Recent content by ناهيد نوروزيان

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. ن

ديابت

استاد عزيز من هيچ كجا نخوندم كه آيا كبد نياز به انرژى دارد يا نه؟و اگر دارد از چه رنگهايى استفاده كنم؟
  2. ن

ديابت

استاد جان موقع پاكسازى رنگى كه ميدهيم ٣٠ درصد يا رنگ كامل؟
  3. ن

ديابت

سلام براى پاكسازى كبد نوشته شده كبد پاكسازى شود كه من با سبز و بنفش پاكسازى ميكنم .سوالم اينه آيا كبد را در يك مرحله پاكسازى كنم ؟يا بايد به دو قسمت تقسيم كنم و پاكسازى كنم؟ و انرژى بعد پاكسازى نياز دارد ؟اگر نياز دارد با چه رنگهايى؟
  4. ن

ديابت

سلام استاد.استاد ميشه جداگانه توضيح دهيد در درمان ديابت بر اثر لوزالمعده، كبد و لوزالمعده و ناف و قاعده ايى هر كدام جزو حساس هستند يا غير حساس؟ چون من اينطور متوجه شده بودم كه ناف و قاعده ايى غير حساس هستند و زير شبكه خورشيدى غير حساس هستند
  5. ن

ديابت

سلام استاد عزيز،در درمان ديابت بر اثر لوزالمعده پاكسازى كبد و چاكراه خورشيدى و لوزالمعده وقاعده اى و ناف نوشته جارو موضعى انجام دهيد منطور بدون هيچ رنگى بايد جارو شود؟واينكه چاكراى شبكه خورشيدى گفته شده از پشت انرژى سبز و قرمز داده شود،سوالم اينجاست شبكه خورشيدى از پشت مىتوان قرمز داد؟
  6. ن

ديابت

استاد عزيز من عكس زخم پاى پسر عموم كه در اثر ديابت ايجاد شده را براى خانم ميرى فرستادم چون عكسها دلخراش است اينجا نفرستادم ،درمان عفونت و التهاب رو بايد براشون انجام بدم؟
  7. ن

ديابت

سلام ،ديابت نوع دو
  8. ن

ديابت

سلام،پسر عموم در اثر داشتن قند بالا دچار زخم هاى زيادى در قسمت پا شدند براشون درمان ديابتبر اثر ناتوانى بدن در استفاده از انسولين رو بايد انجام بدم؟در ضمن روى و كف پاشونزخم هاى بدى ايجاد شده لطفأ راهنمايى كنيد
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا