نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. سعید شیرزادی

سپاسگزاری ازاستادآرام

بادرود براستادخوب وبرجسته جناب دکتر آرام مهربان که بانیت پاک واطلاعات ارزشمندخود درراه رشدوپیشرفت وتعالی دوستان وهموطنان گرامیم که قدم در راه متافیزیک ومقوله درمانگری گذاشته اندبینهایت سپاسگزارم وقدردانی مینمایم .باشدکه درکنارشما استاد فرهیخته وفرزانه بتوانیم پله های ترقی رودراین زمینه طی...
  2. سعید شیرزادی

استفاده از آهنربا هنگام انجام تمرینات چشم سوم

درودبرشما .دکترجان لحظه شماری میکنم تاشروع کلاسها. درنورباشید.
  3. سعید شیرزادی

سوال

از انرژی مثبت ودلگرمی بینهایت شما سپاسگزارم جناب آرام عزیزم. یه ایده دارم میخوام نظرشمارو بدونم.در حین هیپنوز بجای تلقینهای مثبت ،با پراناهای رنگی میشه روی محل درد یا عضو یاچاکرای بیماریاضعیف ،پاکسازی و انرژی بدم ؟چون حس میکنم اینجوری ناخودآگاه سوژه هم ب کمکم میاد وقدرت پراناها رو توی ناخودآگه...
  4. سعید شیرزادی

سوال

باسلام حضور برادرعزیزم ،استادآرام ارجمندم. من سال۱۳۷۰باموسسه مرحوم کابوک نامه نگاری داشتم وچون راه دوربود جناب کابوک(شعبان طاووسی)نوارهای کاست شش گانه برام ارسال کردند و چندکتاب ازایشان مطالعه کردم وخداروشکر بی حسی در پوست وفروکردن سوزن و قفل فک سوژه و کاتالپسی وانجمادعضلانی وحتی بازگشت سوژه به...
  5. سعید شیرزادی

سوال

متاسفانه من فعلا امکان تهیه دوره هیپنوتیزم رو ندارم .بامیدخدا اسفندماه تهیه میکنم .اگه امکان داره جواب مختصری بفرمایین ممنون میشم استاد .باتشکر
  6. سعید شیرزادی

توسعه قدرت‌های خارق‌العاده در رویاهای شفاف خود

درودبرشما خواهرگرامیم .
  7. سعید شیرزادی

سوال

استاد ببخشین سوالم رواینجامیپرسم .از پراناهای رنگی در دگرهیپنوتیزم یا عمیق کردن خلسه میتوانم استفاده کنم؟ آیا پراناهای قرمز،آبی،زرد و سبز بنفش ونارنجی که درانرژی درمانی استفاده میکنیم دردگرهیپنوتیزم چه کاربردی دارن؟ ممنون میشم اگه امکان داره راهنماییم کنین.
  8. سعید شیرزادی

خواهر من یعنی بااین تکنیکهایی که دراینستاگرام برای برون فکنی میگن مشکلی پیش نمیاد یا تکنیک خوبی شما پیشنهاددارین؟چون میخوام درکنارانرژی درمانی ازلحاظ معنویات پیشرفت خوبی داشته باشم
  9. سعید شیرزادی

بسی بسیارعالی خانوم هاشمی.درنهایت برون فکنی اگه خواسته یاناخواسته انجام بشه برای جسم وروح سودی داره؟ بهتربگم کارایی ش چیه؟
  10. سعید شیرزادی

بااجازه استادعزیزم ،خانوم هاشمی گرامی من چندماه گذشته بیش ازچندین بار درخواب اززمین بااراده خودم اززمین بلندشده وبرفراز ساختمانهای شهر بصورت ایستاده بلندمیشدم و هرجا اراده میکردی باسرعت خیلی زیاد پروازمیکردم وهرزمان اراده میکردم خیلی آروم به زمین فرود میومدم البته اون وقتا هرروز مدیتیشن انجام...
  11. سعید شیرزادی

انرژی كندالينی چیست ؟

استادامکان داره با پاکسازی ومتعادل کردن چاکراهاباانرژی درمانی چشم سوم را اصولی بازنمود ؟
  12. سعید شیرزادی

چشم سوم

باسلام حضور شماخانوم هاشمی گرامی.بنظرشما باانرژی درمانی باچه تکنیکی میتوان چشم سوم رو فعال کرد که همون حالات روشن بینی و قدرت اراده قوی وشهود افزایش پیداکنه؟خوشحال میشم جواب بدین .ممنون
  13. سعید شیرزادی

پروتکل منییر meniere

متشکرم خواهر
  14. سعید شیرزادی

پروتکل منییر meniere

باتشکر از زحمت و همکاری عالی شما در بالابردن اطلاعات دوستان دراین حیطه . عذرخواهی میکنم منییر چجوربیماریی هستش؟من تاحالا برخورد نکردم
  15. سعید شیرزادی

ممنون از پاسخ زیباتون .سپاس

ممنون از پاسخ زیباتون .سپاس
  16. سعید شیرزادی

تحقیق علمی در مورد پرانیک هیلینگ-چگونگی شفابخشی-توجیه درمان از راه دور-پیشگیری از بیماری-درمان

درودبیکران بشماخانم هاشمی عزیز. واقعا خیلی مقاله علمی جذاب وآموزنده ای بودند خیلی استفاده بردم سپاس فراوان🙏🙏🙏
  17. سعید شیرزادی

سلام آقای اسلامی عزیز. برای شارژفیزیکی خودتون چطور وچه تکنیکی انجام میدین؟ امکان داره اشاره ای...

سلام آقای اسلامی عزیز. برای شارژفیزیکی خودتون چطور وچه تکنیکی انجام میدین؟ امکان داره اشاره ای کنین.ممنون
  18. سعید شیرزادی

انسداد عروق قلب_اورژانسی

درودبرشماخانم جواهری قدرتمند. کارتون عالیه احسنت
  19. سعید شیرزادی

درمان بدون دارو چیست

دکترجان واقعا شما یه استادنایاب وقدرتمندوبهتربگم دانشمندبه تمام معنا هستین. خدایا روزی هزاران مرتبه شکرت که شاگرد جناب آرام هستم.خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت.
  20. سعید شیرزادی

باز کردن کانال انرژی

باسلام ودرود خدمت استادعزیزو دوستان خوبم. استاد توپ انرژی رو باید چطور از همون کانال یاچاکراها عبوردهیم؟
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا