7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
شهین محمدی
امتیاز کسب شده
208

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام به دوستان گلم ❤️ و استاد عزیزم❤️🙏 .نوزادی که با انرژی درمانی و آموزشهای عالی استاد عزیزم دکتر آرام بزرگوار،🙏😍. بعد ده سال قراره قدم به این کره خاکی بگذاره..به امید خدا هجدهم مهر بدنیا میاد،🥰😍 و من خیلی خوشحالم و خواستم این خوشحالی رو با شما و استاد عزیزم و گروه تجسم خلاق در میان بگذارم
    سلام خانم محمدی عزیز
    به خاطر درمان‌های عالی و خوبی که انجام دادین به شما تبریک میگم
    و سوالی که داشتم شما برای درمان زخمهایی که در اثر شیمی درمانی به وجود اومده بود در ناحیه دهان وگلو ،چه پروتکلی رو انجام دادین ؟
    یه بیمار هست دقیقا همین مشکل رو داره و به دلیل شیمی درمانی تمام ناحیه دهن وگلو تا پایین زخم میشه که به خاطر شیمی درمانی این اتفاق میفته
    ممنون عزیزم
    • Like
    Reactions: شهین محمدی
    شهین محمدی
    شهین محمدی
    سلام مریم جان ❤️ لطف داری عزیزم من تجربه این درمان رو نداشتم ..می تونم بپرسم . در مورد کدوم درمان صحبت می کنید؟
    م
    مریم قلی کیانی
    سلام عزیزم استاد توی کانالشون یه کلیپ گذاشته بودن ،که یه خانم این درمان رو که گفتم انجام داده بودن ،هم اسم شنا بودن ،من فکر کردم شماهستین
    ظاهرا تشابه اسمی بوده
    پوزش من رو بپذیرید عزیزم
    شهین محمدی
    شهین محمدی
    آره حتما تشابه اسمی بوده..نه من این طور درمان انجام ندادم.ایشالله تو کارتون موفق باشید
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا