نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. ماهور محمدي

درمان غبغب افتاده

خيلي اتفاق جالبي افتاد صب روي چشمهام و كوچيك و بزرگ كردن موضعي اندام كار كردم اين بين غبغبم هم كمي افتاده شده بود و روش انرژي درماني انجام دادم الان يهوويي حس كردم در اون قسمت يه كشيدگي خاصي احساس ميكنم دست زدم ديدم غبغبم كاملا رفته داخل آب شده كلي ذوق كردم اينقدر زود جواب داد...
  2. ماهور محمدي

جادوی انرژی درمانی

عاشق اين روش بودم و هستم و مطمئنم اومدم به اين دنيا براي همين منظور كه تجربش كنم ارتقاع روحمو به مراحل بالاتر و رسيدن به خود كه همه از آنيم نور و عشق مطلق
  3. ماهور محمدي

كجاشو گيج هستيد شايد بشه به هم كمك كنيم

كجاشو گيج هستيد شايد بشه به هم كمك كنيم
  4. ماهور محمدي

درود من که خوابم رفت 😅😅 یک ساعت و نیم آخرش رو دیدم در مورد چی بود ببینیم تو کناب هست حتما ☺️

درود من که خوابم رفت 😅😅 یک ساعت و نیم آخرش رو دیدم در مورد چی بود ببینیم تو کناب هست حتما ☺️
  5. ماهور محمدي

درود

درود
  6. ماهور محمدي

ميتونيم هم با دوستان همينجا قرار بذاريم و به هم كمك كنيم راهشو بايد پيدا كرد

ميتونيم هم با دوستان همينجا قرار بذاريم و به هم كمك كنيم راهشو بايد پيدا كرد
  7. ماهور محمدي

درود فاطمه جان روزت بخير و شادي پيشنهاداون را ديدم گفته بوديد وقتي حالمون خوب نيست يا درد...

درود فاطمه جان روزت بخير و شادي پيشنهاداون را ديدم گفته بوديد وقتي حالمون خوب نيست يا درد داريم يا روي بيماريهاي همديگه كار كنيم خيلي پيشنهاد خوبيه به نظر من هر چقدر بيشتر تمرين كنيم تجربه بيشتر كسب مي كنيم و بععر ياد مي گيريم من موافقم با اين پيشنهاد خوبتون ♥️
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا