نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. م

بیداری کندالینی

سلام صبح بخیرباتشکرازتوجهتون بله پیاده روی ورقص وطبیعت خیلی آروم وکمکم کرد اشتهاوخوابم هم خیلی بهترشده وفقط نگرانیم ازآجنا هست که اذیتم کنه براتون آرزوی نوروبرکت دارم🙏
  2. م

بیداری کندالینی

سلام وعرض ادب خدمت بانوهاشمی عزیز من عبدی هستم درکلاسهای انرژی درمانی آقای دکترشرکت کردم وسندرم کندالینی درمن اتفاق افتاده ومحبت کردید یکبارراهنماییم کردید الان چندروزه حرکت درناحیه جلوپیشانی وخارش کمی گاهی بین ابرودارم 😭😭بسیارنگرانم وخیلی میترسم ازآجناکه زیادبازنشده باشه ودرآینده اذیتم کنه من...
  3. م

کندالینی

سلام استاد تمام گوشت وپوست بدنم شل شده انگاراستخوانهام بازشدن شبیه زایمان توسرم صدای بمی دارم که گاهی کم میشه آیاجزفشارخون بیماری خطرناک دیگری درمن ایجادمیکنه ؟ این وضعیتم تاکی ادامه داره؟ استادعاجزانه درخواست میکنم درمانم کنید😭😭😭
  4. م

کندالینی

استاد سلام.من در کلاس انرژی درمانی شما شرکت کردم .چاکرام فعاله .از دوروز پیش کندالینی من نیمه های شب خودش فعال شد‌. و تا وسط پشتم حرکت کرد و استپ خورد.حالم خوب نیست و بدنم لرزش و ویبره داره و دوشبه که نتوانستم بخوابم و اشتها به غذا ندارم ..چیکار کنم که حالم بهتر بشه ؟و این وضعیتم تا کی ادامه...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا