Recent content by فرهاد نایبی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. فرهاد نایبی

سپاسگزارم از محبت شما ، خیلی علاقه مند هستم به فراگیری انرژی درمانی . بعد دوره مغناطیس درمانی...

سپاسگزارم از محبت شما ، خیلی علاقه مند هستم به فراگیری انرژی درمانی . بعد دوره مغناطیس درمانی احتمالا خلق آینده را بگذرونم و بعد انرژی درمانی .
  2. فرهاد نایبی

با توجه به اینکه شرایط این خانم بحرانی است و متاسفانه در طول هفته چندین بار غش می‌کنند و از طرفی...

با توجه به اینکه شرایط این خانم بحرانی است و متاسفانه در طول هفته چندین بار غش می‌کنند و از طرفی بنده با انرژی درمانی آشنایی ندارم ، میخواستم در صورت امکان از محضر جنابعالی راهنمایی و کمک بگیرم .
  3. فرهاد نایبی

درود بر شما خانم هاشمی عزیز همکاری دارم که همسرشان مبتلا به بیماری منییر و کم‌کاری تیروئید هست...

درود بر شما خانم هاشمی عزیز همکاری دارم که همسرشان مبتلا به بیماری منییر و کم‌کاری تیروئید هست . از استاد جوياي راه حل شدم و راهکار کم کاری تیروئید با مغناطیس را فرمودند اما برای منییر فرمودند که انرژی درمانی اثربخش تر است .
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا