نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. نسیم امیدی

توسعه قدرت‌های خارق‌العاده در رویاهای شفاف خود

ممنونم لطف میکنید نطالب بیشتری از این نویسنده به اشتراک بذارین🙏♥️
  2. نسیم امیدی

توسعه قدرت‌های خارق‌العاده در رویاهای شفاف خود

سلام ممنونم از مطالب خوبتون🙏🌹 منطور از رویای شفاف همون خواب هست؟ من دقیقا متوجه نشدم اونجایی که میگه در رویای شفاف خواسته خودتون رو مجسم کنید..میشه در موردش لطفا بیشتر توضیح بدین؟
  3. نسیم امیدی

سندرم کندالینی

استاد اسمم نسیم امیدی هست.. متوجه سوالتون دقیقا نشدم..منطورتون چه سالی هست؟ پارسال بهمن شرکت کردم..آجنام قبل این کلاس یه مقدار مشکل پیدا کرده بود...چون یسری تمرینات هاله بینی رو قبل کلاس شما تمرین کرده بودم...اما وقتی درمان انجام میدم بیشتر اذیت میشه
  4. نسیم امیدی

بیداری کندالینی

ممنونم از راهنماییتون🙏♥️♥️
  5. نسیم امیدی

بیداری کندالینی

ممنونم🌹🌹 پاکسازی ستون فقرات و کوچک کردن قاعده ای رو از شما پرسیده بودم قبلا انجام دادم خیلی هم نتیجه خوبی داشت...اما چون من پادرد دارم باعث شد درد پاهام بیشتر بشه...برای همین ادامه ندادم... منطورتون از چاکراهای مسیر کندالینی دقیقا چی هست؟
  6. نسیم امیدی

بیداری کندالینی

سلام سعیده جون برای این مشکل چیکار باید کرد؟ من دو ساله درگیرشم..مدیتیشنها رو هم تعطیل کنیم با کوچیکترین کار انرژیکی دوباره تحریک میشه...نه کامل باز میشه نه به حالت قبل برمیگرده
  7. نسیم امیدی

سندرم کندالینی

سلام استاد سندرم کندالینی رو چجوری باید درستش کرد؟ مخصوصا که با انجام درمان به اجنا فشار میاد و بدتر هم میشه
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا