برون ریزی در پاکسازی چاکرا

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

ویدا حبیب زاده

کاربر انجمن
سلام خدمت استاد آرام عزیز و مهربانم حالتون چطوره؟
من ویدا حبیب زاده هستم شاگرد کوچیک شما تو دوره قبلی خلق آینده
استاد جان من به لطف و محبت شما و با انجام تمرنات خلق آینده حالم خیلی خوب بود و آرامش خوبی پیدا کرده بودم تا اینکه دو سه ماه پیش پکیج پاکسازی چاکرا رو خریداری کردم و اول چاکرای شبکه خورشیدی و جنسی و بعد چاکرای قلب و گلو را پاکسازی کردم الان یک ماهه دردهای خیلی شدید تو ستون فقرات پیدا کردم که طاقت فرساست قبلا اصلا درد نداشتم چند روز پیش دکتر رفتم و گفت به علت یائسگی زودرس تراکم استخوان کم شده و باید دارو بخوری
آقای دکتر سوالم اینه که این پاکسازی ها میتونه دردها و بیماریهای نهفته بدن را برون ریزی کنه چون یکدفعه اتفاق افتاده و دچار درد و اضطراب شدید هستم، ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید🙏🌹

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود بر خانم حبیب زاده عزیز.
آرزوی بهترینها را برای شما داریم از اینکه در این مدت در خدمت شما بودیم بسیار خوشحال هستیم.

معمولاً در پاکسازی چاکراها برونریزی اتفاق نمی افتد. ولی ممکن است که مشکلات و بیماری ها همزمان با شروع انجام تکنیک اتفاق بیفتد.

ویدا حبیب زاده

کاربر انجمن
درود بر خانم حبیب زاده عزیز.
آرزوی بهترینها را برای شما داریم از اینکه در این مدت در خدمت شما بودیم بسیار خوشحال هستیم.

معمولاً در پاکسازی چاکراها برونریزی اتفاق نمی افتد. ولی ممکن است که مشکلات و بیماری ها همزمان با شروع انجام تکنیک اتفاق بیفتد.
سلام جناب دکتر آرام عزیز و مهربان
خیلی ممنون از پاسختون🙏
خیلی عذر میخوام من مدتی درگیر کمر درد شدید بودم الان پیامتون را دیدم
خیلی محبت کردید، همیشه دعاگویتان هستم🌹🌸

شهین محمدی

کاربر ویژه
سلام خدمت استاد آرام عزیز و مهربانم حالتون چطوره؟
من ویدا حبیب زاده هستم شاگرد کوچیک شما تو دوره قبلی خلق آینده
استاد جان من به لطف و محبت شما و با انجام تمرنات خلق آینده حالم خیلی خوب بود و آرامش خوبی پیدا کرده بودم تا اینکه دو سه ماه پیش پکیج پاکسازی چاکرا رو خریداری کردم و اول چاکرای شبکه خورشیدی و جنسی و بعد چاکرای قلب و گلو را پاکسازی کردم الان یک ماهه دردهای خیلی شدید تو ستون فقرات پیدا کردم که طاقت فرساست قبلا اصلا درد نداشتم چند روز پیش دکتر رفتم و گفت به علت یائسگی زودرس تراکم استخوان کم شده و باید دارو بخوری
آقای دکتر سوالم اینه که این پاکسازی ها میتونه دردها و بیماریهای نهفته بدن را برون ریزی کنه چون یکدفعه اتفاق افتاده و دچار درد و اضطراب شدید هستم، ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید🙏🌹
خدا روشکر ویدای عزیزم ❤️ براتون بهترین ها رو آرزو دارم

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا