درد شدید و بیقراری ناشی از نارسایی کلیه

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

آذین مهر رحمانی

کاربر ویژه
سلام خدمت شما .
مادرم دو ماه هست که سکته مغزی کردند . عوارض ناشی از سکته بتدریج بدن را درگیر کرده . نارسایی قلبی و نارسایی کلیه . نارسایی کلیه مادرم غالب بوده و در این دو ماه سه مرتبه بستری شدند . این بار از سه شب پیش بستری کردیم . دیشب از دردهای لگن و کمر ناله می‌کرد. شیفت شب را به یکی از دوستان سپردم . ایشون دو بار پیام دادند که مادر خیلی بیقراره دعا کنید . گفت که مسکن دادیم ولی اثر نمیکنه از اول شب دارو گرفته دوباره ساعت ۱۰ شب دارو گرفته ولی آروم نمیشه .
من مشغول شدم . پاکسازی عمومی ، موضعی ، دو بار تنفس و بعد تثبیت را انجام دادم . تمام نکات را رعایت کردم ، آتش‌سوزی، تکاندن دست ها ، پاکسازی چاکرای قاعده ای را هم با تمام شرایط انجام دادم . جارو را تا ۲۰۰ بار انجام دادم .
یک نکته : برای جارو آیه " الله ولی الذین آمنوا یخرجهم من الظلمات الی النور " و برای تنفس و گرفتن انرژی از تاج و انتقال انرژی به چاکرا و محل درد آیه " و ننزل من القرآن ما هو شفاء و رحمه للمومنین " را خواندم .

تا کار تمام شد و آتش را خاموش کردم پیام روی گوشی اومد که مامان آروم شد و خواب رفت .
مدت درمان حدود ۶ الی ۷ دقیقه بود .
ماندگاری هم تا الان که ۱۸ ساعت میگذره هنوز هست و فقط چند بار بیدار شده و صدا می‌کرد ولی درد کمتر شده .

ممنون استاد گرامی و عزیز ..

آذین مهر رحمانی

کاربر ویژه
سلام استاد عزیز .
یه اتفاقی دیشب افتاده هنوز خودم شوک هستم .
مادرم که در بخش نفرو بستری هستن دیروز دوشنبه ۱۷ بهمن با توجه به اینکه کراتین خونشون ظرف ۳ روز دارو گرفتن و سرم گرفتن از ۶/۲ به ۵/۴ رسیده بود و روند کاهشی بسیار کند بود ، تاکید شد که باید دیالیز بشه . شب شیفت همراهی شب را به یکی از عزیزانم سپردم و خونه مرتب پیگیر بودم تا ساعت ۱۲ شب که گفتن میخوان آماده کنن برای دیالیز .رضایت بدید که بره . گفتیم اگر باید بره ما هم تابع هستیم . تصمیم گرفتم درمان از راه دور انجام بدم .فوری مراحل پاکسازی عمومی ، موضعی و چاکرای قاعده ای و دریافت و انتقال انرژی و تثبیت را انجام دادم . باور نمی‌کنید رزیدنت جراح اومد که لوله گذاری کنه گفت ظاهرا بیمار شرایطش خوبه . بین پرستار و جراح بحث شد. تسلیم نظر جراح شدند و گفتن تا صبح صبر میکنیم تا آزمایش را بگیرید. من صبح ساعت ۸ اونجا رسیدم . پرستار گفت جواب آزمایش نشون میده کراتین از ۵/۴ به ۳ رسیده و گزینه دیالیز حذف شده ..
اتاق خلوت شد پاکسازی موضعی روی شکم مادر انجام دادم چون احساس درد میکرد . حدود ۳ دقیقه زمان برد تا کار کامل انجام شد . بعد از ۵ دقیقه کاملا خواب رفت . تا الان که ساعت ۱۲ شب هست از درد شکم شکایت نکرده و الان سراغ مادر را گرفتن گفتند خوابه ...

معجزه الهی که در اشرف مخلوقات قرار داده با تمام وجود حس کردم ..." تبارک الله احسن الخالقین "

Dr.Aram

تیم مدیریت
بسیار عالی و تبریک می گویم
برای مشکل کلیه این هفته به صورت مفصل توضیح داده میشود.
درمان نارسایی کلیه را باید در کتاب پیشرفته انجام دهید.
کتاب پیشرفته را بردارید به سراغ درمان نارسایی کلیه برویم و تمام تکنیک ها و کارهایی که در آنجا گفته شده است را شما فقط با پرانای سفید انجام دهید.
این کار را روزی ۲ بار انجام دهید

آذین مهر رحمانی

کاربر ویژه
سلام دکتر و استاد ارجمند .
کلیه های مادرم بسیار فعال شده . مقدار آب روزانه ش بسیار زیاد شده و دفع طبیعی را هم داره . اشتها پیدا کرده و برنامه غذایی میده 😉😃
برای درد قسمتی که زیر زانوی چپش هست و سوختگی دوران بچگی مادر بوده باید با پرانای قرمز کار کنم ؟ اگر بشه عکس محل را میگیرم و میفرستم .

Dr.Aram

تیم مدیریت
اگر در با گرم کردن خوب میشود ناحیه را با سبز و نارنجی پاکسازی کنید و به آن سبز و قرمز بدهید.
اگر درد با سرد کردن خوب میشود ناحیه را با سبز و نارنجی پاکسازی کنید و به آن آبی و بنفش بدهید

hashemi

کاربر ویژه
سلام استاد عزیز .
یه اتفاقی دیشب افتاده هنوز خودم شوک هستم .
مادرم که در بخش نفرو بستری هستن دیروز دوشنبه ۱۷ بهمن با توجه به اینکه کراتین خونشون ظرف ۳ روز دارو گرفتن و سرم گرفتن از ۶/۲ به ۵/۴ رسیده بود و روند کاهشی بسیار کند بود ، تاکید شد که باید دیالیز بشه . شب شیفت همراهی شب را به یکی از عزیزانم سپردم و خونه مرتب پیگیر بودم تا ساعت ۱۲ شب که گفتن میخوان آماده کنن برای دیالیز .رضایت بدید که بره . گفتیم اگر باید بره ما هم تابع هستیم . تصمیم گرفتم درمان از راه دور انجام بدم .فوری مراحل پاکسازی عمومی ، موضعی و چاکرای قاعده ای و دریافت و انتقال انرژی و تثبیت را انجام دادم . باور نمی‌کنید رزیدنت جراح اومد که لوله گذاری کنه گفت ظاهرا بیمار شرایطش خوبه . بین پرستار و جراح بحث شد. تسلیم نظر جراح شدند و گفتن تا صبح صبر میکنیم تا آزمایش را بگیرید. من صبح ساعت ۸ اونجا رسیدم . پرستار گفت جواب آزمایش نشون میده کراتین از ۵/۴ به ۳ رسیده و گزینه دیالیز حذف شده ..
اتاق خلوت شد پاکسازی موضعی روی شکم مادر انجام دادم چون احساس درد میکرد . حدود ۳ دقیقه زمان برد تا کار کامل انجام شد . بعد از ۵ دقیقه کاملا خواب رفت . تا الان که ساعت ۱۲ شب هست از درد شکم شکایت نکرده و الان سراغ مادر را گرفتن گفتند خوابه ...

معجزه الهی که در اشرف مخلوقات قرار داده با تمام وجود حس کردم ..." تبارک الله احسن الخالقین "
آذین عزیز
تبریک میگم، هزاران شکر.
این درمان عالی رو در قسمت نتایج بنویس.اول راهنمایی نوشتار در این قسمتو مطالعه کن.
و صفحه جدیدی در این قسمت برای خودت باز کن.
امیدوارم به‌زودی زود، دفتری بشه.🥰🙏🙏🍀

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا