Recent content by شهین محمدی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. شهین محمدی

موفق باشی دوست گلم

موفق باشی دوست گلم
  2. شهین محمدی

ممنونم سعیده جانم.انشالله .سلامتی همه مادرا و فرزندانشان ،❤️💋🙏

ممنونم سعیده جانم.انشالله .سلامتی همه مادرا و فرزندانشان ،❤️💋🙏
  3. شهین محمدی

سلام به دوستان گلم ❤️ و استاد عزیزم❤️🙏 .نوزادی که با انرژی درمانی و آموزشهای عالی استاد عزیزم...

سلام به دوستان گلم ❤️ و استاد عزیزم❤️🙏 .نوزادی که با انرژی درمانی و آموزشهای عالی استاد عزیزم دکتر آرام بزرگوار،🙏😍. بعد ده سال قراره قدم به این کره خاکی بگذاره..به امید خدا هجدهم مهر بدنیا میاد،🥰😍 و من خیلی خوشحالم و خواستم این خوشحالی رو با شما و استاد عزیزم و گروه تجسم خلاق در میان بگذارم
  4. شهین محمدی

تنگی کانال نخاع- فتق دیسک و روان‌درمانی

حتما حتما میام خدمتتون دوست عزیز و بزرگوار من❤️💋🥰🥰
  5. شهین محمدی

بارداری با انرژی درمانی

ممنونم از شما و استاد عزیزم
  6. شهین محمدی

تنگی کانال نخاع- فتق دیسک و روان‌درمانی

موفق باشید خانم هاشمی گلم مثل همیشه عالی
  7. شهین محمدی

بارداری با انرژی درمانی

سلام من در مورد بارداری خانمی که روشون کار کرده بودم.. قبلاً براتون گفته بودم.خداروشکر دوران خطر سقط رو گذرونند..و انشالله بعد نه ماه خبر بدنیا اومدنش رو به استاد عزیزم و گروه تجسم خلاق و شما دوستان گلم بدم.
  8. شهین محمدی

تجربه درمان اعظم فنایی

مثل همیشه عالی هستید اعظم جانم،❤️💋
  9. شهین محمدی

تجربه درمان خانم فنایی

موفق باشید عزیزم.🙏🙏❤️❤️💋
  10. شهین محمدی

سلام منم می خوام عضو مغناطیس درمانی بشم لطفا

سلام منم می خوام عضو مغناطیس درمانی بشم لطفا
  11. شهین محمدی

افسردگی_اضطراب_فوبیای تنهایی

موفق باشید خانم هاشمی گل،🙏🙏👌👌
  12. شهین محمدی

پاکسازی موجودات غیر ارگانیک

خداروشکر برای درمان عالیتون دوست خوبم❤️.بهترین ها رو براتون ارزومندم🙏
  13. شهین محمدی

باردار شدن خانم جوانی بعد ده سال

سلام به استاد عزیزم و دوستان گلم❤️ من مدتی است روی خانم جوانی کار می کردم و علاوه بر پروتکل کتاب .برای پاکسازی و انرژی دادن از نکته هایی که در کلاس گفته بودید استفاده کردم ..و توصیه به مدیتیشن دوقلب هم برای ایشون هم داشتم .بعد ده سال باردار شدن ..سه تا سقط داشتن ..من برای کمک برای نگهداری جنین...
  14. شهین محمدی

مدیتیشن با سنگ کوارتز سفید و تجسم واقعیت دلخواه,

سلام خدمت استاد عزیزم ❤️ موقع سرچ سنگ کوارتز در اینترنت .دیدم این دو مدیتیشن رو برام جالب بود.گفتم با دوستان به اشتراک بگذارم مدیتیشن با کریستال کوارتز روش(۱): – برروی تشک راحتی به پشت دراز بکشید. – یک کریستال کوارتز را روی چشم سوم قرار دهید. – نسبت به آنچه ممکن است اتفاق بیفتد پذیرا باشید...
  15. شهین محمدی

ممنونم خانم هاشمی عزیزم ❤️ از راهنماییتون و انرژی مثبتتون،🙏🥰 برقرار باشید

ممنونم خانم هاشمی عزیزم ❤️ از راهنماییتون و انرژی مثبتتون،🙏🥰 برقرار باشید
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا