Recent content by مهین جواهری

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. مهین جواهری

تجربه من

استاد ایا بدون کریستال درمان کنیم این بنفش اثر بیشتر دارد و یا ان رنگ سنگ و یا اصلا ربطی به هاله رنگ بدن ندارد ولی طبق دریافتیهام درصد رنگها بیشتر باشه خالص و کمی تنفس سفید باشه اثر درمانی خیلی زودتر انجام میگیرد
  2. مهین جواهری

تجربه من

ولی در سنگها این رنگی پرانای اطراف در جریان هست
  3. مهین جواهری

تجربه من

هاله خودم و دیگران حتی اگر روی اشیائی ببینم این رنگی هست
  4. مهین جواهری

تجربه من

و اینکه من موقع پاکسازی انرژی دهی استاد هاله رو استاد رو مشاهد کردم خیلی ارتعاش داشت مثل شعله اجاق در اطراف ساطع بود
  5. مهین جواهری

تجربه من

استاد من چهارشنبه ساعت ۷ میدونستم که پاکسازی انجام میشود ولی متاسفانه بخاطر کار پیش امده تایم رو از دست دادم ولی پذیرش داشتم که پاکسازی میکنید بعد ۸ به بعد متوجه تایم که شدم حالت دراز کش ماندم و به پاکسازی که انجام دادید فکر کردم همه چاکراهام شروع به پاکسازی و چرخش انرژی داشت مخصوص چاکرا ریشه...
  6. مهین جواهری

تجربه من

من کمرم چند روزه مشکل پیدا کرده و خود درمانی انجام میدهم که رو به بهبودی هست من بابرنامه ضبط شده کمرم بشدت بهبود پیدا کرده چون گردش انرژی در این قسمت تا چند ساعت مانده بود
  7. مهین جواهری

تجربه من

باسلام درود خدمت استاد بزرگوار من تایم آنلاین پاکسازی رو نتونستم شرکت کنم ولی ضبط شده را گوش دادم در انجا استاد گفت ممکنه ضبط شده اثر نداشته باشد ولی من تجربه ای که دراین مورد داشتم من گوشی رو گذاشتم رو چاکرا قلبم و هرچاکراهی که پاکسازی و انرژی دهی میشد را حس میکرد و چرخش انرژی ها را متوجه...
  8. مهین جواهری

پوست دست و صورت شفاف

استاد من از ابی ۱۰۰درصد برای ورم کوچکی بینیم استفاده کردم و یا روی خال بینی پدرم البته برنامه هم دادم ایا انرژی همون کار رو نمیکنه که در فکر ماست مثلا من در انجمن دیدیم کسی با صورتی یک بیماری خاصی را درمان کرده بود که کلا ربطی به ان نداشت ایا تکنیک دستوری دادن تاثیر گذاشته و یاهمان تمرکز ما...
  9. مهین جواهری

پوست دست و صورت شفاف

با سبز بنفش پاکسازی کن ابی بده درصد ابی باید زیاد باشه
  10. مهین جواهری

پوست دست و صورت شفاف

در مناطق حساس ابی بنفش و قرمز بدهید در مناطق حساس که ناخن نداریم ولی برای استحکام دندان میتونید استفاده کنید
  11. مهین جواهری

بله تقریبا ده سانت باشه

بله تقریبا ده سانت باشه
  12. مهین جواهری

فاطمه جان وسط درمان نباید وسواس داشته باشی یه موقعهای متوجه نمیشی فاصله نزدیک میشه مهم اون انرژی...

فاطمه جان وسط درمان نباید وسواس داشته باشی یه موقعهای متوجه نمیشی فاصله نزدیک میشه مهم اون انرژی که میدی و جارو کردن هست انرژی جایی میره که فکر اونجا میره اگر فاصلت زیاد باشه همان میشه درمان از راه دور که حتی میتونیم در مقابلمان تجسم کنیم و انرژی بدهیم مهم ان وسواس هست که نباید توجه کنید
  13. مهین جواهری

انار

ولی میتونید این احساس بد را اگر دارید با بنفش و صورتی به حس خوب تبدیل کنید
  14. مهین جواهری

انار

خوابهای ما مربوط به احساس ما هست وقتی بعد از ان احساس خوبی داشتی تعبیر خوب هست خوابها به احساسات و مشکلات و روز مرگیها و دغدغهای ما مربوط میشود میتونه یک نشانه برای پاکسازی درونیت باشه که پدرتون احساس میکند که دوستش ندارید روی این کارکنید
  15. مهین جواهری

انار

انار مال روزی کسب حلال هست انار میوه بهشتی هست
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا