تقدیس کارت بانکی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

hashemi

کاربر ویژه
درود بر درمانگران جان
یازدهم اسفند آخرین روز دوره جدید بود،همراه با استاد عزیز، کریستال‌ها، نبات و کارت‌های بانکی‌مونو تقدیس کردیم.
دیروز به کارتم مبلغی واریز شد، خندیدم به همسرم گفتم ببین، کارتم تقدیس شده😄🙃اونموقع شوخی کردم، منتظر بودم ببینم بابت چیه.
یکی از دوستام که تجسم‌خلاقی هم هست.
پیام داد مبلغی هدیه کرده به من و دوست داره که برای شهریه دوره‌ای که دوست دارم هزینه کنم.
این جا هم خواستم از دوست خوبم تشکر کنم و بگم با کمال میل و عشق این هدیه‌رو پذیرفتم و خدا را برای هدایای بزرگتری که به من عطا کرده شاکرم، دوستانی سرشار از عشق و مربی‌ای آگاه و لبریز از مهر و عضوی از خانواده بزرگ تجسم خلاق بودن.
تقدیس، مفهومی بزرگ است، برکت است و عشق و نور.
نرسیده به درخت
کوچه باغی است که از خواب خدا سبز از تر است
ودر آن عشق به اندازه ی پرهای صداقت ابی است
....
کودکی می بینی
رفته از کاج بلندی بالا،جوجه بردارد از لانه ی نور
واز او می پرسی
خانه ی دوست کجاست؟

آخرین ویرایش:

علیرضا عباسی

کاربر ویژه
درود بر درمانگران جان
یازدهم اسفند آخرین روز دوره جدید بود،همراه با استاد عزیز، کریستال‌ها، نبات و کارت‌های بانکی‌مونو تقدیس کردیم.
دیروز به کارتم مبلغی واریز شد، خندیدم به همسرم گفتم ببین، کارتم تقدیس شده😄🙃اونموقع شوخی کردم، منتظر بودم ببینم بابت چیه.
یکی از دوستام که تجسم‌خلاقی هم هست.
پیام داد مبلغی هدیه کرده به من و دوست داره که برای شهریه دوره‌ای که دوست دارم هزینه کنم.
این جا هم خواستم از دوست خوبم تشکر کنم و بگم با کمال میل و عشق این هدیه‌رو پذیرفتم و خدا را برای هدایای بزرگتری که به من عطا کرده شاکرم، دوستانی سرشار از عشق و مربی‌ای آگاه و لبریز از مهر و عضوی از خانواده بزرگ تجسم خلاق بودن.
تقدیس، مفهومی بزرگ است، برکت است و عشق و نور.
نرسیده به درخت
کوچه باغی است که از خواب خدا سبز از تر است
ودر آن عشق به اندازه ی پرهای صداقت ابی است
....
کودکی می بینی
رفته از کاج بلندی بالا،جوجه بردارد از لانه ی نور
واز او می پرسی
خانه ی دوست کجاست؟
دقیقا به چه شکل تقدیس کردید ؟

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا