Recent content by مرضیه جعفری

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. مرضیه جعفری

پاکسازی چاکرا

ضعیف از نظر انرژی..این چیز خوبی نیس.. حالا ایشالا استاد میبینن خودشون توضیح میدن
  2. مرضیه جعفری

پاکسازی چاکرا

چون ضعیف میکنه ادمو...
  3. مرضیه جعفری

پاکسازی چاکرا

بااجازه استاد.. بله😁😁
  4. مرضیه جعفری

پاکسازی چاکرا

ماه اول هفته ای یکبار..بعد از اون ماهی یکبار
  5. مرضیه جعفری

تقاضای اذن ورود به انجمن خلق آینده

لطفا منم وارد انجمن خلق آینده بکتید. چون منم خلق آینده‌ای هستم 🤗😊🙏🏼
  6. مرضیه جعفری

انار

پدرتون در قید حیات هستن؟
  7. مرضیه جعفری

درمان سائیدگی و درد زانو

سلام فاطمه جان.. راستش مادرشوهر منم ساییدگی شدید زانو داشتنو دکتر جراحی تجویز کرده بود..روز جراحی همراهشون بودم. تو حین عمل حین ریکاوری و بعد از خروج از اتاق عمل چندبار روی پاشون پاکسازی انجام دادمو انرژی سفید دادم.. اکثر کسایی که عمل کرده بودن پانسمانو که باز میکردن میگفتن پاشون سیاهو کبود بوده...
  8. مرضیه جعفری

کیفیت های هم فکر همدیگر را جذب میکنند

یادم نیست کجا ولی یجایی خوندم هرافراطی،مخالف خودش رو ناگزیر ایجاد و جذب میکنه..دلیلشم این میتونه باشه که برای طبیعت تعادله که مهمه..هرجا هرچیزی یا هرکسی به هر شکلی با زیاده روی یا کم کاری از تعادل خارج بشه طببعت براش دست بکار میشه..حالا اگه ما متوجه بشیمو خودمونو اصلاح کنیم که هیچ اگر نه بارها...
  9. مرضیه جعفری

مفهوم پول و تأثیرش بر رابطه زناشویی

😅 ایشالا که حضوری ببینمتون یبار دیگه🙏🏼😇
  10. مرضیه جعفری

منم فقط یبار خانم هاشمی رو زیارت کردم.ولی همیشه صدای گرمشون و چهره خندان دلنشینشون یادمه.🤗❤
  11. مرضیه جعفری

عالی بود.سپاس🙏🏼⚘🙂
  12. مرضیه جعفری

دوره ارتباط موثر: سوال ها و نتایج

باید بش میگفتی میدونم ترک عادت موجب مرضه😁😁
  13. مرضیه جعفری

رفع مشکلات زناشویی

بله👍🏻👍🏻👏🏼👏🏼
  14. مرضیه جعفری

نتیجه دوره خلق آینده و انرژی درمانی با استاد آرام عزیز

واقعا ماهایی که قبل از اومدن کرونا دوره خلق اینده رو گذروندیم اونم حضوری، جدا خوش شانس ترین ها بودیم. من اصلا از کرونا و اون دوران پر تلاطمش هیچی نفهمیدم.در کمال ارامش این دوران گذشت. دروغ نگم یوقتایی عذاب وجدان میگرفتم که انقد حالم خوبه بود..😶😅 سپاسهای بیکران از استاد . 🙏🏼🌺❤
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا