نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. ز

انجام همزمان دو پروتکل

درود استاد وقت بخیر استاد جان ما میتونیم توی یک روز مثلا صبح پیکر تراشی رو انجام بدیم و شب پای بیقرار رو . چون رنگ انرژی به که بعد از پاکسازی به چاکراها میدیم فرق داره نمیشه همزمان با هم انجام بشه
  2. ز

اسکنو ترمیم هاله

درود استاد ببخشید من تو اسکن و حتز توی مراقبه ها متوجه شدن هاله ی سمت راستم بزرگتر از هاله ی سمت چپم هست حتی اینو از نظر فیزیکی هم حس میکنم سوالم اینه که چه راههست برای اینکه هاله ی هر دوسمت بدنم یکی بشه.پیشامیش از شما متشکرم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹
  3. ز

تشخیص ماهبت های منفی چسبیده به هاله از راه دور

درود استاد ببخشید در رواندرمانی برای تشخیص ماهیتهای منفی روی هاله چگونه باید عمل کنیم یعتی چگونه بفهمیم که چیزی به هاله چسبیده به جز ایکن چاکراهها کل بدن رو چجوری اسکن کنیم که متوجه بشیم؟
  4. ز

انگل روده

درود استاد برای بیماری انگلی روده پروتکل عفونت روده رو باید انجام بدیم
  5. ز

پولیپ روده

درود استاد. خدا قوت. استاد فردی بر اثر ویروس دچار اسهال و استفراق شده حدود یک هفتست. و در اثر بیرون روی زیاد مبتلا به پلیپ و شقاق و همورویید باهم شده درمورد همورویید تو کتاب هست ولی اون دوتای دیگه نیست. میدونم برای خونریزی باید ابی بدم اما دقیق نمیدونم چ کار کنم. در ضمن اولویتت درمان رو پزشک...
  6. ز

تجربه درمان خانم قدرتی

با درود من زهرا قدرتی هستم در مرداد ۱۴۰۱ در کلاس انرژی درمانی دکتر آرام شرکت کردم از طریق سایت در گوگل و اینستا گرام با مجموعه تجسم خلاق آشنا شدم چون دیدم درمانهای این مجموعه تکمیلتره و در ۵ سطح ارائه میشه ثبت تام کردم . نحوهدی آموزش جناب دکتر بسیار شیوا وروان هست شخصیت بسیار بسیار دوست داشتنی...
  7. ز

نتیجه درمانهای خانم قدرتی

با درود من رهرا قدرتی هستم در مرداد ۱۴۰۱ در کلاس انرژی درمانی دکتر آرام شرکت کردم از طریق سایت در گوگل و اینستا گرام با مجموعه تجسم خلاق آشنا شدم چون که دیدم درمانهای این مجموعه تکمیلتره و در ۵ سطح ارائه میشه ثبت نام کردم . نحوه ی آموزش جناب دکتر بسیار شیوا وروان هست شخصیت بسیار بسیار دوست...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا