تجربه درمانی ، خانم رویا ارجح

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

رویا ارجح

کاربر ویژه
۱-درمان سردرد روی چند نفر انجام شد ونتیجه خوبی داشت.
۲-برای بزرگ شدن پروستات که شخص دچار مشکلات شده بود طبق کتاب انجام دادم خیلی احساس بهتری برای بیمار داشت وباید ادامه داشته باشد تا درمان کامل صورت گیرد.
۳-روی التهاب زانو وارتروز خودم حدود یک ماه کار کردم تاثیر خیلی خوب داره ودرد والتهاب از بین رفت.
۴-یک نفر دچار گرفته گی درد در قفسه سینه وقلب داشت با کار کردن چند روز مداوم از بین رفت.
۵-روان درمانی برای کسی که دچار اضطراب و استرس بود طبق کتاب انجام شد ونتیجه خوبی داشته.
۶-با انجام مدیتیشن دو قلب برای دونفر که با هم اختلاف داشتن به صلح و دوستی منجر شد.
۷-درمان سرماخوردگی در کودک ۷سال طبق کتاب انجام شد طی چند روز ونتیجه خوبی داشت.
ضمن تشکر وسپاس فراوان از شما استاد گرامی برکت باشید.

Dr.Aram

تیم مدیریت
۱-درمان سردرد روی چند نفر انجام شد ونتیجه خوبی داشت.
۲-برای بزرگ شدن پروستات که شخص دچار مشکلات شده بود طبق کتاب انجام دادم خیلی احساس بهتری برای بیمار داشت وباید ادامه داشته باشد تا درمان کامل صورت گیرد.
۳-روی التهاب زانو وارتروز خودم حدود یک ماه کار کردم تاثیر خیلی خوب داره ودرد والتهاب از بین رفت.
۴-یک نفر دچار گرفته گی درد در قفسه سینه وقلب داشت با کار کردن چند روز مداوم از بین رفت.
۵-روان درمانی برای کسی که دچار اضطراب و استرس بود طبق کتاب انجام شد ونتیجه خوبی داشته.
۶-با انجام مدیتیشن دو قلب برای دونفر که با هم اختلاف داشتن به صلح و دوستی منجر شد.
۷-درمان سرماخوردگی در کودک ۷سال طبق کتاب انجام شد طی چند روز ونتیجه خوبی داشت.
ضمن تشکر وسپاس فراوان از شما استاد گرامی برکت باشید.
درود
خیلی عالی
بهتر هست بر اساس نمونه ای که فرستادیم بنویسید کهپهمهدبتونند استفاده کنند و اگر سوالی دارند ازتون بپرسند.

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا