نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. علیرضا انصاری

پیشانی جای مهر نماز

آقا سینای عزیز و گرامی.. امیدوارم در همه مراحل زندگی تان شاد و سلامت و پیروز باشید ❤️🌹🙏
  2. علیرضا انصاری

پیشانی جای مهر نماز

بزرگوارید خانوم جواهری.شما لطف دارید.. درود بر شما و تمام دوستان خوب و عزیز گروه و دکتر عزیز و ارجمند 🙏🌹🙏
  3. علیرضا انصاری

پیشانی جای مهر نماز

شما هم بانو با این کلمه زیبا نشان دادین مثل خانوم جواهری قلبی مهربان و نورانی دارین.. این جمله کوتاه تان چنان انرژی بالایی داشت که موقع خواندن واقعا آنرا حس کردم.. نورانی و پر زعشق باشید🙏🌹🌹
  4. علیرضا انصاری

🌿درمان فوری استرس با کریستال

سلام خانوم توسلی ... ترمالین سیاه در اصل همان سبز خیلی تیره است و همان کاربرد سبز را دارد
  5. علیرضا انصاری

نمونه قرار دادن تجربه های درمانی ( تجربه درمانی نام درمانگر)

سلام خانوم توسلی .. چرا نمیشه؟ ترمالین هم خیلی خوبه و میتونید هر کانال را یکبار یا دو بار از بالا به پایین جاروی عمومی کنید.. یا روش ساده فقط از بالا به پایین بکشید و هربار دور بریزید یا به روش زیگزاگ هر کانال را جارو کنید
  6. علیرضا انصاری

تقویت شهود با مودرا

ببخش خانوم هاشمی موقع تمرین همون مانترای om را بگیم ؟ 🙏
  7. علیرضا انصاری

یک اعلام کهن:

سلام خانوم هاشمی بزرگوار... احسنت و متن زیبایی بود.. روزی که همه انسانها یاد بگیرند که بعد از آرامش ذهن‌شان و از مرحله ذهن عبور کنندو به قلبشان رجوع کنند و عشق الهی را تجربه کنند تمام سؤالات شأن را اونجا پیدا میکنند ... جایی که می‌توانند هر چیزی را که دوست دارند خلق و تجربه کنند. آنجا درون...
  8. علیرضا انصاری

سلام دوستان جدید و عزیز.. من هم مثل شما از شاگردان استاد و سه دوره قبل تر از شما هستیم.. چون...

سلام دوستان جدید و عزیز.. من هم مثل شما از شاگردان استاد و سه دوره قبل تر از شما هستیم.. چون کلاس در جریان هست من و دوستان قدیمی تر با اجازه استاد اصولاً انتهای کلاس اگه تجربه ای داریم در خدمتتون هستیم . پس فعلا تا کلاسهاتون تموم نشده بیزحمت در انجمن از استاد بپرسید و درمان بیماریهای مربوط به...
  9. علیرضا انصاری

جذب شدن و افراد مزاحم

بزرگوارید خانوم فنایی عزیز.. احتمالا سرمای زمستان باعث شده کم سؤال کنند.. انشالله همه دوستان بزرگوار و عزیز در راه درمان و شفا موفق و پیروز باشند و بدرخشند و فعالیت بیشتری داشته باشند 🙏🙏🌹❤️
  10. علیرضا انصاری

در نور و برکت و عشق الهی باشید 🙏🌹🌹
  11. علیرضا انصاری

جذب شدن و افراد مزاحم

خانوم فنایی بخدا از ته دل گفتم.. درسته که عادتم اینه همیشه به زبان طنز صحبت میکنم اما من کوچکتر از اونم که عزیزی را از خودم برنجانم... 🙏😔 در ضمن شما که جواب را نگفتین اما آدرس بفرستید بخدا تقدیم میکنم 💯🌹🌹🌹🙏
  12. علیرضا انصاری

سلام خانوم فنایی بزرگوار.. چوب کاری می‌فرمایید من به پای شما و خانوم هاشمی و دوستان بزرگوار که نمی‌رسم و همیشه شاگرد و در حال یادگیریم..چقدر خوب شد بعد از مدتها از راهنمایی های شما فیض می‌بریم.. راستش موقع کلاس که به خودم اجازه نمی‌دادم بخاطر اینکه حواس بچه ها پرت نشه نظری بدم.. الان که کلاسها...
  13. علیرضا انصاری

در انجمن کلی مطلب بابت تجربه دوستان درباره خشم و روان درمانی موجوده و حتما مطالعه بفرمایید.. یک مدت با کریستال کار نکنید و از خودتان دور کنید .. در کنار درمان خشم و استرس حداقل دو هفته هر روز مدیتیشن دوقلب را انجام بدین و در میان مدیتیشن یک فضای کاری عالی همراه با آرامش که در آن مشغول کار هستید...
  14. علیرضا انصاری

جذب شدن و افراد مزاحم

ای بابا ... خانوم گندمی رازش را که خودت گفتی... اگه روی دست بعد از انرژی دادن تثبیت کنیم اون شخص معاشرت هاش و گفتگوها و مراودات اجتماعی اش کم میشه و .. کارما هم بابت این داره که اگه بدون اجازه این کار را انجام بدیم کارماش به ما بر میگرده.. خوب شد زود متوجه شدی و جلوتر گفتین وگرنه باید به دوستان...
  15. علیرضا انصاری

جذب شدن و افراد مزاحم

و اما جایزه.!!... عرض کنم هر کس درست جواب بده بخاطر اینکه روز مرد نزدیکه و خانوم ها دیگه زحمت نکشن جوراب بخرند من 3 جفت جوراب شیک مردانه تقدیم .و کارشون را راحت میکنم .. رئیس جمهور هم اینطور بزل و بخشش نمیکنه.... 😂🙈🌹 ولی بخدا جدی گفتم تا 12 شب وقت دارین
  16. علیرضا انصاری

جذب شدن و افراد مزاحم

چشم حتما در قسمت جواب به خانوم فنایی نوع جایزه را میگم 😎🙈
  17. علیرضا انصاری

جذب شدن و افراد مزاحم

سلام .خانوم گندمی بزرگوار.. البته این گفتگو قدیمی بود و دوم اینکه مزاح بود و شما مطلب را نگرفتین 🤔😂 چیزی که در مورد دست ها نوشتم شما هم آموزش دیدین و اگه یادتون باشه استاد همیشه میگن به دستها که پاکسازی می‌کنید و انرژی میدین ولی تثبیت نکنید ! آیا میدونید چرا ؟ تا پایان امروز مهلت دارین جوابتان...
  18. علیرضا انصاری

همین که شما آقا مهدی عزیز پیگیر و مصمم هستید مطمئن باش که درمانگر بزرگ و موفقی میشین.. اینجا این همه تجربه دوستان هست و فقط سه دوره است که همچین نعمت بزرگی داریم یعنی از سه دوره پیش که ما بودیم تمام تجربیات و خیلی پروتکل ها باعث شده کار همه مون راحت بشه و طبق شنیده ها قبلاً حضوری از شهرستان و...
  19. علیرضا انصاری

تعمیر یخچال

سلام استاد خسته نباشید . ممنون از آموزشهای عالی شما و هر چه داریم از لطف و بزرگواری شما است و سپاس گذاریم...🌹❤️🙏 استاد یک سؤال.. همیشه برای وسایل برقی و ماشین آلات قرمز بدیم یا با رنگهای دیگه هم میشود. کار کرد؟
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا