نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. شهین محمدی

بارداری با انرژی درمانی

سلام من در مورد بارداری خانمی که روشون کار کرده بودم.. قبلاً براتون گفته بودم.خداروشکر دوران خطر سقط رو گذرونند..و انشالله بعد نه ماه خبر بدنیا اومدنش رو به استاد عزیزم و گروه تجسم خلاق و شما دوستان گلم بدم.
  2. شهین محمدی

باردار شدن خانم جوانی بعد ده سال

سلام به استاد عزیزم و دوستان گلم❤️ من مدتی است روی خانم جوانی کار می کردم و علاوه بر پروتکل کتاب .برای پاکسازی و انرژی دادن از نکته هایی که در کلاس گفته بودید استفاده کردم ..و توصیه به مدیتیشن دوقلب هم برای ایشون هم داشتم .بعد ده سال باردار شدن ..سه تا سقط داشتن ..من برای کمک برای نگهداری جنین...
  3. شهین محمدی

مدیتیشن با سنگ کوارتز سفید و تجسم واقعیت دلخواه,

سلام خدمت استاد عزیزم ❤️ موقع سرچ سنگ کوارتز در اینترنت .دیدم این دو مدیتیشن رو برام جالب بود.گفتم با دوستان به اشتراک بگذارم مدیتیشن با کریستال کوارتز روش(۱): – برروی تشک راحتی به پشت دراز بکشید. – یک کریستال کوارتز را روی چشم سوم قرار دهید. – نسبت به آنچه ممکن است اتفاق بیفتد پذیرا باشید...
  4. شهین محمدی

درمان دنبالچه

سلام به استاد عزیزم.من تو دوره خلق آینده هنوز انرژی درمانی رو بلد نبودم ..استاد بهمون آموزش دادن که با تکنیک تخصصی و اولیه سلامتی میشه درمان. انجام داد..من تصادفی داشتم و دنبالچه ام متورم شده بود بعد یکسری فیزیوتراپی ها دیدم هنوز درد دارم..مدیتیشن زیاد انجام می دادم شروع کردم به انجام تکنیک...
  5. شهین محمدی

تله پاتی باشخص

سلام به دوستان گلم و استاد عزیزم و خانم هاشمی گلم..من و خواهرانم درگیر مشکل ارث و میراث هستیم..هر چند من دوست دارم به مالم برسم ..نه از طرق دادگاه و مشاجره بر خلاف میل خواهرانم .ما تقریبا 6سالی هست که رابطه نداریم.و وقتی برادرم من رو می دید سلام و علیک می کرد ولی سرد..من چند بار تک برادرم رو...
  6. شهین محمدی

نتیجه دوره خلق آینده و انرژی درمانی با استاد آرام عزیز

من شهین هستم و ۵۰ سال سن دارم.و یک سالی هست که انرژی درمانی رو یاد گرفتم و قبلش هم دوره تجسم خلاق و ‌‌پکیج پاکسازی خاطرات مزاحم رو خریداری کردم و تعدادی دیگه از محصولات رو از رو سایت خریداری کردم و به غیر از اینها کم و بیش درمانهایی رو هم انجام دادم و ولی وویسهای استاد رو همیشه گوش...
  7. شهین محمدی

پروتکل درمان پسر شش ساله که حسادت داشت به نوزاد

وقتی نوزاد بدنیا اومد حسادتهای برادر شش ساله اش شروع .تو بیمارستان همراهش بودم ..سعی کردم.توجه ام رو رو برادر بیشتر کنم و نقطه مثبت ها ش رو بولد کنم و بگم چقدر شبیه هم هستیدشب قبل هم برادر رو پاکسازی روانی و جسمی رو انجام دادم .و وقتی اومدم خونه هم چاکراه ها مخصوصا خورشیدی و قائده ای و منگ مین...
  8. شهین محمدی

آرامش مادر باردار

من این چند وقت درگیر خواهر باردارم بود ..ایشون یک پسر ۶ سال و یک پسر ۱۲ ساله داره و چون این بچه ناخواسته بود ..اوایل بارداری کمی همسرشون اذیت می کرد و اذیت های پسر شش ساله بماند و حسادتهاش که در پروتکل بعدی توضیح میدم من به خواهرم گفتم آهنگی که استاد برای موقع درمان داده بودن را گوش...
  9. شهین محمدی

پروتکل بعد عمل کتف و سرشونه

من همزمان با شروع دوره انرژی درمانی تاندون دست راست رو عمل کرده بودم .چون درد شدیدی داشتم و دکتر گفت چون کیست هم تشکیل شده بر اثر خراش استخوان .مجبور به عمل شدم.در شروع انرژی درمانی کمی کار با این دست سخت بود .و از دست چپ هم چون خیلی کار می کشیدم .گاهی اون هم درد می کرد ..ولی با توکل به خدا شروع...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا