Recent content by مهدی اسلامی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. مهدی اسلامی

سلام آقای انصاری عزیز.‌مادرم میگه پاهاش قوت نداره چه درمانی براشون انجام بدم؟ 🙏🙏🙏

سلام آقای انصاری عزیز.‌مادرم میگه پاهاش قوت نداره چه درمانی براشون انجام بدم؟ 🙏🙏🙏
  2. مهدی اسلامی

درود خانم هاشمی عزیز. وقت تون بخیر. مادرم میگه پاهام قوت نداره چه درمانی انجام بدم که توان پاهاش...

درود خانم هاشمی عزیز. وقت تون بخیر. مادرم میگه پاهام قوت نداره چه درمانی انجام بدم که توان پاهاش زیاد بشه. ممنونم
  3. مهدی اسلامی

ممنون آقای محمودی عزیز. منظور پرانای سفید به چاکرا از محیط وارد کنم و از پرانای هاله خودم...

ممنون آقای محمودی عزیز. منظور پرانای سفید به چاکرا از محیط وارد کنم و از پرانای هاله خودم استفاده نکنم؟
  4. مهدی اسلامی

سپاس فراوان

سپاس فراوان
  5. مهدی اسلامی

ممنون آقای محمودی عزیز من فیلمارو نگاه کردم دکتر آرام دم و بازدم انجام نمیدن و کتاب نوشته باید...

ممنون آقای محمودی عزیز من فیلمارو نگاه کردم دکتر آرام دم و بازدم انجام نمیدن و کتاب نوشته باید انجام داد. من در فیلمها اصلا تنفس پرانیکی استاد رو ندیدم که مثلا از تاج دم عمیق و از کف دست بازدم عمیق انجام بده.
  6. مهدی اسلامی

درود آقای محمودی عزیز. ببخشین شما هنگام انرژی دادن دم و بازدم انجام میدین یا همینجوری خیال...

درود آقای محمودی عزیز. ببخشین شما هنگام انرژی دادن دم و بازدم انجام میدین یا همینجوری خیال میکنین که از کف دست تون انرژی خارج میشه؟ لطفا روش کار خودتون رو توضیح بفرمایین.
  7. مهدی اسلامی

خانم هاشمی ببخشین که وقت تون رو میگیرم، دکتر آرام هنگام تدریس من دقت میکردم هنگام انرژی دادن دم...

خانم هاشمی ببخشین که وقت تون رو میگیرم، دکتر آرام هنگام تدریس من دقت میکردم هنگام انرژی دادن دم و بازدم انجام نمیدادن. آیا لازم نیست دم و بازدم عمیق انجام بدیم همراه با تمرکز به چاکرای مثلا تاج و کف دست ؟ یا بدون دم و بازدم تجسم کنیم پرانا از تاج وارد و از کف دست خارج میشه کافیه؟ سپاسگزارم
  8. مهدی اسلامی

سلام مجدد بانو هاشمی بزرگوار. کوارتز رو گذاشتم زمین و ایستاده اسکن کردم و با جابجایی کف دستم به...

سلام مجدد بانو هاشمی بزرگوار. کوارتز رو گذاشتم زمین و ایستاده اسکن کردم و با جابجایی کف دستم به کوارتز و اطراف تونستم هاله رو حس کنم. حس گرما نداشت ولی فشار خیلی ظریف لمس کردم. ببخشین با تورمالین سیاه بصورت راف ۱۰ گرمی میشه برنامه داد برای حفاظ انرژی منفی و هنگام رفتن به اداره همراهم باشه؟
  9. مهدی اسلامی

سپاس از جنابعالی. من فکر میکردم ۲۰ تا ۳۰ سانت. تجربه کنم ببینم میتونم حس کنم. 🙏🙏🙏

سپاس از جنابعالی. من فکر میکردم ۲۰ تا ۳۰ سانت. تجربه کنم ببینم میتونم حس کنم. 🙏🙏🙏
  10. مهدی اسلامی

سلام خانم هاشمی گرامی روزتون بخیر. وقتی یک کریستال ۱۲۰ گرمی رو پاکسازی و شارژ و تقدیس میکنیم...

سلام خانم هاشمی گرامی روزتون بخیر. وقتی یک کریستال ۱۲۰ گرمی رو پاکسازی و شارژ و تقدیس میکنیم هنگام اسکن حدودا از چه فاصله ایی هاله کریستال رو با کف دستمون حس کنیم تا متوجه بشیم که کریستال شارژ شده؟
  11. مهدی اسلامی

سپاس آقای محمودی عزیز. سپاسگزارم . والله من کریستال کوارتز دارم که شارژ و تقدیس کردم اما با اسکن...

سپاس آقای محمودی عزیز. سپاسگزارم . والله من کریستال کوارتز دارم که شارژ و تقدیس کردم اما با اسکن حس نمیکنم که هاله کریستال بزرگ شده نمیدونم شاید بصورت حسی قابل سنجش نیست. ببخشین آیا اسکن کریستال خیلی تغییر میکنه بعد تقدیس یا نه؟ 🙏🙏🙏
  12. مهدی اسلامی

[ATTACH][ATTACH]

13. مهدی اسلامی

سپاس آقای محمودی عزیز. میشه یک گردبند ترمالین سیاه رو برای حفاظت در مقابل انرژی های منفی دیگران...

سپاس آقای محمودی عزیز. میشه یک گردبند ترمالین سیاه رو برای حفاظت در مقابل انرژی های منفی دیگران استفاده کرد؟ آیا تمام مراحل پاکسازی شارژ تقدیس و برنامه ریزی برای سنگ کوچولوی ترمالین لازمه؟ یا میتونیم پاکسازی و برنامه ریزی کنیم فقط‌🙏🙏🙏
  14. مهدی اسلامی

سلام آقای محمودی عزیز. ببخشین. کسی که بعضی مواقع عصبی میشه آیا میشه در زمانی که آرام و ریلکس هست...

سلام آقای محمودی عزیز. ببخشین. کسی که بعضی مواقع عصبی میشه آیا میشه در زمانی که آرام و ریلکس هست درمان خشم به روی اون انجام داد تا مثلا در حین کار در اداره عصبی نشه؟
  15. مهدی اسلامی

بی نهایت ممنونم خدا خیرتون بده. شرمنده برای اینکه در محل کار و فشار کاری عصبی نشیم آیا پاکسازی...

بی نهایت ممنونم خدا خیرتون بده. شرمنده برای اینکه در محل کار و فشار کاری عصبی نشیم آیا پاکسازی روزانه خشم جلوگیری میکنه در مواقع با استرس بالا عصبی نشیم؟
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا