نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. جعفر حسینی

تجربه درمان اقای علی رشیدی

سلام آقای رشیدی با انرژی درمانی میشه چسمه سومو فعال کرد؟
  2. جعفر حسینی

سلام دوستان کسی درمان آرتروز پوکی وفتق کمری قبول میکنه

سلام دوستان کسی درمان آرتروز پوکی وفتق کمری قبول میکنه
  3. جعفر حسینی

سلام استاد فتق شکمی الان یک ماه طبق پروتکل کتاب کار میکنم تا الان هیچ تاثیری روی بیماری نداشته...

سلام استاد فتق شکمی الان یک ماه طبق پروتکل کتاب کار میکنم تا الان هیچ تاثیری روی بیماری نداشته چن ماه دیگه وچن روز در هفته باید انجام بدم تا خوب بشه
  4. جعفر حسینی

ممنون از راهنماییت

ممنون از راهنماییت
  5. جعفر حسینی

سلام آیا چشم سوم شما بازه ومیشه با انرژی درمانی چشم سوم را فعال کرد

سلام آیا چشم سوم شما بازه ومیشه با انرژی درمانی چشم سوم را فعال کرد
  6. جعفر حسینی

ممنون از راهنماییت

ممنون از راهنماییت
  7. جعفر حسینی

تجسمم نمیتونم بکنم تجسم مربوط به نمیکره راست مغزه. وباز مربوط به چشم سوم میشه وببخشیدا مزاحممم...

تجسمم نمیتونم بکنم تجسم مربوط به نمیکره راست مغزه. وباز مربوط به چشم سوم میشه وببخشیدا مزاحممم وقتتون شدممم
  8. جعفر حسینی

یادمه آدمه به دفتر م نگاه میکنم یادش میارم کلا سه چاکرا رنگهای تولید میکنه قاعده ای گلو وتاچ...

یادمه آدمه به دفتر م نگاه میکنم یادش میارم کلا سه چاکرا رنگهای تولید میکنه قاعده ای گلو وتاچ درمان نمیتونم فقط چیزهای جزیی. و معلمان انرژی پرانا هلینگ وهم بنظرم خودمه تاثیر روی بیماری را کسانی که چاکرای چشم سومشو فعاله میتونه عالی انجام بدن وهم پاکسازی خوبی انجام بددن و هم اسکن خوبی دارن و...
  9. جعفر حسینی

چن ساله قبل امتحان کردم نتوستم فقط میتونم دردو کم کنم و بعدا دوباره میاد وبعدا همون درد یا همون...

چن ساله قبل امتحان کردم نتوستم فقط میتونم دردو کم کنم و بعدا دوباره میاد وبعدا همون درد یا همون بیماری خودم میگیرم وآخرین دفعه برای دوستی انجام دادم که بعد از دو ماهه من همون بیماری را گرفتم و هر روز با اون بیماری کلنجار میرم الان سه هفته هستش هر روز انجام میدم فرقی نکرده
  10. جعفر حسینی

اول برای مادرم

اول برای مادرم
  11. جعفر حسینی

آیا شما درمانم میپذیرید وممنون که جواب دادید

آیا شما درمانم میپذیرید وممنون که جواب دادید
  12. جعفر حسینی

من دوره انرژی درمانی را 10 ساله پیش گذروندم واسکنم خیلی ضیعفه ایا با انرژی درمانی میشه اسکنم...

من دوره انرژی درمانی را 10 ساله پیش گذروندم واسکنم خیلی ضیعفه ایا با انرژی درمانی میشه اسکنم خوب بشه و حسام برگشت
  13. جعفر حسینی

سلام استاد آیا بیماری آرتروز دیسک کمر چن ماه با انرژی درمانی میشه درمان کرد و اسکنم خیلی ضعیفه...

سلام استاد آیا بیماری آرتروز دیسک کمر چن ماه با انرژی درمانی میشه درمان کرد و اسکنم خیلی ضعیفه و نمیتونم حس کنم آیا تاثیر روی انرژی درمانی میکنه
  14. جعفر حسینی

سلام آیا بیماری آرتروز دیسک کمر با انرژی درمانی درمان میشه وچقدر زمان میبره من به انرژی درمانی...

سلام آیا بیماری آرتروز دیسک کمر با انرژی درمانی درمان میشه وچقدر زمان میبره من به انرژی درمانی باور ندارم
  15. جعفر حسینی

سلام خسته نباشید استاد بر ای پاکسازی چاکرای جلوی قلب شا گفتید از پرانای رنگی استفاده نکنیم آیا...

سلام خسته نباشید استاد بر ای پاکسازی چاکرای جلوی قلب شا گفتید از پرانای رنگی استفاده نکنیم آیا میتونیم از سفید برای پاکسازی چاکرای جلوی قلب استفاده کنیم
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا