انجمن گفتگو روانشناسی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
جعفر حسینی
جعفر حسینی
آیا شما درمانم میپذیرید وممنون که جواب دادید
مهین جواهری
مهین جواهری
اگر منظورتان درمان دیگر درمانگران هست که استاد گفتند اینکار رو نکنید چرا؟چون باید خودمان تمرین تکرار درمان کنیم تا یاد بگیریم و گرنه کمک به دیگران و درمان دیگران هدف ماست اگر اجازه رو داشتم حتمن کمک میکردم ولی این برای خود شما هم خوب هست
مهین جواهری
مهین جواهری
درمان را برای خودتان میخواهید؟ یا شخص دیگری
جعفر حسینی
جعفر حسینی
اول برای مادرم
مهین جواهری
مهین جواهری
من اولین درمانم روی مادرم بود حتی وقتی ترس داشتم که درمانم صحیح هست یا نه ولی بخاطر مادرم درمان رو شروع کردم و تا حالا چندین بیماری مادرم را درمان کردم شما هم میتونید
جعفر حسینی
جعفر حسینی
چن ساله قبل امتحان کردم نتوستم فقط میتونم دردو کم کنم و بعدا دوباره میاد وبعدا همون درد یا همون بیماری خودم میگیرم وآخرین دفعه برای دوستی انجام دادم که بعد از دو ماهه من همون بیماری را گرفتم و هر روز با اون بیماری کلنجار میرم الان سه هفته هستش هر روز انجام میدم فرقی نکرده
مهین جواهری
مهین جواهری
یعنی شما ده سال پیش از دکتر ارام یاد گرفتید؟ در هفته اول اموزش انرژی درمانی رو انجام بدی بعد از ان هفتهای بعد اموزش رنگها میتونی کامل درمان انجام بدی
جعفر حسینی
جعفر حسینی
یادمه آدمه به دفتر م نگاه میکنم یادش میارم کلا سه چاکرا رنگهای تولید میکنه قاعده ای گلو وتاچ درمان نمیتونم فقط چیزهای جزیی. و معلمان انرژی پرانا هلینگ وهم بنظرم خودمه تاثیر روی بیماری را کسانی که چاکرای چشم سومشو فعاله میتونه عالی انجام بدن وهم پاکسازی خوبی انجام بددن و هم اسکن خوبی دارن و بچگی چاگرای چشم سوم بستم و الانم فکر نکنم باز بشه
مهین جواهری
مهین جواهری
این نگرش اشتباهی هست که هرکی چشم سوم آن باز هست میتواند درمان کند اصلا ربطی به این مسله ندارد
جارو موضعی میکنیم بعدنور سفید را مثلا به گلو وارد می کنیم و با دست سبز را بیرون میدهیم و یا ابی مراحل بعد پاکسازی بعد دوباره سبز و یا ابی میدهیم (حتی اگر نتونی رنگارو تصور کنی با نور سفید هم میتونی درمان و مراحل ان راانجام بدید) چرا سخت میگیرید دلیل ان چیه ایا رنگها را خوب تصور نمی کنید؟
جعفر حسینی
جعفر حسینی
تجسمم نمیتونم بکنم تجسم مربوط به نمیکره راست مغزه. وباز مربوط به چشم سوم میشه وببخشیدا مزاحممم وقتتون شدممم
مهین جواهری
مهین جواهری
خب تجسم نکنید رنگ را موقع درمان چند بار ببینید و انرژی بدهید بعد درناخوادگاهمون ثبت میشه و نیازی به تصور تجسم نیست فقط کافی اراده کنی که سبز میدی یا هر رنگی شما فقط تکرار تمرین کن با نگاه کردن رنگها حین درمان شما فکر میکنید من هم از اول براحتی رنگها را دریافت و از دست خارج میکردم همگی این مراحل را گذراندیم
جعفر حسینی
جعفر حسینی
ممنون از راهنماییت
ز
زهرافرشادمهر
سلام خانوم جواهری یه سوال داشتم من امروز یر کلاس برای اولین بار کریستالمو دست گرفتم پاکسازی با ابنمک کردم جدا با الکلم باز پاکسازی کردم ولی الان حالت تهوع و بدن درد گرفتم به نظرتون علتش چیه؟
ز
زهرافرشادمهر
یه سوال دیگه وقتی ما کریستال رو در دستمان میگیریم برای درمان، انرژی های الوده ی بیمار جذب کریستال میشه بعد وارد بدن ما نمیشه از طریق دستها قبل از پاکسازی؟ چون اخرش ما باید اونو دستمون بگیریم برای پاکسازی
مهین جواهری
مهین جواهری
نه وارد بدن نمیشه چون یا داخل اب نمک یا اتش سبز میتکونیم و در اخر بعد کات انرژی کاملا دستامون رو داخل اب نمک یا اتش پاکسازی میکنیم
مهین جواهری
مهین جواهری
حتمن پاکسازی نکرده بودی دستات رو با اب نمک پاکسازی کنید

کریستالی که الودگی ان را به اتش سبز یا اتش بنفش یا اب نمک میریزیم اصلا به بدنمون انتقال پیدا نمیکنه
ز
زهرافرشادمهر
پاکسازی کرده بودم هم با ابنمک هم اونموقع که میخواستیم تقدیس رو شروع کنیم با الکل،یه چیز دیگه من تو سینم لنفنود دارم نکنه فعالش کنه بدخیم بشه؟
مهین جواهری
مهین جواهری
کریستالها رو به عنوان زینتی نباید استفاده کنی چون تحریک میشه و بزرگتر درمانگر از همه مهمتر خودش هست درمان را روی خودت اول شروع کن من خودم بیماری پوستی داشتم بخاطر شدت انرژی و استفاده از سنگها بشدت گسترش پیدا کرد شما فعلا روی خودت کار کن
یاشافی
ز
زهرافرشادمهر
مرسی عزیزم از راهنماییهاتون خداوند یاورتون
مهین جواهری
مهین جواهری
سلامت تندرست باشی عزیزم شفا جاریست و حتمن به لطف خدا درمان میشی❤
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا