نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. مژگان ملک محمدی

تجربه من

انجام میدم قطعا نتایج خوبی خواهد داشت احساسات خوبی دارم
  2. مژگان ملک محمدی

تجربه من

درود اقای دکتر من دیشب نوری که در ستون فقرات دیدم مدیتیشن tc و انجام ندادم فعلا
  3. مژگان ملک محمدی

تجربه من

سلام و درود استاد عزیزم 💞 استاد امشب من خیلی ذوق و هیجان دارم هنگام پاکسازی و بعد از آن سطح ارتعاش بدنم بسیار بالا هست درست یک ساعت بعد از پاکسازی طبق تجربه ای داشتم و بهتون گفته بودم که فرشته زادکیل نزدیک من شده بود امشب فقط به کرات در گوشم و سرم و زبانم جوفیل گفته مشد واقعا متعجب شدم که واقعا...
  4. مژگان ملک محمدی

تجربه من

ممنونم عزیز دلم خداروشکر که حس خوبی دارید💞💞💞
  5. مژگان ملک محمدی

تجربه من

درود استاد عزیزم در پاکسازی امشب من تنفسهای عمیق بی اختیار داشتم و احساس گرما در ‌کف دست ودر پیشانی داشتم و بعد احساس گرما و انرژی در ‌کل بدن و شفافیت در دید و هم زمان شد با مدیتیشن آگاهی برتر نور الی نور که البته باید انجام بدم.👑👑👑👑👑
  6. مژگان ملک محمدی

تجربه هنگام تکنیک روت شدن

درود آقای شیرزادی انشاالله شما هم تجربیاتی خواهید داشت صد در صد شک نکنید🙏🙏
  7. مژگان ملک محمدی

تجربه من

استاد گفتن ۷ روز گفتم شاید محدودیت داشته باشه
  8. مژگان ملک محمدی

تجربه هنگام تکنیک روت شدن

آقای دکتر بعضی از تجربیات واقعا جالب هستن 🤩🤩دیدنش
  9. مژگان ملک محمدی

تجربه من

بله من راحت ترم ولی استاد گفتند ۷ روز انجام بدیم برای همیشه میشود انجام داد؟
  10. مژگان ملک محمدی

تعبیر

سلام و عرض ادب و احترام🌺 آقای دکتر ایا خوابهایی که در روز دیده میشود تعبیر دارد ظهر به بعد ؟
  11. مژگان ملک محمدی

تجربه من

خداروشکر بهتر هم میشید سعی کنید به هیچ عنوان عصبی نشوید یا همچنین استرس روی کمردرد تاثیر داره
  12. مژگان ملک محمدی

تجربه من

درسته خیلی خوبه با چند بار تمرین درست میشه من همون شب اول آموزش دو تا مدیتیشن هارو انجام دادم برام خوشایند بود خیلی به خواب عمیقی فرو رفتم که اولین شبی بود که من خواب ندیدم .ولی خانم جواهریان همون تکنیک اولی که اقای دکتر گفتن خیلی ارتباط برقرار کردم و خوب بوده برام
  13. مژگان ملک محمدی

تجربه من

سلام خانم جواهری عزیز خوبین کمر دردتون بهترشده ؟ در چه حال هستید با تمرینات انجام میدید؟
  14. مژگان ملک محمدی

تجربه من

انشاالله همه عزیزانی که مسافر این سفر هستند موفق تندرست در نور و در آرامش الهی باشند🙏🙏🙏
  15. مژگان ملک محمدی

تجربه من

سلام و درود جناب آقای ذکاوت من اولین باری که تمرینات و انجام دادم این تجربه رو داشتم بعد از تمرینات خوب انرژی درمانی هم که ما گزروندیم خیلی کمک میکنه به باز شدن چشم سوم همیشه باید پاکسازیهارو انجام بدید مخصوصا آجنا و تاج همون تمرینی که نور سفید و از آجنا وارد میکنید خیلی قوی هست . موفق باشید 🙏🌺
  16. مژگان ملک محمدی

تجربه من

سلام و درود آقای دکتر 🌺 امروز چیز عجیبی دیدم همسر برادر شوهرم ۳ ماه هست فوت کردن رفته بودیم بیرون برادر شوهرم و دیدیم بلافاصله من همسر شون که فوت کردن و تو آسمون دیدم در نور طلایی خوشحال ودر آرامش حتی احساسشون هم درک کردم 😊😊 فقط چهره صورتشون
  17. مژگان ملک محمدی

تجربه من

ممنون از شما جناب آقای دکتر 💗💗💗💗💗💗
  18. مژگان ملک محمدی

تجربه من

آقای دکتر من در این سفری که آغاز کردم جاده ای که برام باز شده قراره درسهایی و یاد بگیرم تجربیات من خیلی خاص هستن و حامل پیام هستند هم برای خودم هم برای تمام عزیزان و همراهان که به اشتراک میزارم دوستان سعی کنند از این سفر لذت ببرن از دوستان خواهش میکنم در تمرینات و مراقبه های چشم سوم به ابعاد...
  19. مژگان ملک محمدی

تجربه من

آقای دکتر من دو روز پیش احساساتی رو تجربه کردم به این صورت که از طریق آجنا مشاهده میکردم که چند تا موجودات نورانی که نزدیک من شدن و لباسی از نور را بر تن من کردن این لباس نور یک دست نبود مانند ستاره های نورانی نزدیک هم جنس این لباس را تشکلیل داده بودن و خود اون موجودات هم جنسشون از همین لباس...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا