درمان ساییدگی زانو

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  
سلام استادعزیز،استادمن برای مادرم درمان دیابت وساییدگی زانو وتنگی نخاع انجام میدم
وایشون فشارهم دارن که هرروزمنگ مینش فقط پاکسازی میکنم وبعدازچندماه فسارش تنطیم شده ولی هنوزقرص مصرف میکنه وقندش هم کمترشده
الان سوالم اینه بخاطرزانوهاش دکتر بهش گفته بایدعمل بشه ومن تقریبا یکماهی هست روی ساییدگی زانو وتنگی نخاع کارمیکنم ووقتی پروتکل ساییدگی تمام میکنم روی کمرش محل دردپاکسازی وطبق پروتکل تنگی انرژی سبزوآبی وزردمیدم وچاکرا قلب هم پاکسازی وانرژی میدم ایا درسته من این دو موردپروتکل تنگی نخاع اخرکاراضافه میکنم ؟
وسوال دومم دراین پروتکل بایدبه خورشییدی سبزوابی وبنفش انرژی بدیم ودردیابت قرمز
ایااین ابی باعث نمیشه اثرعکس روی درمان دیابتش داسته باسه ؟ چون خورسیدی دردیابت بایدقرمزبدیم ؟
وسوال سومم میشه این ۳ درمانها باهم انجام دادمثلا خورشیدی ولوزالمعده طبق پروتکل دیابت وپروتکل ساییدگی وبعداون مورداسیب دیده نخاع
( چون میخوام تانزدیک عمل هرروز ساییدگی زانو انجام بدم)

Dr.Aram

تیم مدیریت
بهتر است ابتدا روی یک بیماری که مهمتر و اورژانسی تر هست کار کنید تا نتیجه نسبی بگیرید و بعد بر روی بقیه بیماری ها کار کنید
اما اگر می خواهید که همه را با همدیگر را انجام دهید به این مسئله توجه کنید که در انرژی دادن زیاده روی نکنید که انباشتگی ایجاد گردد.
در مواردی مثل شبکه خورشیدی که باید در یک درمان آن را تقویت و یا در درمان دیگران را کوچک کرد بهتر هست که شبکه خورشیدی را با سبز و نارنجی یا سبز و پاکسازی کنید و مجددا همان انرژی را به آن بدهید و تثبیت کنید

واستادعزیزبرای زانوکه بایدانرژی ترکیبی نارنجی قرمز وبعدنارنجی زردبدیم میشه درهردوموردنارنجی ۲۰درصدو۷۰درصدقرمزیازرد و۱۰درصدسفید انرزی بدیم

Dr.Aram

تیم مدیریت
بهتر هست درصد رنگ ها برابر باشد یعنی اگر شما نارنجی زرد می‌دهید نسبت نارنجی و زرد یکسان باشد مثلا می توانید از نارنجی ده درصد زرد و ۱۰ درصد و بقیه را سفید ۸۰ درصد استفاده کنیم.
یا حتی می توانید وقت رنگ بدهید یعنی ۵۰ درصد دایره ای که انرژی می دهید نارنجی باشد و ۵۰ درصد بقیه رنگ زرد باشد.
حس تناسب رنگ ها در انرژی نارنجی و زرد و نارنجی قرمز برابر هستند.

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا