Recent content by عاطفه رضایی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. ع

خودهیپنوتیزم

سپاس استاد❤🙇
  2. ع

خودهیپنوتیزم

با سلام.استاد من رونق سازی رو که انجام میدم وقتی نور رو هدایت میکنم از کمرم انرژی رو حس میکنم و بعد از اتمام دستام میلرزن،خواستم بپرسم به چه علت هست؟ ایا تلقینات شریک زندگی برای عدم وابستگی هم هست؟با تشکر
  3. ع

پاکسازی چاکرا

من دو سه روز یک بار انجام دادم حس میکنم زودتر از شر بارهای اضافی دارم راحت میشم
  4. ع

پاکسازی چاکرا

یعنی بغیر ضعف هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه؟ممنونم عزیزم از راهنماییتون❤
  5. ع

خودهیپنوتیزم

ممنونم استاد.برای پاکسازی با قهوه و نمک اگر زود به زود انجام شود مثلا 2یا سه روز یک بار که پاکسازی زودتر انجام شود آیا مشکلی بوجود نمیاید؟
  6. ع

سلام خانم هاشمی عزیز،برای پاکسازی چاکرا با قهوه و نمک اگر چند ماه اول زود به زود استفاده کنیم...

سلام خانم هاشمی عزیز،برای پاکسازی چاکرا با قهوه و نمک اگر چند ماه اول زود به زود استفاده کنیم مثلا دو سه روز یک بار که پاکسازی زودتر انجام بشه مشکلی پیش نمیاد؟با تشکر
  7. ع

پاکسازی چاکرا

اگر هر هفته انجام بشه تا چند ماه که پاکسازی زودتر صورت بگیره مشکلی بوجود می آید؟
  8. ع

خودهیپنوتیزم

استاد من شغلم انلاین هست و اینکه اون نور هایی که میتابونیم به اون محل من به صفحه پیجم هدایت میکنم،آیا درست هست؟
  9. ع

خودهیپنوتیزم

سلام استاد عزیزم،رونق سازی که یکی از فایلای خودهیپنوتیزم شما هست بعد از چند بار انجام تاثیراتش شروع میشه؟
  10. ع

پاکسازی چاکرا

ممنونم🙇
  11. ع

پاکسازی چاکرا

سلام خدمت شما دوستان عزیز.برای پاکسازی چاکرا قهوه و نمک چند روز یک بار مفید هست و اینکه تا چه مدت باید انجام داده شود؟
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا