انجمن گفتگو روانشناسی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
م
مریم قلی کیانی
ممنون خانم فنایی جان
مرسی از ابراز محبتتون
ولی کنجکاو شدم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟
ا
اعظم فنایی
بخاطر پست های که میزاری چون انتظار معجزه داری اگه جای من بودی چکارمیکردی مراجعه وقتی میاد در جلسه اول ودوم درد ش که خوب میشه بعدش یک برون ریزیی داره و دوباره محل دردش شروع میشه حالا بیا قانعش کن که خوب میشی ولی سخت قبول میکته
م
مریم قلی کیانی
آخه خیلی از بچه ها راحت جواب میگیرن
یعنی باید بیشتر منتظر بمونم که اثر درمان رو ببینم ؟؟
نگرانم نکنه موفق نشم
تازه اوایل درمان رو هر کسی کار می‌کردم جریان انرژی رو توی بدنش احساس می‌کرد و خودم هم نور رو خیلی خوب تجسم میکردم ،ولی الان نه نورها رو خوب میتونم تجسم کنم ،نه بیمارهام تغییری توی حالشون احساس،میکنن
نگرانم
ا
اعظم فنایی
بایدروش رو عوض کنی مثلا اگر رو زانو کار میکنی وتا حالا سبز ونارنجی مایل به سفید میدادی حالا سبز ونارنجی متوسط بده بعد همین نیت مهمه من کاهی از بنفش الکتریکی استفاده میکنم ودستور بهش میدم
م
مریم قلی کیانی
آخه من سبز رو همش یه شکل تصور می‌کنم، کم رنگ و پررنگ که بگه ،باز فقط یه مدل رنگ تصور میکنم
انشالله راه بیفتم
خیلی علاقه دارم یاد بگیرم
ا
اعظم فنایی
به امید خدا کار نیکو کردن از پرکردن است
م
مریم قلی کیانی
ولی خداییش کلی ذوق کردم عصر پیام به این باحالی بهم داده بودین :love:
ا
ا
اعظم فنایی
سلام مریم جون شما پروتکلی برای کما میدونی
م
مریم قلی کیانی
سلام عزیزم
استاد توی پروتکل ها ،پروتکل کما رو گذاشتن
صفحات زیاد داره بزنیدگزینه بعدی ،تا بخش برسید
ا
اعظم فنایی
مرسی عزیزم استاد جواب دادن
م
مریم قلی کیانی
خواهش میکنم مهربان
ا
اعظم فنایی
سلام عزیزم باز ازاون سوالها کردی خوب عزیزم معلومه ناحیه گلو چاکرا گلو رو هم در بر میگیره بعد سمت راست وچپ گلو هم مشخصه
در انتها خدایی عاشقتم
م
مریم قلی کیانی
سلام اعظم جون ،خوبی
باور میکنی الانم توضیح دادین بازم متوجه نشدم🙂
ا
اعظم فنایی
چرا متوجه نشدی چاکرا گلو که در وسط قرار دارد میشه سمت راست وچپ گردن در ضمن وقتی شما روی سمت راست گردن کار میکنی چون فکرت سمت راست چاکرا گلو هست پاکسازی انجام میشه استاد میگه انرژی جایی میره که فکر میره اینقدر پیچیداش نکن
م
مریم قلی کیانی
یعنی یه بار تصور می‌کنم سمت چپ پرده چاکراه گلو رو پاک میکنم و بعد ماهیتهای فکری سمت چپ چاکرا گلو رو پاک میکنم ،وهمین کار رو برای سمت راست و جلو چاکراه گلو رو باز همین کار رو انجام میدیم ؟؟؟
تو کتاب فقط گفته جارو کنیم ،دیگه لازم نیست انرژی بدیم ؟؟؟
ا
اعظم فنایی
دقیقا همینه فقط با تجسم باید کار کرد اکر گفته فقط پاک سازی همون رو انجام بده ولی من معمولا بعد از جارو یه آبی میکشم روش که جارو تثبیت بشه
م
مریم قلی کیانی
ممنون عزیزم
ا
اعظم فنایی
مریم جون اگه خواسته باشی من اسکن میکنم
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا