انرژی درمانی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
درود بر استاد عزیز گاهی اوقات ما جاهایی هستیم که شلوغه و یه مورد اورژانسی پیش میاد که بخوایم بر کسی انرژی درمانی کنیم مثل بیمارستان .ایا میشه که ذهنی خودمون رو جلو خودمون قرار بدیم و ذهنی برای طرف انرژی درمانی کنیم؟یا اینکه مثلا دیر موقع از سر کار برمیگردیم و خیلی خسته ایم و نمیتونیم با دست اینهمه حرکت رو برا خودمون انجام بدیم .میتونیم دوباره ذهنی خودمون رو تصور کنیم و برا خودمون انرژی درمانی کنیم ؟و اگه همچین چیزی موردی نداره آیا ذهنی قوی تره یا همون فیزیکی ؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
بهتر هست که همه کارها با دست انجام میشود ولی ذهنی هم میتوانید انجام دهید که مشکلاتی را برای فرد ایجاد می‌کند و البته در طولانی مدت

استاد منظورم اینه که مثلا من وقتی جایی هستم که نمیتونم با دست حرکت انجام بدم مثل پاکسازی عمومی که خیلی باید دستها بالا پایین بشه من توو ذهنم تصور کنم که دارم دارم دست هام رو بالا پایین میکنم

hashemi

کاربر ویژه
استاد منظورم اینه که مثلا من وقتی جایی هستم که نمیتونم با دست حرکت انجام بدم مثل پاکسازی عمومی که خیلی باید دستها بالا پایین بشه من توو ذهنم تصور کنم که دارم دارم دست هام رو بالا پایین میکنم
درود ایمان عزیز
استاد متوجه منظور شما شدند،
اما اگر این روش،
اگر سبک درمانتون بشه روی آجنا و چشم‌تون فشار میاره

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا