آریتمی و ایسکمی قلبی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بر دکتر آرام عزیز🌹
استاد جان مدتها بود که من گهگاه احساس تنگی نفس و درد بین کتف داشتم و فکر میکردم مشکل تنفسم بخاطر کم حجمی ریه هست و درد پشتم احتمالا از حرکت فیزیکی نامناسب یا رفلاکس معده هست خلاصه به همه چیز ربطش دادم جز قلب😄
با شما مشورت کردم و فرمودین برای قلب پیگیری کنم و مشخص شد که موضوع ایسکمی و آریتمی قلب هست
الان زپرول مصرف میکنم و دوهفته هست که روز درمیان خوددرمانی نارسایی قلب رو طبق پروتکل انجام میدم و احساس میکنم تنفسم راحتتر شده.

دیشب درد شدیدی در دست چپ و گردن داشتم و مجدد در ccu بستری شدم.
از این فرصت برای مشاهده تغییرات بدنم حین انرژی درمانی استفاده کردم تجربه ی جالبی بود😍

یکساعت بعد از بستری وقتی در حالت استراحت بودم شروع کردم به پاکسازی عمومی و انجام پروتکل نارسایی قلب
●اولش تعداد ضربان قلب و فشارخونم بالا رفت و پرستار از من خواست اون کار عجیبی که دارم با دستام انجام میدم رو متوقف کنم 😄
●حین اینکه قلب و ریه رو پاکسازی میکردم ضربان قلبم منظم تر و آرام تر شد و فشار خون کم کم پایین اومد
●اصلا روی نتیجه تمرکز نکردم، به بیماری فکر نکردم و فقط از روی کنجکاوی درمان رو انجام دادم تا تغییرات رو روی مانیتور ببینم😄
استاد به محض اینکه تارهای اتری رو قطع کردم ضربان قلبم به شکل عجیبی مرتب و نرمال شد!
حدود ساعت ۱۰ شب درمان رو انجام دادم تا ساعت ۳ صبح آریتمی نداشتم و تنفسم نسبتا راحت بود اما بعدش به روال همیشگی برگشت.
الان خییییلی بیشتر از قبل مطمئنم با انجام مرتب پروتکل به زودی موضوعم حل میشه😍
استاد فقط میتونم بگم با هیچ جمله و کلامی نمیشه از شما تشکر و قدردانی کرد! خیلی خوشحالم از اینکه انرژی درمانی رو از شما یاد گرفتم و خدا را شاکرم
براتون بهترینها رو از خدا میخوام

شاد و سلامت و پاینده باشید🌹

آخرین ویرایش:

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
استادجان درمان رو ۳بار درهفته انجام میدم تنگی نفسم خییییلی بهتر شده و در قفسه سینه و کتفهام احساس سبکی میکنم و انرژی بیشتری در خودم حس میکنم. آریتمی همچنان پابرجاست ولی مشکل خاصی باهاش ندارم احساس میکنم قلبم با نُت جدیدی موسیقی زندگی رو مینوازه 🥰

Dr.Aram

تیم مدیریت
درمان آرتمی بستگی به نوع آریتمی آن دارد که البته باید یک دوره حدود یک ماه تا سه ماه برای فرد انجام شود
ولی از آنجایی که خودتان این مشکل را دارید بهتر هست که آرامشتان را کاملاً حفظ کنید و به خودتان فشار نیاورید چه به عنوان درمانگر و چه عنوان فردی که در این جامعه زندگی می‌کند سعی کنید آرامشتان را به هم نریزید

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درمان آرتمی بستگی به نوع آریتمی آن دارد که البته باید یک دوره حدود یک ماه تا سه ماه برای فرد انجام شود
ولی از آنجایی که خودتان این مشکل را دارید بهتر هست که آرامشتان را کاملاً حفظ کنید و به خودتان فشار نیاورید چه به عنوان درمانگر و چه عنوان فردی که در این جامعه زندگی می‌کند سعی کنید آرامشتان را به هم نریزید
درود بر دکتر آرام عزیز🌹
استادجان وقتی پاسخهای شما رو میخونم به کلمه کلمه جمله هاتون فکر میکنم درواقع قدرت نفوذ کلام شما من رو به فکر کردن و عمل کردن وادار میکنه. من دارم سعی میکنم سبک زندگیم رو اصلاح کنم و آرامش و سلامتی بدست بیارم و بعد بتونم به سلامت دیگران هم کمک کنم
از وقتی درکنار پروتکل نارسایی قلب از کریستال برای درمان استرس خودم و پاکسازی محیط کار و منزل استفاده میکنم واقعا حال بهتری دارم و علائمم خیلی خفیف شده و این حال خوبم جوری هست که اطرافیانم هم متوجه شدن و حتی روی اونها تاثیر مثبت داره
سپاس از خدای مهربان که راهنمای خوب و مهربانی مثل شما در مسیر زندگیمان قرار داد و سپاس از شما که صبور و مهربان و خالصانه آموزگار و راهنمای ما هستید.
شاد و پاینده باشید🌹

S

Siamak.K

کاربر جدید
درود بر دکتر آرام عزیز🌹
استاد جان مدتها بود که من گهگاه احساس تنگی نفس و درد بین کتف داشتم و فکر میکردم مشکل تنفسم بخاطر کم حجمی ریه هست و درد پشتم احتمالا از حرکت فیزیکی نامناسب یا رفلاکس معده هست خلاصه به همه چیز ربطش دادم جز قلب😄
با شما مشورت کردم و فرمودین برای قلب پیگیری کنم و مشخص شد که موضوع ایسکمی و آریتمی قلب هست
الان زپرول مصرف میکنم و دوهفته هست که روز درمیان خوددرمانی نارسایی قلب رو طبق پروتکل انجام میدم و احساس میکنم تنفسم راحتتر شده.

دیشب درد شدیدی در دست چپ و گردن داشتم و مجدد در ccu بستری شدم.
از این فرصت برای مشاهده تغییرات بدنم حین انرژی درمانی استفاده کردم تجربه ی جالبی بود😍

یکساعت بعد از بستری وقتی در حالت استراحت بودم شروع کردم به پاکسازی عمومی و انجام پروتکل نارسایی قلب
●اولش تعداد ضربان قلب و فشارخونم بالا رفت و پرستار از من خواست اون کار عجیبی که دارم با دستام انجام میدم رو متوقف کنم 😄
●حین اینکه قلب و ریه رو پاکسازی میکردم ضربان قلبم منظم تر و آرام تر شد و فشار خون کم کم پایین اومد
●اصلا روی نتیجه تمرکز نکردم، به بیماری فکر نکردم و فقط از روی کنجکاوی درمان رو انجام دادم تا تغییرات رو روی مانیتور ببینم😄
استاد به محض اینکه تارهای اتری رو قطع کردم ضربان قلبم به شکل عجیبی مرتب و نرمال شد!
حدود ساعت ۱۰ شب درمان رو انجام دادم تا ساعت ۳ صبح آریتمی نداشتم و تنفسم نسبتا راحت بود اما بعدش به روال همیشگی برگشت.
الان خییییلی بیشتر از قبل مطمئنم با انجام مرتب پروتکل به زودی موضوعم حل میشه😍
استاد فقط میتونم بگم با هیچ جمله و کلامی نمیشه از شما تشکر و قدردانی کرد! خیلی خوشحالم از اینکه انرژی درمانی رو از شما یاد گرفتم و خدا را شاکرم
براتون بهترینها رو از خدا میخوام

چطوری میتونین روی تخت بیمارستان به چیزی جز بیماری فکر کنین 😄

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
چطوری میتونین روی تخت بیمارستان به چیزی جز بیماری فکر کنین 😄
درود بر شما
اتفاقا دقیقا روی تخت بیمارستان قدر سلامتی رو فهمیدم و به سایر اعضای بدنم که سالم هستن فکر کردم. زمانیکه سایر بیماران رو میبینیم بیشتر قدر سلامتی رو میدونیم😇

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بر دکتر آرام عزیز و دوستان جان🌹
الان حدودا دوماه هست که خوددرمانی نارسایی قلب رو برای موضوع ایسکمی و آریتمی انجام میدم در کنارش درمان استرس، مدیتیشن دوقلب و تاحدی تغییر سبک زندگی به عنوان مکمل این درمان...
استاد جان به لطف آموزشها و دانش بینظیر شما و با یاری پروردگار روند درمانم خیلی عالی هست🥰 امروز که برای معاینه مجدد به پزشکم مراجعه کردم دوز داروهایی که مصرف میکنم روکم کردن😍
یک دنیا سپاس از شما استاد عزیز و صبور و مهربان و سپاس از پروردگار

hashemi

کاربر ویژه
درود بر دکتر آرام عزیز و دوستان جان🌹
الان حدودا دوماه هست که خوددرمانی نارسایی قلب رو برای موضوع ایسکمی و آریتمی انجام میدم در کنارش درمان استرس، مدیتیشن دوقلب و تاحدی تغییر سبک زندگی به عنوان مکمل این درمان...
استاد جان به لطف آموزشها و دانش بینظیر شما و با یاری پروردگار روند درمانم خیلی عالی هست🥰امروز که برای معاینه مجدد به پزشکم مراجعه کردم دوز داروهایی که مصرف میکنم روکم کردن😍
یک دنیا سپاس از شما استاد عزیز و صبور و مهربان و سپاس از پروردگار
درود فاطمه عزیز
دوست توانمند و عاشقم
خدا را هزاران هزار بار سپاس
در نور صحت و سروری💟

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بر خانم هاشمی عزیز و مهربان🥰
یک دنیا سپاس از لطف و محبت شما
داشتن دوستان خوب و پرتلاش و پرتوانی مثل شما باعث افتخار و انگیزه مضاعف هست.
در نور و لطف الهی باشید🌹🌿

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا