نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. مجتبی مهدوی

درمان استرس و تنگی‌نفس

سلام و درود جناب نصیری دوست گرامی و عزیزم از ابراز لطف و محبت ‌تان نسبت به‌من بسیار خشنود‌شدم و از داشتن دوست ارجمندی چون جنابعالی به خود می بالم.سایه‌شما بر سر ما مستدام باد
  2. مجتبی مهدوی

درمان استرس و تنگی‌نفس

سلام و درود خانم اشکوری عزیز از ابراز لطف شما بی‌نهایت سپاسگزارم و بایدبگویم که همراهی دوستان یکدلی چون شما باعث دلگرمی و امیدواری است.از خدای بزرگ توفیق روزافزون شما را خواهانم.🙏🙏🙏
  3. مجتبی مهدوی

درمان استرس و تنگی‌نفس

استاد گرامی وعزیز،هرآنچه آموخته‌ایم و به‌کار می‌بندیم نتیجه سالها تجربه درمان و تدریس عاشقانه و سخاوتمندانه جنابعالی در این راه بی انتهاست،تا دانشجویان شما به درمانگرانی تبدیل شوند که شاید بتوانند بدون استفاده از روش‌های ‌تهاجمی،بیماران خسته از درمان را التیام بخشند و مرهمی باشند...
  4. مجتبی مهدوی

درمان استرس و تنگی‌نفس

مراجع با مشکل اضطراب و علایم فیزیکی مثل تپش قلب بالا و خشک شدن دهان و مشکل در تنفس. و تشخیص انسداد مجاری تنفس. با بیمار مشاوره انجام شد. امتحانات دانشگاهی و بودن سر جلسه برایش بسیار سخت و دچار حمله روانی می‌شد. درمان شروع شد، از همان جلسه اول، اعلام بهبود در وضعیت تنفسی داشتند. چون ایشان دوره...
  5. مجتبی مهدوی

درمان کهیر

درمانگر گرامی ، در تایید فرمایش استاد عزیز از پروتکل آلرژی پوستی در کتاب پیشرفته بهره ببرید.پاکسازی کبدو پاکسازی خون‌ریه در این مورد اهمیت دارد و اینکه معمولا ظهور کهیر در بعضی افراد میتواند به دلیل واکنش بدن آنها نسبت به برخی از داروها و یا مواد غذایی خاصی مانند تخم‌مرغ،بادمجان و غیره باشد که...
  6. مجتبی مهدوی

حملات پنیک_اعتیاد

دوست بسیار عزیزم در راه درمانگری بعد از استاد بزرگوارم آقای دکتر آرام عزیز،از شما هم بسیار آموخته‌ایم و خدا را شاکرم به دوستی شما سپاسگزار لطف و نظر عالی شما هستم.❤️
  7. مجتبی مهدوی

18ساله، علت بیماری نا مشخص،

دوست عزیزم ،شما نمونه بارز یک درمانگر حرفه‌ای هستید که با پرانای عشق که از قلبتان تجلی میابد قبل از هر پروتکلی،در وجود بیمار شفای الهی جاری و ساری میگردد. دستان شما پر از نور شفاوسلامتی 💓
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا