نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. ف

سرطان دهان

دروداستادآرام عزیز استاد برای درمان سرطان دهان به غیرازدرمان سرطان عمومی چه پروتکلی بایدانجام بدم؟
  2. ف

انحراف چاکرا

درودبراستادارام عزیز،استاددراسکن چطورمتوجه بشیم چاکراانحراف داره وایاباپاکسازی انحراف رفع میشه ؟
  3. ف

زخم وعفونت پا

سلام ووقت بخیردکترآرام عزیز اقای دکتربیماری دارم که چندساله دیابت کرده وچندسال اخیربعلت قندبالا پاهاش مرتب زخم میشه والان چندوقته بستری هستن وپاهاش وبدنش عفونت شده ودکترگفته اگه این روندادامه پیداکنه بایدپاشوقطع کنن لطفا راهنمایی کنیدچه درمانی انجام بدم
  4. ف

درمان یائسگی

فاطمه عباسی هستم ازدوره انرژی درمانی مردادماه ۱۴۰۰ من درمانهایی ازقبیل کیست تخمدان ،سردرد،آنفلونزا،فشارخون،شکستگی ،تیروئیدپرکار،لاغری،پانیک،پارکینسون،ترمیم کلیه ،.دیابت ،......داشتم وتقریبادرهمه انهاموفق بودم بجزچندتایی که هنوزدوره درمانم تموم نشده .. درمان یائسگی برای خودم بودکه ۴ماه کامل انجام...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا