نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. ز

انجمن گفتگوی روانشناسی

درود استاد عزیز من حدود دو سال هست با موسسه تجسم خلاق اشنا شدم پکیج های مختلف را تهیه کردم خصوصنا دوره انرژی درمانی به صورت انلاین بودبهمن1401 من در انجا بیشتر با روش تدرس شما آشنا شدم به این نتیجه رسیدم خیلی یک مدرس موفق هستین یک سوال دارم از شما استاد شما کدام دوره ندارید ؟ که به ما اموزش...
  2. ز

بیداری کندالینی دائمی _ موقت

متشکرم از شما
  3. ز

بیداری کندالینی دائمی _ موقت

بیسار عالی خانم هاشمی یک معلومات کاملا جامع 🙏🙏
  4. ز

سوالات تله پاتی

خو خیلی عالی بود مرسی حتمن
  5. ز

انجمن گفتگوی روانشناسی

مرسی بانو هاشمی نطر لطف تان هست سپاسگزارم ازشما🙏🙏
  6. ز

انجمن گفتگوی روانشناسی

خیلی خیلی ممنون استاد🌹🌹🙏🙏
  7. ز

انجمن گفتگوی روانشناسی

پوزش میطلبم بخاطر سوالم میخواستم از شما یک مشوره بیگرم من خیلی علاقمند روانشناسی شدم میخوام این رشته در دانشگاه بخوانم ولی معلومات ندارم مرا کمی گیج کرده چون روانشناسی رشته مختلف دارد نمیدانم از کجا شروع کنم و کدام رشته روانشناسی بخوانم هدفم این است یک درمانگر خوب انرژی درمانی و...
  8. ز

سوالات تله پاتی

سلام خدمت شما بانو نسرین خدمت تان عرض شود با کدام تکنیک این کار کردی که نتیجه داده ایا با تکنیک القا ذهنی در تله پاتی موجود اس این کار کردید یا کدام تکنیک دیگر خیلی عالس میشه کمی توضیح دهید درباره
  9. ز

انجمن گفتگوی روانشناسی

ممنون استاد
  10. ز

انجمن گفتگوی روانشناسی

سلام جناب دکتر شما در موسسه تجسم خلاق کدام کارگاه اموزش روانشاسی برگزار میکنی یعنی یک شخصی که بخواهد روانشناس باشد یاید چهار سال یا بیشتر در دانشگاه درس بخواند ولی اگر شما کدام دوره چند ماه برگزار کنید به صورت عملی کار کنم و یاد بیگزم و در اخر یک دیپلوم از شما دریافت کنم. تا به عنوان یک...
  11. ز

علائم فعال‌شدن چشم سوم

استاد ایا سابلیمنال ها برای پاکسازی چاکرا، پاکسازی وفعال سازی چشم سوم موجود است اگز گوش کنم هر روز باعث پاکسازی و فعال سازی چشم سوم میشه از ان میتوان نتیجه خوب گرفت یا دوره ها یا هیبنوتیزم بهتر جواب در این ضمنه ؟
  12. ز

تجربه خودهیپنوتیزمی

سلام جناب دکتر من فایل صوتی خود هیبنوتیزم انجام میدم هر شب سه الی پنج بار ولی فقط بدنم سنگین میشه سبک میشه تمام همون فایل تجسم خلاق که انجام میدم فقط بدنم سنگین میشه طبق فایل وقتی به منظره ها میرسم هر چی تلاش میکنم خودم را در انجا احساس کنم نمیتواتم فقط سنگین میشه دوباره سبک میشه من مدت ها...
  13. ز

سوال خلسه

یعنی در دوره دگر هیبنوتیزم یاد میدهیدokمرسی
  14. ز

سوال خلسه

درود بر شما آقای دکتر امروز استوری انستاگرام خواندم بعد اش داخل سایت تان شدم تله هیبنوتیزم از راه دور کدام دوره بیگزرانم تا در تله هیبنوتیزم از راه دور طبحر پیدا کنم؟
  15. ز

وسواس

من هم همچنان
  16. ز

وسواس

درود خانم هاشمی عالی است تبرگ. میگم به شما درنور سلامتی باشی
  17. ز

دگر هیبنوتیزم

ممنون 🙏🏻🙏🏻
  18. ز

دگر هیبنوتیزم

ببخشش استاد ایا در دوره دگر هیبنوتزم میتوانم خیلی سریع سوژه به خلسه عمیق بیبرم برای هدف هاش و درمان بیماری هایش تلقیق کنم من خودام را به حالت خلسه میبرم خیلی سبک است با خود هیبنوتیزم ولی چیز که میخوام نمیشه سنگین نمیشه میخواهم بدانم ایا با دگر هیبنوتیزم دیگران به سادگی به خلسه عمیق...
  19. ز

دگر هیبنوتیزم

ممنون استاد 🙏🙏
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا