7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

admin

تیم مدیریت
عضو کادر مدیریت
در انجمن گفتگوی روانشناسی قصد داریم که مطالب به روز و مفید روانشناسی را مورد بررسی قرار دهیم. روانشناسی از علوم روزمره می باشد که همه افراد چه متخصصین ای همانند روانشناسان و روانپزشکان و مشاوران یا افراد عادی از یک خانم خانه دار گرفته تا یک وکیل یا یک بازاریاب که باید از مطالب روانشناسی اطلاعات داشته باشد تا بتواند روابط انسانی را مورد بررسی قرار دهد و بهترین تصمیم را بگیرد.
تحقیقات نشان می دهد که مطالب روانشناسی می تواند به بهبود زندگی ما کمک کند به همین دلیل در این انجمن روانشناسی مطالب روانشناسی که به نوعی شما دوستان به عنوان علاقمند هستید را مورد بررسی قرار دهیم.
تاریخچه روانشناسی در زمانهای بسیار قبل و به قدمت انسان میرسد و قبلاً نظریه های روانشناسی بر اساس یک فرد متکی بود ولی هم اکنون بر اساس تحقیقات و نتایجی که بر روی کیس های انسانی یا حیوانی انجام میدهند متکی و مورد بررسی قرار می گیرد.
انجمن های روانشناسی گاهاً صرفاً علمی هستند و مجموعه افراد روانشناس را در کنار همدیگر قرار بدهند و جایی برای افراد عادی ندارد و با زبان علمی با همدیگر صحبت می کنند. در برخی از انجمن های روانشناسی افراد معمولی نظرات خودشان را در مورد موضوعات مختلف بیان می کند. در انجمن های روانشناسی سعی بر این است که مطالب بیان شده بر اساس اطلاعات جدید و تحقیقات جدید و نظریه های بنیادی روانشناسی باشد.
انجمن گفتگوی روانشناسی میتواند بخشی از تجسم خلاق باشد که افراد در مورد الگوی خلق کردن زندگی با توجه با تجسم کردن و بر مبنای کار کردن و فعالیت و هدفمندی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

hashemi

کاربر ویژه
درود بر استاد عزیزم
با توجه به این‌که تجسم، تأثیری دو چندان نسبت به کلام دارد.
و در درمان پرانیک درمانجو، گاهی در پایان درمان از او می‌خواهم «شفا یافتگی» را تجسم کند و به مانند فیلمی خود را در عافیت و فعالیت ببیند.
و خودم هم، همراهش می‌شوم و تجسم می‌کنم.
که نتایج مثبتی ازین روش گرفته‌ام.
سؤالی امشب برایم پیش آمده، درمان ناباروری برای بانویی دارم و مرددم که تجسم دوران بارداری و بچه‌دار شدن، اگر بوقوع نپیوندد.
باعث نمی‌شود، فشار مضاعفی بر او وارد شود؟؟
سپاس که صبور و با عشق، همیشه پاسخگویید.
سپاس بودن‌تان.
در برکت و نور هستید🌹

Dr.Aram

تیم مدیریت
کاملاً به شرایط روحی افراد وجود دارد
اتفاقات خوب زمانی می افتد که احساس خوب در بدن باشد پس اگر افراد تجسم باردار شدن را انجام دهند و حس خوشحالی داشته باشند و اطمینان از انجام کار داشته باشند احتمالا این اتفاق به وقوع خواهد پیوست.
اما اگر تصور بارداری داشته باشند ولی نگرانی آنها زیاد باشد یا استرس زیادی داشته باشند ممکن هست نتیجه نگیرند.
در موارد منفی برعکس است اگر نگرانی منفی داشته باشند تجسم منفی داشته باشند و حس نگرانی آنها نیز زیاد باشد احتمال وقوع اتفاق به شدت افزایش پیدا میکند.
اینجا هم احساس درمانگر مهم است و هم احساس بیمار.

اعظم فنایی

کاربر ویژه
سلام استاد
من ۲۰ روز هست که مادر همسرم رو از دست دادیم سوالم اینه که من اونه توی خونه حسش میکنم باهام حرف میزنه ولی من صداشو می‌شنوم حتی شبها میاد کنارم اول یه خورده سر ب سرم میزاره بعد میاد کنارم می‌خوابه مثلا دیشب بهم میگفت گرسنه هست رفت توی اسپز خانه یتکه نان خورد برا من هم آورد که من گفتم نمیخوام اینها در زمان بیداری هست ومن خواب نیستم اونو نمیبینم ولی حسش میکنم حالا اطرافیان میگن توهم زدم ولی بعضی میگن دیوانه شدی حالا واقعا توهم زدم

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود
تسلیت میگم خانم فنایی عزیز ، امیدوارم که خداوند به آن عزیز آرامش و به شما صبر بدهد.
در مورد احساسی که برای شما ایجاد شده است برای بسیاری از افراد ایجاد می شود و نظریه های بسیار زیادی در این باب وجود دارد که برخی معتقدند روح فرد مرده مدتها در خانه اش می ماند و برخی هم معتقد هستند که فرد به دلیل شوکی که بر او وارد شده است دچار توهم گردیده است.
اینکه کدام یک درست هست نظرات بسیار زیادی هست و به دنبال آن نخواهیم بود.
اما چگونه شما می توانید مشکل خودتان را برطرف کنید هست که بهتر است تکنیک دعا کردن را هر روز یا روزی دو بار برای او به مدت یک الی دو هفته انجام دهید.
معمولاً با این مشکل شما حل خواهد شد
با آرزوی سلامتی برای شما

آخرین ویرایش:

شهین محمدی

کاربر ویژه
در انجمن گفتگوی روانشناسی قصد داریم که مطالب به روز و مفید روانشناسی را مورد بررسی قرار دهیم. روانشناسی از علوم روزمره می باشد که همه افراد چه متخصصین ای همانند روانشناسان و روانپزشکان و مشاوران یا افراد عادی از یک خانم خانه دار گرفته تا یک وکیل یا یک بازاریاب که باید از مطالب روانشناسی اطلاعات داشته باشد تا بتواند روابط انسانی را مورد بررسی قرار دهد و بهترین تصمیم را بگیرد.
تحقیقات نشان می دهد که مطالب روانشناسی می تواند به بهبود زندگی ما کمک کند به همین دلیل در این انجمن روانشناسی مطالب روانشناسی که به نوعی شما دوستان به عنوان علاقمند هستید را مورد بررسی قرار دهیم.
تاریخچه روانشناسی در زمانهای بسیار قبل و به قدمت انسان میرسد و قبلاً نظریه های روانشناسی بر اساس یک فرد متکی بود ولی هم اکنون بر اساس تحقیقات و نتایجی که بر روی کیس های انسانی یا حیوانی انجام میدهند متکی و مورد بررسی قرار می گیرد.
انجمن های روانشناسی گاهاً صرفاً علمی هستند و مجموعه افراد روانشناس را در کنار همدیگر قرار بدهند و جایی برای افراد عادی ندارد و با زبان علمی با همدیگر صحبت می کنند. در برخی از انجمن های روانشناسی افراد معمولی نظرات خودشان را در مورد موضوعات مختلف بیان می کند. در انجمن های روانشناسی سعی بر این است که مطالب بیان شده بر اساس اطلاعات جدید و تحقیقات جدید و نظریه های بنیادی روانشناسی باشد.
انجمن گفتگوی روانشناسی میتواند بخشی از تجسم خلاق باشد که افراد در مورد الگوی خلق کردن زندگی با توجه با تجسم کردن و بر مبنای کار کردن و فعالیت و هدفمندی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
سلام استاد عزیزم و خانم هاشمی گل و ادمین های محترم..استاد جان ❤️ من تقریبا پنج ساله پدرم رو از دست دادم .چون تقریبا ده فرزند هستیم و ثروت زیاد.و نظرات
متفاوت و یک برادر که تمام مال و اموال رو برای خودش می خواد و بعضی هاشو به ناحق سند زده من نزدیک سه سال خواستم دوری کنم از ارث و میراث و خواهرا و برادر و نامادری ..ولی اجازه نمی دادن. هر کدام به یه نحو چون بزرگترم ازم سو استفاده می کردن و خودم و پسرم را وارد ما جرا کردن.طوری که کار به دادگاه رسیده
و مشکلات فراوانی برام پیش اومده..دوری و نگرانی از برادر..حرف و حدیث مردم ..تصادف و کمای برادرم. و اینکه با ترس و لرز به ملاقاتش می رفتم.مبادا خانواده اش چیزی بگن.. خداروشکر الان خوبه. با القای ذهنی و دعا و دستور به چاکراه اجنا موفق شدم برم ببینمش باهاش صحبت کنم .احساس می کنم حرف رو نمی فهمه .و چند بار سعی کردم طناب بین اون و ثروت خواهرام و خودم رو ببرم ولی هنوز موفق نشدم
و این روی روحیه و روان کل فامیل تاثیر گذاشته.و همه رو تحت تاثیر گذاشته الان خواهر کوچکتر نامزده.من و پسرم برای وام ازدواج کمکش کردیم.همسرش هم کلی از وسایل هاشو خریده
ولی باز داداشم میگه من برای جهاز کمکش نمی کنم.به خاطر همین مدام عروسیشون به تعویق می افته..و این باز همه و خود خواهرم و خانواده رو نگران کرده.و با این همه ثروت مشکلات به این جزئی مدام تکرار میشه و من نمی دونم دیگه چه کمکی می تونم بکنم.که یه فامیل رو نجات بدم .و این ثروت از راکد بودن در بیاد چون ده یازده جوون
برای ازدواج و تحصیل به این پول احتیاج دارن.ببخشید طولانی شد.حلال کنید

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
سلام جناب دکتر
شما در موسسه تجسم خلاق کدام کارگاه اموزش روانشاسی برگزار میکنی یعنی یک شخصی که بخواهد روانشناس باشد یاید چهار سال یا بیشتر در دانشگاه درس بخواند
ولی اگر شما کدام دوره چند ماه برگزار کنید به صورت عملی کار کنم و یاد بیگزم و در اخر یک دیپلوم از شما دریافت کنم. تا به عنوان یک روانشناس ماهر در زندگی خود و دیگران کار کنم
یک معلومات میخوام در باره همین

Dr.Aram

تیم مدیریت
آقای ذکاوت عزیز
ما و مراکزی که شبیه ما هستند دوره‌های کوتاه مدت کاربردی را تدریس می‌کنم
ولی دوره‌های بنیادی روانشناسی در دانشگاه‌ها تدریس می‌شوند به همین دلیل برای اینکه کسی بتواند مدارک قانونی بگیرد و بتواند از طریق آن مجوزات لازم برای فعالیت داشته باشد حتماً باید از طریق دانشگاه اقدام کند
دوره‌های ما کاربردی هستند یعنی اینکه افراد یاد می‌گیرند که تکنیک‌هایی را بنا به نیازشان یاد بگیرند و کار کنند
اما زمانی که یک فردی بخواهد متخصص این زمینه شود باید همه دوره‌ها را تا حدی بیاموزد و مهمتر از همه اصولی همچون بیماری شناسی تاریخچه مکاتب روانشناسی مراحل رشد فیزیولوژی بدن اصول مصاحبه و بسیاری از اصول دیگر را در دانشگاه بگذراند
موفق باشید

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
پوزش میطلبم بخاطر سوالم میخواستم از شما یک مشوره بیگرم من خیلی علاقمند روانشناسی شدم
میخوام این رشته در دانشگاه بخوانم ولی معلومات ندارم مرا کمی گیج کرده چون روانشناسی رشته مختلف دارد نمیدانم از کجا شروع کنم و کدام رشته روانشناسی بخوانم هدفم این است یک درمانگر خوب انرژی درمانی و هیبنوتیزور موفق باشم تادر کنار شغل روانشناسی از انرژی درمانی و هینوتیزم استفاده کنم
تا نتیجه سریع دهد که بتوانم به مردم کمک کنم حال شان بهتر بشه تا کمتر از مواد شیمایی استفاده کند
شما بهتر میدانید وقتی به یک روانشناس مراجعه میکنم به ما دارو تجویزمیکند شخصا خودم دوست دارم روش را یاد بیگرم برعلاوه که نتیجه عالی دهد کمتر عوارض داشته باشد هیبنوتزم و انرژی درمانی خیلی عالی است
میخوام یک مشوره دهید درهمین ضمینه 🙏🙏

Dr.Aram

تیم مدیریت
بله روانشناسی شاخه‌های مختلفی دارد ولی از نظر اینکه کدام یک بهتر می‌توانند کار بکنند اگر هدفتان درمان بیماران روانی هست روانشناسی بالینی خوب است
اگر می‌خواهید از طریق روانشناسی بر روی مشکلات فیزیکی کار کنید باید به سراغ روانشناسی سلامت بروید
و به طور کلی در کشورها روانپزشک‌ها دارو می‌دهند روانشناس‌ها دارو نمی‌دهند
اگر می‌خواید یه کار اساسی و خوب انجام دهید می‌توانید رشته پزشکی بخوانید تخصص روانپزشکی بخوانید و سپس تخصص روانکاوی یا روانشناسی را بعد از آن بگیرید که بتوانید به صورت خیلی جامع بر روی بیماران روانی بدون هیچگونه نگرانی ترس و دلهره‌ای کار کنید

hashemi

کاربر ویژه
پوزش میطلبم بخاطر سوالم میخواستم از شما یک مشوره بیگرم من خیلی علاقمند روانشناسی شدم
میخوام این رشته در دانشگاه بخوانم ولی معلومات ندارم مرا کمی گیج کرده چون روانشناسی رشته مختلف دارد نمیدانم از کجا شروع کنم و کدام رشته روانشناسی بخوانم هدفم این است یک درمانگر خوب انرژی درمانی و هیبنوتیزور موفق باشم تادر کنار شغل روانشناسی از انرژی درمانی و هینوتیزم استفاده کنم
تا نتیجه سریع دهد که بتوانم به مردم کمک کنم حال شان بهتر بشه تا کمتر از مواد شیمایی استفاده کند
شما بهتر میدانید وقتی به یک روانشناس مراجعه میکنم به ما دارو تجویزمیکند شخصا خودم دوست دارم روش را یاد بیگرم برعلاوه که نتیجه عالی دهد کمتر عوارض داشته باشد هیبنوتزم و انرژی درمانی خیلی عالی است
میخوام یک مشوره دهید درهمین ضمینه 🙏🙏
راهتون روشن و قدم‌هاتون استوار زکریای عزیز🙏🙏🙏

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
خیلی خیلی ممنون استاد🌹🌹🙏🙏
بله روانشناسی شاخه‌های مختلفی دارد ولی از نظر اینکه کدام یک بهتر می‌توانند کار بکنند اگر هدفتان درمان بیماران روانی هست روانشناسی بالینی خوب است
اگر می‌خواهید از طریق روانشناسی بر روی مشکلات فیزیکی کار کنید باید به سراغ روانشناسی سلامت بروید
و به طور کلی در کشورها روانپزشک‌ها دارو می‌دهند روانشناس‌ها دارو نمی‌دهند
اگر می‌خواید یه کار اساسی و خوب انجام دهید می‌توانید رشته پزشکی بخوانید تخصص روانپزشکی بخوانید و سپس تخصص روانکاوی یا روانشناسی را بعد از آن بگیرید که بتوانید به صورت خیلی جامع بر روی بیماران روانی بدون هیچگونه نگرانی ترس و دلهره‌ای کار کنید

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
درود استاد عزیز
من حدود دو سال هست با موسسه تجسم خلاق اشنا شدم پکیج های مختلف را تهیه کردم خصوصنا دوره انرژی درمانی به صورت انلاین بودبهمن1401 من در انجا بیشتر با روش تدرس شما آشنا شدم به این نتیجه رسیدم خیلی یک مدرس موفق هستین
یک سوال دارم از شما استاد شما کدام دوره ندارید ؟
که به ما اموزش دهید چگونه تدرس کنم چگونه حرف بزنم که خیلی دلچسب وجذاب باش که دیگران مجذوب خود کنم با سخن و تدرس مانند خود تان
یعنی قسم که شما تدرس میکنید خیلی دلجسب و جذاب صحبت میکنید
واقعی تحت ثاثیر ات قرار گرفتم

مرضیه جعفری

کاربر ویژه
درود استاد عزیز
من حدود دو سال هست با موسسه تجسم خلاق اشنا شدم پکیج های مختلف را تهیه کردم خصوصنا دوره انرژی درمانی به صورت انلاین بودبهمن1401 من در انجا بیشتر با روش تدرس شما آشنا شدم به این نتیجه رسیدم خیلی یک مدرس موفق هستین
یک سوال دارم از شما استاد شما کدام دوره ندارید ؟
که به ما اموزش دهید چگونه تدرس کنم چگونه حرف بزنم که خیلی دلچسب وجذاب باش که دیگران مجذوب خود کنم با سخن و تدرس مانند خود تان
یعنی قسم که شما تدرس میکنید خیلی دلجسب و جذاب صحبت میکنید
واقعی تحت ثاثیر ات قرار گرفتم
نظر شخصیه من اینه که استاد اینطور هستن چون:
اول از همه خودشونو درمان کردن.
استاد مثل یه هوای خنک و پاکیزه و بهاری برای روان ما هست..استاد بدون آلودگی بدون خس و خاشاک بدون هرگونه عقده هستن.
استاد عین یه آینه عمل میکنه..چرا؟ چون صاف و صیقلیه..! همه اینا بخاطر اینه که استاد اول خودشو درمان کرده..یاد ندارم جلو استاد بتونم نقش بازی کنم.
چون میدونم که میفهمه..
صمن اینکه تخصص اصلیه استاد، انرژیه..کسی که تمام پیچ و خم انرژی رو میدونه تمام کوچه پس کوچه‌‌های روان انسان و انرژی رو طی کرده بنظرت نمیتونه درینحد تاثیر گذار و دلنشین باشه؟؟ قطعا چرا..
اینکه درینحد دلنشینو ارام جان همه باشی درینحد جهان شمولو همه پسند باشی قطعا معنیش اینه که توی آموزشو تمرین استخوون خورد کردی..!!
حرفام به زبون قاصر خودمه.وگرنه استاد ورای توصیف ما هستن .. 🖐🏼
حالا اگه میخای مث استاد نافذ باشی،بسم‌الله 🤗

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا