درمان سائیدگی و درد زانو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
سپاس از پروردگار و استاد آرام عزیز 🌹
استاد جان ۱۴ روز هست که درمان ساییدگی و درد زانو را طبق پروتکلی که در سایت قرار دادید برای خانم ۵۳ ساله انجام میدهم.
۳ روز اول دو مرتبه در روز
و الان ۱۱ روز هست که روزی یک مرتبه انجام میدهم. درد و مشکلات حرکتی ایشون خیلی کمتر شده و خیلی راضی هستند

طبق گفته پزشکشون ساییدگی مفصل زانو در حدی هست که نیاز به تعویض مفصل هست اما به دلیل مشکل قلبی امکان جراحی سنگین ندارن

■ (با توجه به اینکه فرمودین حداقل ۲۰٪ از عضو باید سالم باشه تا درمان انجام بشه) سوالی که از حضورتون دارم این هست که انجام این پروتکل فقط روند ساییدگی رو کنترل میکنه یا امکان بهبود هم هست؟

آخرین ویرایش:

Dr.Aram

تیم مدیریت
معمولاً پزشکان نظرشان این هست که مفصل تعویض شود حتی اگر ۵۰ درصد آن مشکل داشته باشد
ولی از آنجایی که بیمار مشکل قلبی دارد و عمل کردن او مشکل دارد به نظر من بهترین راه حلی که می‌توانید برای او انجام دهید همین درمان است تا بتوانیم تا حدی جلوی بیماری او را بگیریم و بیمار بتواند تا حدی کارهای روزانه خود را انجام دهد

حامد محمدی

کاربر ویژه
سپاس از پروردگار و استاد آرام عزیز 🌹
استاد جان ۱۴ روز هست که درمان ساییدگی و درد زانو را طبق پروتکلی که در سایت قرار دادید برای خانم ۵۳ ساله انجام میدهم.
۳ روز اول دو مرتبه در روز
و الان ۱۱ روز هست که روزی یک مرتبه انجام میدهم. درد و مشکلات حرکتی ایشون خیلی کمتر شده و خیلی راضی هستند

طبق گفته پزشکشون ساییدگی مفصل زانو در حدی هست که نیاز به تعویض مفصل هست اما به دلیل مشکل قلبی امکان جراحی سنگین ندارن

■ (با توجه به اینکه فرمودین حداقل ۲۰٪ از عضو باید سالم باشه تا درمان انجام بشه) سوالی که از حضورتون دارم این هست که انجام این پروتکل فقط روند ساییدگی رو کنترل میکنه یا امکان بهبود هم هست؟
سلام خانوم هراتیان
یه بیمار مشابه این بیماری دارم هنوز نپذیرفتمش
نتیجه ش چی شد ساییدگی برطرف شد؟

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
سلام خانوم هراتیان
یه بیمار مشابه این بیماری دارم هنوز نپذیرفتمش
نتیجه ش چی شد ساییدگی برطرف شد؟
سلام دوست عزیز
من از اول آبان ماه درمان ایشون رو شروع کردم و چون مشکل حاد بود ۳ روز اول روزی ۳ نوبت و از اون به بعد هرروز یک مرتبه انجام میدم. درد مفصل به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کرده و خیلی ضعیف شده و سرو صدای مفصل بیمار خیلی کم شده(قبلا از مفصل بیمار دقیقا صدای ساییده شدن استخوانها روی هم شنیده میشد)
در مورد بازسازی استخوان اگر میسر باشه قطعا درمان زمانبر هست اما من فکر میکنم این پیشرفت برای ۲۲ روز خیلی امیدوار کننده و عالیه.

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بر استاد آرام عزیز🌹
استاد من از اول آبان این درمان رو انجام دادم و خوشبختانه به نتایج خیلی خوبی رسیدیم.
درمانجو الان با درد کم و قابل تحمل، قادر هستن کارهای روزمره خودشون رو انجام بدن😍
در صورتیکه قبلا گاهی اوقات حتی برای رفتن به سرویس بهداشتی یکنفر باید کمکشون میکرد!

سپاس از پروردگار
و یک دنیا سپاس از شما و آموزشهای نابتون🌹

S

Siamak.K

کاربر جدید
سلام دوست عزیز
من از اول آبان ماه درمان ایشون رو شروع کردم و چون مشکل حاد بود ۳ روز اول روزی ۳ نوبت و از اون به بعد هرروز یک مرتبه انجام میدم. درد مفصل به شکل قابل توجهی کاهش پیدا کرده و خیلی ضعیف شده و سرو صدای مفصل بیمار خیلی کم شده(قبلا از مفصل بیمار دقیقا صدای ساییده شدن استخوانها روی هم شنیده میشد)
در مورد بازسازی استخوان اگر میسر باشه قطعا درمان زمانبر هست اما من فکر میکنم این پیشرفت برای ۲۲ روز خیلی امیدوار کننده و عالیه.
احسنت به شما
خدا قوت

مرضیه جعفری

کاربر ویژه
درود بر استاد آرام عزیز🌹
استاد من از اول آبان این درمان رو انجام دادم و خوشبختانه به نتایج خیلی خوبی رسیدیم.
درمانجو الان با درد کم و قابل تحمل، قادر هستن کارهای روزمره خودشون رو انجام بدن😍
در صورتیکه قبلا گاهی اوقات حتی برای رفتن به سرویس بهداشتی یکنفر باید کمکشون میکرد!

سپاس از پروردگار
و یک دنیا سپاس از شما و آموزشهای نابتون🌹
سلام فاطمه جان..
راستش مادرشوهر منم ساییدگی شدید زانو داشتنو دکتر جراحی تجویز کرده بود..روز جراحی همراهشون بودم.
تو حین عمل حین ریکاوری و بعد از خروج از اتاق عمل چندبار روی پاشون پاکسازی انجام دادمو انرژی سفید دادم..
اکثر کسایی که عمل کرده بودن پانسمانو که باز میکردن میگفتن پاشون سیاهو کبود بوده یا حتی بعضیا پاشون طاول داشته..پای مادر شوهر منو باز که کردن فقط یه نخ بخیه بود بدون هیچ التهابو.....
هیچیش نبود.نه طاول نه کبودی..به نظر خودمم زودتر از حد معقولش خوب شدو راه رفتنو شروع کرد شکرخدا👍🏻👍🏻

آخرین ویرایش:

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
سلام فاطمه جان..
راستش مادرشوهر منم ساییدگی شدید زانو داشتنو دکتر جراحی تجویز کرده بود..روز جراحی همراهشون بودم.
تو حین عمل حین ریکاوری و بعد از خروج از اتاق عمل چندبار روی پاشون پاکسازی انجام دادمو انرژی سفید دادم..
اکثر کسایی که عمل کرده بودن پانسمانو که باز میکردن میگفتن پاشون سیاهو کبود بوده یا حتی بعضیا پاشون طاول داشته..پای مادر شوهر منو باز که کردن فقط یه نخ بخیه بود بدون هیچ التهابو.....
هیچیش نبود.نه طاول نه کبودی..به نظر خودمم زودتر از حد معقولش خوب شدو راه رفتنو شروع کرد شکرخدا👍🏻👍🏻
سلام خانم جعفری عزیز و پرانرژی
چقدر عالییی😍
واقعا پرانا معجزه میکنه و بنظرم احساس و باور درمانگر هم روی قدرت و کیفیت پرانا تاثیر میذاره و قطعا شما با نیت خوب و حس مثبتی که دارید درمانهای عالی و زودبازده انجام میدین😇
شاد و پاینده باشید🌹

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا