بیداری کندالینی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

hashemi

کاربر ویژه
علائم بیدار شدن #کندالینی:

بیدار شدن این انرژی سبب تغییرات عمده ای در زندگی خواهد شد که شما را قادر خواهد ساخت دید وسیعی پیدا کنید و به نهایت خلاقیت و انرژی دست یابید. کندالینی منشا خلاقیت در عالم است. به این ترتیب خواهید توانست آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

بیدار شدن کندالینی همراه با تجربیات عجیب و احساس های جدید است از جمله سوزش و سوزن سوزن شدن زیر پوست مانند وقتی که یک دسته مورچه روی پوست راه می روند.
ممکن است حس کنید موجودی از شما بالا می رود -همچنین خارش های پوستی و لرزش عضلات- گرفتگی عضلات و ضعف شدید بدنی از برخی علائم آن هستند.
ممکن است صداهای عجیبی بشنوید که از دور دست ها می آید یا صدای فرشتگان نگهبان خود را بشنوید که با یکدیگر یا شما صحبت می کنند.

فشار عصبی روی شما بیش از هر زمان دیگری خواهد بود و برای همین است که اکثر داوطلبان از خیر آن گذشته و تصور می کنند که مدیتیشن و یوگا هیچ کمکی به کاهش استرس آنها نکرده است!!

در حالیکه به جای مهمی رسیده اند و کندالینی در حال تکان خوردن و بیدار شدن است.

ممکن است سوزش یا سوزن سوزن شدن در ناحیه چاکرای ششم ( میان دو ابرو) یا چاکرای هفتم ( فرق سر) حس شود.

به یاد داشته باشید که کندالینی اصولا یک انرژی بسیار داغ و پرحرارت است و ممکن است احساس گرگرفتگی شدید و گرم شدن ناگهانی و بی دلیل به شما دست دهد.

حتی ممکن است در جریان باز شدن چاکراها دچار استفراغ یا اسهال بدون دلیل شوید که ماه ها طول بکشد.

برخاستن کامل انرژی کندالینی ممکن است برای برخی ماه ها طول بکشد و برای برخی سال ها.
وقتی کندالینی کاملا بر می خیزد و روی دم خود می ایستد سرش در چاکرای هفتم قرار دارد و همه چاکرای قبلی را گشوده است.

تا زمانیکه همه چاکراها پاکسازی نشده باشند و مسیر عبور کندالینی باز نشده باشد امکان بیدار شدن کامل آن وجود ندارد.
به همین جهت است که ممکن است مدتهای طولانی بگذرد تا تمام آلودگی ها یک چاکراه تخلیه شود.
🕉
ناظر بر همه چیز آگاهیست که تغییر ناپذیر و بدون حرکت است. طبیعت همه ی آن چیزی است که به رقص در می آید و همه ی آن چیزی است که در جهان به حرکت در می آید و تغییر می کند.
شاهد و یا مشاهده کننده ی درون هر کدام از ما شیوا است و طبیعت همه ی آنچه که در اطراف و درون ما قرار دارد، شاکتی می باشد. هنگامی که #شاکتی و #شیوا از هم جدا باشند، بیدارسازی معنوی نمی تواند اتفاق بیفتد.
این حالت و سطح جدایی، دوگانگی نام دارد. ادغام شیوا و شاکتی دوگانگی را از بین می برد و رودخانه معنوی وحدت را که از طریق آن کندالینی جریان می یابد، باز می کند.
به گفته ی #راد_استریکر بنیان گذار یوگاروپا؛ “آگاهی نسبت به اینکه خودمان و جهانی که در آن زندگی می کنیم در نهایت واحد و غیر دوگانه است”، مسیر شادی و بیداری معنوی واقعی است.
حالت سعادت آدمی مشروط نیست. این بدان معنی است که شور و شعف بیداری #کندالینی مشروط به این نیست که اتفاقات خاصی برای ما در زندگی رخ دهند. بلکه این نوع وجد و سرور همان نوعی شادی محضی است که #اکهارت_تله در حین فرآیند بیدارسازی اش در کتاب “#قدرت_حال” شرح داده است.

سعادت بی قید و شرط و اتحادی که حاصل بیدارسازی کندالینی است تنها در سطحی از سامادهی قابل تجربه است.
سامادهی به معنای یکی شدن با همه چیز و به معنای عدم احساس جدایی و یا دوگانگی با هر چیزی در عالم است. این سطحی است که یوگی ها تلاش می کنند تا با سال ها تلاش و با تحت تسلط قرار گرفته شدن توسط یک گورو به آن دست یابند.
خیلی نادر است که کسی توانسته باشد بدون تمرینات روزانه ی عمقی و یا بدون یک گورو، استاد، مربی و یا یک راهنما به سطوحی از سامادهی دست یابی پیدا کرده باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
E

Elham

کاربر جدید
سلام عزیزم یه سوال داشتم حالا اگر کسی انرژی کندالینیش بیدار شده و تحملش براش سخت و دوست داره دوباره به حالت اولش برگرده و مثل روزای اولش بشه راه حلش چی

نسیم امیدی

کاربر ویژه
سلام
سعیده جون برای این مشکل چیکار باید کرد؟
من دو ساله درگیرشم..مدیتیشنها رو هم تعطیل کنیم با کوچیکترین کار انرژیکی دوباره تحریک میشه...نه کامل باز میشه نه به حالت قبل برمیگرده

hashemi

کاربر ویژه
درود نسیم عزیز
پاکسازی ستون فقرات با پرانای آبی و کوچک‌کردن قاعده‌ای برای رفع این مشکل، کارسازه.
و پاکسازی چاکراهای مسیر کندالینی احیانا.
البته شاید مشکل شما سندرم نباشه.
استاد انشاالله فرصتی کنند و پروتکلی ارائه کنند.
از اعماق قلبم برات آرزوی بهبودی دارم🙏🙏🍀

نسیم امیدی

کاربر ویژه
ممنونم🌹🌹
پاکسازی ستون فقرات و کوچک کردن قاعده ای رو از شما پرسیده بودم قبلا انجام دادم خیلی هم نتیجه خوبی داشت...اما چون من پادرد دارم باعث شد درد پاهام بیشتر بشه...برای همین ادامه ندادم...
منطورتون از چاکراهای مسیر کندالینی دقیقا چی هست؟

hashemi

کاربر ویژه
خدا رو شکر.
بله برای دست‌کاری سایز چاکراها ما خیلی دستمون باز نیست، چون همه چاکراها باید در تعادل باشند.
برای همین پروتکل لازم بنظر می‌رسه.
مسیر کندالینی از قاعده‌ای تا تاج هست.
برای همین پاکسازی ستون فقرات پیشنهاد میشه.
حتمن از نظر استاد عزیز، نهایت استفاده رو می‌کنیم.🥰🙏

معصومه عبدی

کاربر ویژه
سلام وعرض ادب خدمت بانوهاشمی عزیز من عبدی هستم درکلاسهای انرژی درمانی آقای دکترشرکت کردم وسندرم کندالینی درمن اتفاق افتاده ومحبت کردید یکبارراهنماییم کردید الان چندروزه حرکت درناحیه جلوپیشانی وخارش کمی گاهی بین ابرودارم 😭😭بسیارنگرانم وخیلی میترسم ازآجناکه زیادبازنشده باشه ودرآینده اذیتم کنه من تحمل ندارم بیشتردراین اتفاق ترسهااذیتم کردواسترس حتی به خودکشی فکرمیکنم وبرای اینکه همسروفرزندانم اذیت نشوند بروزنمیدم خواهش میکنم راهنماییم کنید میشه فعالیت آجناروکم کرد😭😭😭❤❤ خیلی سپاسگزارم ازحمایتهای معنوی وبیدریغ شماوآقای دکتر😭😭🙏🙏

hashemi

کاربر ویژه
سلام وعرض ادب خدمت بانوهاشمی عزیز من عبدی هستم درکلاسهای انرژی درمانی آقای دکترشرکت کردم وسندرم کندالینی درمن اتفاق افتاده ومحبت کردید یکبارراهنماییم کردید الان چندروزه حرکت درناحیه جلوپیشانی وخارش کمی گاهی بین ابرودارم 😭😭بسیارنگرانم وخیلی میترسم ازآجناکه زیادبازنشده باشه ودرآینده اذیتم کنه من تحمل ندارم بیشتردراین اتفاق ترسهااذیتم کردواسترس حتی به خودکشی فکرمیکنم وبرای اینکه همسروفرزندانم اذیت نشوند بروزنمیدم خواهش میکنم راهنماییم کنید میشه فعالیت آجناروکم کرد😭😭😭❤❤ خیلی سپاسگزارم ازحمایتهای معنوی وبیدریغ شماوآقای دکتر😭😭🙏🙏
درود بر شما
چرا فکر می‌کنید سندرم کندالینی دارید؟
چه فعالیتی انجام دادید؟
سندرم کندالینی مشکل لاینحلی نیست، راهکارها همونه که استاد عزیز و من گفتیم.از ابتدا گفتم نگران نباشید.
نگرانی‌های ما
باعث میشه، اگر مشکلی هم نباشه، ایجاد شه.
اگر افکار خودکشی دارید، حتمن به روانپزشک مراجعه کنید.
احساس و حالتونو به همسرتون بگین تا از حمایت‌شون برخوردار شین.
کاری که خود شما هم در خق ایشون می‌کنید و این حق رو از همسرتون سلب نکنید.
پیاده‌روی رفتین؟ رقص چی؟
همه ما بین حال خوب و بد در نوسانیم و بهترین کمک رو خودمون می‌تونیم به خودمون داشته باشیم.
به قابلیت‌هات متمرکز شو.

معصومه عبدی

کاربر ویژه
سلام صبح بخیرباتشکرازتوجهتون بله پیاده روی ورقص وطبیعت خیلی آروم وکمکم کرد اشتهاوخوابم هم خیلی بهترشده وفقط نگرانیم ازآجنا هست که اذیتم کنه براتون آرزوی نوروبرکت دارم🙏

Dr.Aram

تیم مدیریت
خانم عبدی عزیز قبلاً به شما گفته بودیم که چه کاری را انجام بدهید!

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا