بیداری کندالینی و سیستم عصبی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
سلام استاد من مدیتشن دو قلب انجام میدهم در سکوت بین دو (ام) به اجنا تمرکز میکنم تصور میکنم که چشم سوم مانند یک دروازه باز میشه وقتی اینکار کردم سرم گیج میشه احساس میکنم انرژی از ستون فقرات بالا میاید چاکرا ریشه ام مور مور میشه میترسم کندالنی نباشه از تمام بدنم انرژی حرکت میکند به طرف بالا
ایا چشم سوم.تحریک شده یا کندالنی هست ?

Dr.Aram

تیم مدیریت
بهتر هست که در سکوت به هیچ چیزی فکر نکنید و هیچ چیزی را تصور و تجسم نکنید و اجازه دهید که هر اتفاقی می خواهد در بدن بیفتد.

چون انرژی در آن حالت خیلی زیاد است می تواند روی کندالینی یا چشم سوم تاثیر بگذارد.

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
بهتر هست که در سکوت به هیچ چیزی فکر نکنید و هیچ چیزی را تصور و تجسم نکنید و اجازه دهید که هر اتفاقی می خواهد در بدن بیفتد.

چون انرژی در آن حالت خیلی زیاد است می تواند روی کندالینی یا چشم سوم تاثیر بگذارد.
مرسسسسس

hashemi

کاربر ویژه
"با بیداری کامل کندالینی، همانطور که انرژی از طریق طناب نخاعی بالا می رود، مقادیر زیادی انرژی با اکتان بالا به مغز می رسد. این انرژی از سازند رتیکولار به تالاموس و به قشر مغز سرازیر می شود و بخش های غیرفعال و غیر فعال مغز را بیدار می کند. مغز، به خصوص در لوب فرونتال. پس از آن، کل مغز به عنوان یک واحد منسجم شروع به نبض می کند و امواج مغزی منسجم و دامنه بالایی را در همه باندهای فرکانس تولید می کند. این فرآیند تقویت مغز با گسترش هوشیاری همراه می شود، زمانی که کندالینی چاکرای تاج را سوراخ کرد. باند فرکانس آلفا در لوب اکسیپیتال به حداکثر دامنه می رسد و تغییراتی را در درک جهان اطراف ما ایجاد می کند. چیزهایی که قبلاً یک طرفه به نظر می رسیدند، هنگامی که پتانسیل لوب اکسیپیتال به حداکثر رسید، همراه با هجوم اختری، در مقابل چشمان شما دگرگون می شوند. نور در سر افزایش فعالیت مغز، ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه را متحد می کند. مخچه نیز تحت تأثیر افزایش فعالیت مغز قرار می گیرد زیرا فرد به احساسات سرکوب شده، افکار، خواسته ها و خاطرات پنهان دسترسی پیدا می کند تا ادغام و دگرگون شود. مقدار زیادی فعالیت الکتریکی در باندهای فرکانسی بتا و گاما در لوب فرونتال رخ می دهد که پتانسیل قشر جلوی مغز و سایر قسمت های ضروری را به حداکثر می رساند. در نتیجه، فرد بیدار کندالینی توانایی کنترل افکار، احساسات و رفتار خود را ایجاد می کند و به آنها اجازه می دهد بر واقعیت خود مسلط شوند. علاوه بر این، مهارت‌های شناختی آن‌ها، از جمله تخیل، خلاقیت، هوش، ارتباط، تفکر انتقادی و قدرت تمرکز، همگی به شدت افزایش یافته است و آنها را قادر می‌سازد تا به هم‌آفرینان قدرتمند و کارآمد با خالق تبدیل شوند.» -گزیده و تصاویر از "Serpent Rising: The Kundalini Compendium" اثر Neven PaarScreenshot_۲۰۲۳۰۴۲۶-۰۱۰۴۱۹_Instagram.jpg

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا