درمان سفیدی موی سر

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

شهلا زارعی

کاربر ویژه
سلام بر دوستان عزیز شهلا زارعی هستم، کار آموز دوره انرژی درمانی مرداد 1401.
امروز وارد 56 سالگی شدم و خواستم یه خبر خوب به دوستان بدم تا همه عزیزان استفاده ببرند.
چند وقتی هست که در مواقع بیکاری با تصور پرانای بنفش تونستم حدود 40 درصد از موهای سرم رو که کاملا سفید بود رو دوباره سیاه کنم و البته تقریبا 15 سال بود که موهام سفید شده بود.
این خیلی برام جالب بود و البته خوشایند.
باز هم از استاد سپاسگزارم که ما رو با قدرت هامون آشنا کرد

Dr.Aram

تیم مدیریت
امروز وارد 56 سالگی شدم و خواستم یه خبر خوب به دوستان بدم تا همه عزیزان استفاده ببرند.
چند وقتی هست که در مواقع بیکاری با تصور پرانای بنفش تونستم حدود 40 درصد از موهای سرم رو که کاملا سفید بود رو دوباره سیاه کنم و البته تقریبا 15 سال بود که موهام سفید شده بود.
سلام خانم زارعی عزیز
امیدوارم که همیشه سالم و تندرست و جوان و شاداب باشید.
اگر برای دوستان توضیح دهید که چیکار کرده چون این سوال را قبلا هم پرسیده بودند.
ممنون

شهلا زارعی

کاربر ویژه
درود بر استاد عزیز و دوستان محترم
قبلا یکی از دوستان هم گروهی راجع به اینکه میشه با تصور ورود پرانای سفید به ریشه موها میشه موها رو تیره کرد اساره میکنم.
من هم همون روش رو در پیش گرفتم و بعد حس کردم که پرانای بنفش الکتریکی هوشمنده و احتمالا بهتر نتیجه بده.
در طول روز هر وقت بیکار باشم تصور میکنم که پرانای بنفش الکتریکی مثل باران خیلی نرم بر روی موهام میباره و جذب ریشه موهام میشه و ریشه موهای سرم اون پرانا رو تبدیل به رنگدانه میکنه.
و حالا مقدار زیادی از موهای سرم که بیش از ده سال سفید بودن سیاه شدن
طوری که هر آشنایی که منو میبینه بدون اینکه بدونن من چکار کردم میگن چکار کردی موهات سیاه شده.

من تقریبا روزی یک بار این روش رو انجام دادم
سلام خانم زارعی عزیز
امیدوارم که همیشه سالم و تندرست و جوان و شاداب باشید.
اگر برای دوستان توضیح دهید که چیکار کرده چون این سوال را قبلا هم پرسیده بودند.
ممنون

صبا اشکوری

کاربر ویژه
سلام ودرود حضور دکتر آرام وخانم زارعی
ممنونم استاد به دلیل آموزش هاتان واینکه از دوستان می خواهین که تجربه هاشان را در اختیار ما هم بگذارند
ممنونم شهلا جون دوست عزیز بابت ارائه تجربه گرانقدر ت که گویا و واضح بیان کردی

حسین عباسی فر

کاربر ویژه
سلام خانم زارعی بعد چند روز نتیجه گرفتین؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
سه ماه
در طول شبانه روز هر وقت بیکار بودم تکنیک رو انجام میدادم.
بعد از دو ماه هم خودم حسش کردم هم دیگران مخصوصا بچه ها میگفتن سفیدی موهات کمتر شده
پشتکار بسیار خوبی داشته اید و حرکت پشت کار خوبی داشته باشد مطمئنا نتیجه خواهد گرفت

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا