تجربه درمانی صدف صالحی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

صدف صالحی

کاربر ویژه
سلام
صدف صالحی هستم. در دوره انرژی درمانی ۱۴۰۱ شرکت کردم .از طریق اینستاگرم از برگزاری کلاس ها باخبر شدم . اولین بار بود با انرژی درمانی پرانیک آشنا می شدم و قبل از اون در هیچ دوره انرژی درمانی شرکت نکرده بودم و اصلا انتظار نداشتم که بتونم در این مدت کوتاه آموزش ببینم و درمان انجام بدم!
از شرکت در این دوره بسیار بسیار خوشحالم و از نحوه برگزاری کلاس و آموزش های دکتر آرام بسیار راضی هستم. بسیار دقیق و با زبان شیوا و ساده و قابل فهم مطالب رو به ما آموزش دادن و با صبر و حوصله به هر مشکل یا سوالی جواب می دن. من از هفته اولی که آموزش شروع شد شروع به تمرین و درمان کردم و نتایج خیلی خوبی هم گرفتم.
از دکتر آرام و گروه پشتیبانی موسسه بسیار ممنونم

آخرین ویرایش:

صدف صالحی

کاربر ویژه
نام بیماری: سرفه مزمن
پدرم چند سال بود که سرفه می کرد و بارها به پزشک مراجعه کرده بود که تشخیص های مختلفی می دادن و داروهای مختلفی تجویز می کردن که مدت کوتاهی سرفه کم می شد و باز شروع می شد.
پروتوکل سرفه مزمن رو (به صورت درمان از راه دور) به مدت یکماه انجام دادم و همزمان از برنامه ریزی کریستال هم برای پاکسازی انباشتگی ها استفاده کردم. حدود ۳ هفته هست که سرفه ها کاملا قطع شده و پدرم هیچ مشکلی نداره.

صدف صالحی

کاربر ویژه
نام بیماری: قطع قاعدگی

برای فردی که به گفته خودش همیشه قاعدگی نامنظم داشت و حدود ۵ ماه بود که کاملا قطع شده بود پروتوکل قطع قاعدگی رو انجام دادم و همزمان از برنامه ریزی کریستال برای پاکسازی چاکرهای درگیر هم استفاده کردم.
مشکل قطع قاعدگی برطرف شده و چون تازه درمان تموم شده برای دیدن نتایج در مورد منظم بودن قاعدگی باید صبر کنم.

صدف صالحی

کاربر ویژه
نام بیماری: دیسک کمر
بر روی کمردرد برادرم کار کردم که مشکل دیسک داشت (که البته حاد نبود ولی حدود ۷ سال با این مسئله در گیر بود و با کوچکترین حرکت اشتباه، ورزش کمی طولانی یا رانندگی، کمردرد و گرفتگی شدید پیدا می کرد! از پزشکی کلاسیک تا ماساژ، فیزیوتراپی، طب سوزنی و ... رو امتحان کرده بود و نتیجه نگرفته بود .)
من پروتوکل دیسک کمر رو (چند جلسه حضوری و بعد از راه دور) به مدت یک ماه انجام دادم و هم زمان از کریستال برای پاکسازی انباشتگی ها استفاده کردم و روان درمانی پرانیک رو هم انجام دادم.
برادرم خیلی خیلی بهتر شده از زمانی که درمان تموم شده (حدود سه هفته ) درد و گرفتگی نداشته و حتی یک جلسه تنیس رفت ولی اصلا اذیت نشد در صورتی که قبلا کمر درد می گرفت یا دچار گرفتگی می شد

محمد مظاهری

کاربر ویژه
ببخشید یک سوال داشتم وقتتان هم بخیر
برای پاکسازی چاکراها که از کریستال استفاده میکردید جدادجدا یا همزمان با درمان انجام میدادید و با چه کریستال و زمان پاکسازی کریستال چقدر بود و چند وقت یکبار کریستال رو پاکسازی میکردید میشه یک توضیح کامل از ابتدا تا انتها رو بدید

صدف صالحی

کاربر ویژه
ببخشید یک سوال داشتم وقتتان هم بخیر
برای پاکسازی چاکراها که از کریستال استفاده میکردید جدادجدا یا همزمان با درمان انجام میدادید و با چه کریستال و زمان پاکسازی کریستال چقدر بود و چند وقت یکبار کریستال رو پاکسازی میکردید میشه یک توضیح کامل از ابتدا تا انتها رو بدید
روزتون بخیر . ببخشید که دیر جواب دادم چند وقت داخل انجمن نیومده بودم.خود پروتوکل درمان رو که با کریستال انجام می دادم. در کنارش زمانی که درمان انجام نمی دادم کریستال دیگه ای رو برنامه ریزی می کردم که انباشتگی ها رو بگیره. نوع کریستالی که برنامه ریزی می کنیم فرقی نمی کنه من از قبل گوی کوارتز داشتم و با همون کار می کنم. فکر می کنم باعث شد سرعت درمان بالاتر بره.در مورد پاکسازی هم کاملا به کریستال بستگی داره و من معمولا اسکن می کنم و اگر کثیف باشه پاکسازی می کنم یا جلوی نور خورشید می ذارم و دستور پاکسازی می دم.

صدف صالحی

کاربر ویژه
مشکل قلبی و فشار خون

روی خانمی کار کردم که مادر دوستم هستن و به پزشک برای معاینه قلب مراجعه کرده بودن و دکتر گفته بود که فشار خون کنترل نشده دارن که خیلی خطرناکه! و بعد از انجام اکو و آزمایش هسته ای دکتر گفته بود که سن قلب خیلی پیرتر از سن خود بیمار هست و قلب تحت فشاره و خونرسانی به قلب هم مشکل داره و احتمال زیاد گرفتگی رگ وجود داره. قرار شد دستگاه هولتر به ایشون وصل بشه که طی ۴۸ ساعت فشار خون رو بررسی کنن و بعد آنژیو انجام بشه که ببینن کدوم رگ گرفته و طبق نتیجه آنژیو ممکن بود عمل بشن یا ...

من وقتی شروع به کار کردم که هنوز دستگاه هولتر وصل نشده بود.
پاکسازی کلی (همه چاکراها) به همراه انرژی دادن در حد نیاز چاکرا رو انجام دادم . کنار قلب یک انرژی سفت و کثیف بود که کامل پاکسازی کردم و روی ریه ها، کبد، قلب، رگ و کلیه ها هم کار کردم. چون گفته بودن ممکنه کلیه روی فشار خون تاثیر گذاشته باشه. منگ مین خیلی خیلی کثیف بود که پاکسازی کردم و سایز چاکرا رو کوچیک کردم. و تقریبا هر روز اسکنشون می کردم و کار می کردم. ولی بعد از کوچک کردن و پاکسازی بار اول منگ مین، هر بار که چک کردم انباشتگی خیلی خیلی کم بود. بر ای قلب هم همین طور!
مادر دوستم بعد از اولین جلسه فیدبک داد که یک فشار زیادی از قلبم برداشته شده. بعد از گذشت دو روز از اولین جلسه پرانیک، دستگاه هولتر رو بهشون وصل کردن و در نهایت دکتر جواب داد که فشار خون کاملا کنترل شده هست و هیچ خطری نداره! و بعد از یک هفته، زمانی که آنژیو کردن و دوباره اکو قلب گرفتن، دکتر گفت قلب شما مثل یک دختر ۱۸ ساله کار می کنه و رگ ها هم هیچ گرفتگی نداشت و دوستم خیلی خوشحال شده بود. من هم بینهایت خوشحال شدم و انرژی گرفتم!! الان هم حال مادرشون کاملا خوبه و من خواستم این تجربه خوب رو با شما در میون بذارم 🙏💗💗

صدف صالحی

کاربر ویژه
پاکسازی طلسم

برای سه نفر به خواست خودشون پاکسازی انرژی طلسم رو انجام دادم . برای دو نفرشون با یک جلسه پاکسازی، انرژی کثیف کاملا پاک شد. برای نفر سوم ( که خودش اعتقادی به طلسم نداشت و به پیشنهاد خواهرش این کار رو کرد) انرژی خیلی زیادی بود، که پاکسازیش حدود ۱۱ روز زمان برد.

از جلسه اول پاکسازی، فیدبک های خیلی خوب از خود فرد و خانوادش دریافت کردم. در زمان پاکسازی به گفته خودش، انگار یک باری از روی دوشش برداشته شده و می گفت هر روز که بلند میشم حس می کنم ۴۰، ۵۰ درصد حالم بهتره. و خانوادش هم از روز اول متوجه تغییرش شده بودن. من هم از اینکه تونستم تاثیر مثبت بذارم خیلی خوشحال و شکرگذار هستم!! خواستم این تجربه رو با شما هم به اشتراک بذارم🙏🌺

صدف صالحی

کاربر ویژه
درود استاد عزیزم من بینهااایت سپاسگزار هستم که شما در مسیر من قرار گرفتین و این معجزه رو در اختیار من و امثال من قرار می دین واقعا با کلمات نمیشه گفت🙏🙏🙏💚💚💚💚

hashemi

کاربر ویژه
نام بیماری: قطع قاعدگی

برای فردی که به گفته خودش همیشه قاعدگی نامنظم داشت و حدود ۵ ماه بود که کاملا قطع شده بود پروتوکل قطع قاعدگی رو انجام دادم و همزمان از برنامه ریزی کریستال برای پاکسازی چاکرهای درگیر هم استفاده کردم.
مشکل قطع قاعدگی برطرف شده و چون تازه درمان تموم شده برای دیدن نتایج در مورد منظم بودن قاعدگی باید صبر کنم.
درود صدف عزیز
بهتون تبریک میگم
چقدر عالی عمل کردین
درخشانی

صدف صالحی

کاربر ویژه
درود صدف عزیز
بهتون تبریک میگم
چقدر عالی عمل کردین
درخشانی
مرسی خانم هاشمی عزیزم🙏💚 شما خودتون استادین. اون خانم هم از اون زمان مشکلشون کامل برطرف شده و قاعدگی منظم شده یادم رفته بود نتیجه رو بنویسم

hashemi

کاربر ویژه
مرسی خانم هاشمی عزیزم🙏💚 شما خودتون استادین. اون خانم هم از اون زمان مشکلشون کامل برطرف شده و قاعدگی منظم شده یادم رفته بود نتیجه رو بنویسم
درود عزیزم
سپاس مهر سرشارت
عنوان استادی برازنده استاد عزیزمان هست.
و خدا را سپاس برای وجود پر خیر و برکت ایشان و همه شما یاران درمان‌گر جان🌈☯️❤️🎯

صدف صالحی

کاربر ویژه
نام بیماری: تروما و ADHD

روی شخصی کار کردم که ترومای بزرگی با مادرش داشت و با اینکه حدود شش سال و نیم از این موضوع می گذشت، بیشتر طول روز حال بدی داشت و مدام افکار رو در ذهنش مرور می کرد و این موضوع در کل رفتارش و زندگیش هم تاثیر گذاشته بود و احساس نا امیدی می کرد. من حدود ۱۵ روز (هر روز و روزی چند بار) کار کردم و از بازسازی پارگی شبکه های محافظ چاکرا، پاکسازی چاکراها، گرفتن انرژی تروما، قطع لینک و خلاصه هر کاری که به ذهنم اومد انجام دادم. روز دهم همسرش گفت برای اولین بار بعد از شش سال و نیم تمام روز حالش خوب بود. بعد فیدبک ها بیشتر شد و متوجه شدم که این فرد adhd هم داشته (که من نمی دونستم
) و انقدر فرق کرده که ساعتهای زیاد برای تموم کردن پروژه ها و ریپورت های عقب افتاده ، بدون خوردن ریتالین، تمرکز می کنه. در مورد تروما هم خود فرد گفت افکار قبلی هنوز هست ولی مثل قبل مدام جلوی چشمم نیست و دیگه اذیتم هم نمی کنه. از مادرم متنفر نیستم و با یادآوری اونها اذیت نمی شم و انگار ذهنم آزاد و روون شده . الان حدود ۲۰ روز شده و من هنوز به خواست خودش روی این فرد کار می کنم ولی از روز ۱۵ام به بعد خیلی کمتر از قبل کار می کنم .خواستم این تجربه موفق رو باهاتون به اشتراک بگذارم.🌺🌺

سینا محمودی

کاربر ویژه
نام بیماری: تروما و ADHD

روی شخصی کار کردم که ترومای بزرگی با مادرش داشت و با اینکه حدود شش سال و نیم از این موضوع می گذشت، بیشتر طول روز حال بدی داشت و مدام افکار رو در ذهنش مرور می کرد و این موضوع در کل رفتارش و زندگیش هم تاثیر گذاشته بود و احساس نا امیدی می کرد. من حدود ۱۵ روز (هر روز و روزی چند بار) کار کردم و از بازسازی پارگی شبکه های محافظ چاکرا، پاکسازی چاکراها، گرفتن انرژی تروما، قطع لینک و خلاصه هر کاری که به ذهنم اومد انجام دادم. روز دهم همسرش گفت برای اولین بار بعد از شش سال و نیم تمام روز حالش خوب بود. بعد فیدبک ها بیشتر شد و متوجه شدم که این فرد adhd هم داشته (که من نمی دونستم
) و انقدر فرق کرده که ساعتهای زیاد برای تموم کردن پروژه ها و ریپورت های عقب افتاده ، بدون خوردن ریتالین، تمرکز می کنه. در مورد تروما هم خود فرد گفت افکار قبلی هنوز هست ولی مثل قبل مدام جلوی چشمم نیست و دیگه اذیتم هم نمی کنه. از مادرم متنفر نیستم و با یادآوری اونها اذیت نمی شم و انگار ذهنم آزاد و روون شده . الان حدود ۲۰ روز شده و من هنوز به خواست خودش روی این فرد کار می کنم ولی از روز ۱۵ام به بعد خیلی کمتر از قبل کار می کنم .خواستم این تجربه موفق رو باهاتون به اشتراک بگذارم.🌺🌺
👏👏👏

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا