Recent content by مژگان ملک محمدی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. مژگان ملک محمدی

تجربه من

انجام میدم قطعا نتایج خوبی خواهد داشت احساسات خوبی دارم
  2. مژگان ملک محمدی

تجربه من

درود اقای دکتر من دیشب نوری که در ستون فقرات دیدم مدیتیشن tc و انجام ندادم فعلا
  3. مژگان ملک محمدی

تجربه من

سلام و درود استاد عزیزم 💞 استاد امشب من خیلی ذوق و هیجان دارم هنگام پاکسازی و بعد از آن سطح ارتعاش بدنم بسیار بالا هست درست یک ساعت بعد از پاکسازی طبق تجربه ای داشتم و بهتون گفته بودم که فرشته زادکیل نزدیک من شده بود امشب فقط به کرات در گوشم و سرم و زبانم جوفیل گفته مشد واقعا متعجب شدم که واقعا...
  4. مژگان ملک محمدی

تجربه من

ممنونم عزیز دلم خداروشکر که حس خوبی دارید💞💞💞
  5. مژگان ملک محمدی

تجربه من

درود استاد عزیزم در پاکسازی امشب من تنفسهای عمیق بی اختیار داشتم و احساس گرما در ‌کف دست ودر پیشانی داشتم و بعد احساس گرما و انرژی در ‌کل بدن و شفافیت در دید و هم زمان شد با مدیتیشن آگاهی برتر نور الی نور که البته باید انجام بدم.👑👑👑👑👑
  6. مژگان ملک محمدی

تجربه هنگام تکنیک روت شدن

درود آقای شیرزادی انشاالله شما هم تجربیاتی خواهید داشت صد در صد شک نکنید🙏🙏
  7. مژگان ملک محمدی

تجربه من

استاد گفتن ۷ روز گفتم شاید محدودیت داشته باشه
  8. مژگان ملک محمدی

تجربه هنگام تکنیک روت شدن

آقای دکتر بعضی از تجربیات واقعا جالب هستن 🤩🤩دیدنش
  9. مژگان ملک محمدی

تجربه من

بله من راحت ترم ولی استاد گفتند ۷ روز انجام بدیم برای همیشه میشود انجام داد؟
  10. مژگان ملک محمدی

تعبیر

سلام و عرض ادب و احترام🌺 آقای دکتر ایا خوابهایی که در روز دیده میشود تعبیر دارد ظهر به بعد ؟
  11. مژگان ملک محمدی

تجربه من

خداروشکر بهتر هم میشید سعی کنید به هیچ عنوان عصبی نشوید یا همچنین استرس روی کمردرد تاثیر داره
  12. مژگان ملک محمدی

تجربه من

درسته خیلی خوبه با چند بار تمرین درست میشه من همون شب اول آموزش دو تا مدیتیشن هارو انجام دادم برام خوشایند بود خیلی به خواب عمیقی فرو رفتم که اولین شبی بود که من خواب ندیدم .ولی خانم جواهریان همون تکنیک اولی که اقای دکتر گفتن خیلی ارتباط برقرار کردم و خوب بوده برام
  13. مژگان ملک محمدی

تجربه من

سلام خانم جواهری عزیز خوبین کمر دردتون بهترشده ؟ در چه حال هستید با تمرینات انجام میدید؟
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا