درمان خودکشی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

شکوه خرازی

کاربر ویژه
باسلام ودرود خدمت استاد عزیز
من در مورد انرژی درمانی اطلاعاتی نداشتم وبعد از تحقیق تصمیم گرفتم که این دوره رو بگذرونم واز همون هفته اول که شما اجازه دادید درمان رو با قدرت شروع کردم درمان‌های بسیار زیادی داشتم مخصوصا اکثر بیمارانم از نظر روحی روانی بودن یکی از اونها جوان ۲۵ ساله ایی بود که ۸ بار اقدام به خودکشی کرده بود که مادرش به من مراجعه کرده بود ومیگفت حتی روزها از منزل بیرون نمیره میگه من زشتم واز راه دور ودر زمان خواب چند جلسه براش درمان رو انجام دادم وبه طور معجزه آسایی الان حدود ۶ ماهه که کاملا درمان شده وحتی روزها هم بیرون میره و حتی اتفاقات بسیار عالی هم برای خانوادش پیش آمده که مادر در تعجبه البته روی مادرم هم کار شد وتکنیک بخشش رو بهش گفتم انجام داد وپسر وعروسش که سالها بود قطع رابطه کرده بودن بدون هیچ اطلاعی آمدن واز مادر عذر خواهی کرده ویک خانواده غمگین تبدیل شد به یک خانواده گرم وشاد ودرمان ها بسیار بسیار زیادی داشتم که انشاالله در پستهای بعدی توضیح میدم وجا داره در این جا از استادم تشکر کنم که ما رو بااین علم کمک کردن که ما هم به انسانها بیشتری کمک کنیم وباعث شادی خانوادها باشم

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود
خانم شکوه خرازی عزیز از شما خیلی ممنون هستم که از علم و دانش خودتان برای کمک به خانواده ها استفاده می کنید.
شاید بزرگترین لذت برای یک فرد این باشد که ببیند خانواده غمگینی به یک خانواده شاد تاثیر میشود.
من از تجربه ای که شما داشتید از شما بیشتر خوشحال هستم.
🌷🌷🌷

Zahrabeheshti

کاربر ویژه
درود خانم خرازی عزیز خدا قوت عزیزم میشه لطف کنید وتکنیک بخشش را ک به مادر اموزش دادین اینجا مختصری توضیح بفرمائید ؟
سپاس

شکوه خرازی

کاربر ویژه
من تجربه خودم از تکنیک بخشش اینه که اول ۳ تنفس میکشم تنفس اول خدا رو میارم تو وجودم شیطان رو بازدم میفرستم بیرون تنفس دوم با دم نور رو میارم داخل وجودم تاریکی رو میفرستم بیرون وهمچنین عشق ونفرت یا مثلا سلامتی بیماری شادی استرس حتی ثروت فقر اون دیگه بستگی به هر فرو داره که چه طور باهاشون ارتباط بگیره بعد همان طور که چشمام بسته هست دست راستم رو میزارم روی چاکراه قلب ودست چپم رو به طرف اون شخص واز خدا براش عشق آرامش ثروت سلامتی وحال خوب رو ۳ بار میگم به طرف اون شخص البته در اول کا ر هم چاکرای کف دست رو فعال میکنم هر روز یاحتی روزی دو سه بار انجام میدم ومعجزات بسیار زیادی هم خودم دیدم هم دیگران

محمد مظاهری

کاربر ویژه
سلام ایشالله شاد خرم باشید
این تکنیک بخشش رو رو خودمون انجام بدیم که مثلا از کسی بدتون میاد ویا کسی که مراجعه میکنه به ما یعنی بیمار هست و اون از کسی بدش میاد و میخواد که ما بین اونها رو خوب کنید آیا
به چه صورت و بین چه کسایی میشه انجام داد

محمد مظاهری

کاربر ویژه
من در مورد انرژی درمانی اطلاعاتی نداشتم وبعد از تحقیق تصمیم گرفتم که این دوره رو بگذرونم واز همون هفته اول که شما اجازه دادید درمان رو با قدرت شروع کردم درمان‌های بسیار زیادی داشتم مخصوصا اکثر بیمارانم از نظر روحی روانی بودن یکی از اونها جوان ۲۵ ساله ایی بود که ۸ بار اقدام به خودکشی کرده بود که مادرش به من مراجعه کرده بود ومیگفت حتی روزها از منزل بیرون نمیره میگه من زشتم واز راه دور ودر زمان خواب چند جلسه براش درمان رو انجام دادم وبه طور معجزه آسایی الان حدود ۶ ماهه که کاملا درمان شده وحتی روزها هم بیرون میره و حتی اتفاقات بسیار عالی هم برای خانوادش پیش آمده که مادر در تعجبه البته روی مادرم هم کار شد وتکنیک بخشش رو بهش گفتم انجام داد وپسر وعروسش که سالها بود قطع رابطه کرده بودن بدون هیچ اطلاعی آمدن واز مادر عذر خواهی کرده ویک خانواده غمگین تبدیل شد به یک خانواده گرم وشاد ودرمان ها بسیار بسیار زیادی داشتم که انشاالله در پستهای بعدی توضیح میدم وجا داره در این جا از استادم تشکر کنم که ما رو بااین علم کمک کردن که ما هم به انسانها بیشتری کمک کنیم وباعث شادی خانوادها باشم
مثلا اینجا خود مادر تکنیک بخشش رو انجام داد یا شما بهش آموزش سه تنفس رو دادی که خودش انجام بده
و آیا میشه بگید از چه پروتکل روان درمانی برای این پسر استفاده کردید چون یک نفر از همسایه های ما هم اینطوری هست و حدود ۱۰ ساله بیرون نمیاد زیاد

علیرضا عباسی

کاربر ویژه
در مورد خودکشی چاکرای قاعده ای رو پر از انرژی کردید ؟ برای خودکشی دقیقا چه کاری رو انجام دادید ؟

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا