نتایح جستجو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
  1. ش

پیداشدن اشیاگمشده

دروداستادعزیزبرای پیداشدن اشیاگمشده چیکارکنیم
  2. ش

درمان شکستگی مهره کمر

دروداستادآرام عزیز،برای درمان شکستگی مهره پنجم کمر،L5 بایددرمان شکستگی استخوان انجام داد؟ واگه همین پروتکل بایدانحام بدیم ایا از۴طرف مهره بایدپاکسازی واز۴طرف انرژی نارنحی- زردبدیم وانرژی ۵۰درصدنارنجی و۵۰درصدزرد اشکال نداره؟؟
  3. ش

پروتکل بعداز جراحی زانو

دروداستادآرام عزیز ،عیدتون مبارک استادارام عزیزمادرم ۷روزه زانوعمل کرده ومن دراین ۷روزطبق پروتکل کتاب ونیزروی دیابتش کارکردم تا چه مدت این پروتکل ادامه بدم چون هنوز درددارن ..مواردیکه من کارکردم👇ایادرسته؟؟ ⚘️به خورسیدی ولوزالمعده بعدپاکسازی ۳تاسبزو۵تاقرمز ،،منگ مین هم بعدپاکسازی یکی آبی...
  4. ش

عمل زانو

سلام استادعزیز،یکی ازبیمارهام چندروز دیگه عمل زانوداره بخاطرساییدگی خیلی شدید قبل وبعدازعمل چه کاری میتونم براش انجام بدم واینکه بیماری قلبی هم داره دیابت وفشارهم داره
  5. ش

درددست

درودبه استادودوستان عزیزم دخترم ازپله ها پایین میومدافتادپایین وببشترین فشاررودستش اوردوبقدری بدافتادباخودم گفتم ای وای دستش شکست ووقتی بلندشدگفت خیلی دستم دردمیادوبهم گفت دستموانرژی بده گفتم خودت دیگه بلدی پاکسازی کن ،،همین که داشت پاکسازی میکردذوق کرده بودوگفت دیگه دردنداره،ممنون اززحمات...
  6. ش

پاکسازی باتلفیق ایموشن کد وکریستال

دروداستادعزیز،من قبل ازدوره انرژی درمانی ،ازطریق ایموشن وبادی کدحسهای گیرافتاده دربدن روشناسایی ورهامیکردیم الان میشه بجای رها کردن وبرون ریزیهایی که به همراه داره با کریستال وبه اون حس فکرکتیم وپاکسازی کنیم
  7. ش

درمان ساییدگی زانو

سلام استادعزیز،استادمن برای مادرم درمان دیابت وساییدگی زانو وتنگی نخاع انجام میدم وایشون فشارهم دارن که هرروزمنگ مینش فقط پاکسازی میکنم وبعدازچندماه فسارش تنطیم شده ولی هنوزقرص مصرف میکنه وقندش هم کمترشده الان سوالم اینه بخاطرزانوهاش دکتر بهش گفته بایدعمل بشه ومن تقریبا یکماهی هست روی ساییدگی...
دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا