انجمن گفتگو روانشناسی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
ا
اعظم فنایی
من الان حاضرم
م
مریم قلی کیانی
خانم فنایی جان
الان پیامتون رو دیدم
گوشی دستمه هروقت بگین من آماده

ببخشید تو رو خدا خیلی اذیتتون کردم
ا
اعظم فنایی
برو تو ارتباط تا اسکن کنم
م
مریم قلی کیانی
دارم میرم تو پذیرش
فقط تاکی؟
ا
اعظم فنایی
۱۰ دقیقه
ا
اعظم فنایی
توی جاروی عمومی انباشته گی زیاد بود که دوبارجارو کردم کمتر شد تاج واجنا پر بود گلو نرمال قلب نرمال خورشیدی قیامت ناف هم همینطور جنسی نرمال ریشه هم خیلی انباشته بود امر دیگه باشه در خدمتم عزیزم
م
مریم قلی کیانی
واقعا ممنونم ازتون
م
مریم قلی کیانی
به نظرتون همین چاکراهای رو که گفتین فقط پاکسازی کنم وانرژی بدم
یا باید درمان افسردگی رو انجام بدم
ا
اعظم فنایی
افسرده نیستی چون چاکرا خالی نداشتی مثلا قلب خیلی اندازه بود یا جنسی پاها انباشته خسته بود پس عزیزم آفسروه نیستی چاکرا ها رو پاک کن یبار هم با بنفس الکتریکی تاج اجنا وخورشید رو پاک کن
م
مریم قلی کیانی
به چه ماهیتی باید فکر کنم برای پاکسازی چاکراهها؟؟
واینکه خستگی و انباشتگی پا ها رو رو درمان فیزیکی کار کنم ؟؟
م
مریم قلی کیانی
کلا به نظرتون درمان فیزیکی انحام بدم یا رواندرمانی ؟؟
م
مریم قلی کیانی
واقعا دستتون درد نکنه عزیزم ،خیر ببینین
ا
اعظم فنایی
چاکرا تاج اجنا گلو وخورشید روبا سبز وبنفش پاک کن ناف وجنسی وریشه با سبز ونارنجی دوروز با این روش پاک کن وانرژی بده یک روز هم با بنفش الکتریکی تاج اجنا گلو وخورشید رو پاک کن وانرژی بده
م
مریم قلی کیانی
واسه روان درمانی که فرمودین واسه پاکسازی حتما باید به ماهیت فکر کنیم ،به چه ماهیتی فکر کنم ؟؟؟
ا
اعظم فنایی
روان درمانی نیاز نداری ولی یبار با بنفش الکتریکی پاک کن وبهش دستور بده ماهییتهای منفی رو بیرون بکشه که موقع بیرون کشیدن بگو جذب شو تجزیه شو دفع شو
ا
اعظم فنایی
فیزیک تجسم هست باید رنگ رو از دست روی چاکرا قرار بدی وقتی دستت سوزن سوزن شد یا ۵ تا تنفس اونو جارو میکنی انرژی میدی
م
مریم قلی کیانی
ممنون عزیزم
انشالله که بااین پاکسازی حالم خوب بشه ،و خبرش رو بهتون بدم
خیلی ممنون
ا
اعظم فنایی
به امید خدا درضمن برای پاکسازی خودت باید خودت رو مثل کسی که از راه دور روش درمان انجام میدی فرض کنی ویکی یکی چاکراهای رو پاک کن وانرژی بده
م
مریم قلی کیانی
خانم فنایی جان ،اسکن چاکراه رو بلدم انجام بدم ،ولی چطور اندام پا رو اسکن میکنید که متوجه میشید انباشتگی داره
خیلی دوست دارم یاد بگیرم
ا
اعظم فنایی
وقتی خودت رو خوابیده تجسم می‌کنی دستت راحت روی پا حرکت میکنه وقتی عمومی رو انجام میدی چکار میکنی همون کار رو جدا جدا انجام بده
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا