انرژی درمانی در انرژی مانیه تیزم

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

هادی زنده دل

هادی زنده دل
با درود
استاد عزیز بنده ارشد روانشناسی دارم،علاوه بر افتخار شاگردی حضرتعالی ،در محضر یکی از اساتید بزرگ و پیشکسوت ،دوره کوچینگ مشتری هیپنوتیزم رو به مدت حدود ۹ ماه بصورت تئوری و عملی گذرانده ام،در کلاس هم ازتون پرسیدم ،میخوام بدونم کدوم پرانایی رنگی قدرت بیشتری در به خلسه بردن فرد داره که با استفاده ازون سرعت ورود به خلسه بیشتر بشه،(انرژی منیتیزم)
من از دادن بنفش به اجنا چندبار استفاده کردم بعضی مواقع مفید بوده ولی کلی نیست!
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود بر شما
از همه انرژی ها تقریبا می شود برای هیپنوتیزم استفاده کرد. برای هر منظوری در هیپنوتیزم میتوانیم از انرژی های قرمز ، آبی ، بنفش ، یا سفید استفاده کنید.
میتوانید همراه با دادن انرژی قصد کنید که چه اتفاقی می خواهید برای سوژه بیفتد .
اینگونه می توانیداز تکنیک های انرژی درمانی در هیپنوتیزم یا مانیه تیزم استفاده کنید.

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
درود بر شما
از همه انرژی ها تقریبا می شود برای هیپنوتیزم استفاده کرد. برای هر منظوری در هیپنوتیزم میتوانیم از انرژی های قرمز ، آبی ، بنفش ، یا سفید استفاده کنید.
میتوانید همراه با دادن انرژی قصد کنید که چه اتفاقی می خواهید برای سوژه بیفتد .
اینگونه می توانیداز تکنیک های انرژی درمانی در هیپنوتیزم یا مانیه تیزم استفاده کنید.
درود استاد .
آیا مطلع بودن فرد از جریان انرژی در عملکرد ان تاثیر دارد؟
استاد انرژیها برای هیپنوتیزم را از تاج میگیریم ؟
سفید میگیریم ورنگی میفرستیم؟
از کف دست میفرستیم؟
من این مبحث را درست متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدین.
سپاس

آخرین ویرایش:

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود استاد .
آیا مطلع بودن فرد از جریان انرژی در عملکرد ان تاثیر دارد؟
استاد انرژیها برای هیپنوتیزم را از تاج میگیریم ؟
سفید میگیریم ورنگی میفرستیم؟
از کف دست میفرستیم؟
من این مبحث را درست متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدین.
سپاس
درود
آ‌کاه بودن جریان انرژی بر روی درمان تاثیر می گذارد به همین دلیل پذیرش و در خواست بیمار برای درمان مهم هست .
مبحث انرژی و هیپنوتیزم در دوره هیپنوتیزم کاملا آموزش داده شده است . از انرژی برای تسریع در تلقین پذیری می توان استفاده کرد..
بستگی به تاثیری که می خواهی بگذارد می توانید از پرانایی رنگی استفاده کرد که بنا به نوع رنگ از هر چاکرایی می توان گرفت .

برای استفاده از انرژی برای هیپنوتیزم ابتدا باید مبحث هیپنوتیزم را گذرانده باشید .

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا