درمان غده لنفاوی ملتهب

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مریم مهدی

کاربر ویژه
با عرض سلام ، دوست من بعد از یک دوره آنفولانزا دچار تورم توی ناحیه غده لنفاوی زیر استخوان ترقوه سمت چپ شده ،توی کتاب پروتکل جداگانه برای دستگاه لنفاوی پیدا نکردم ،فقط سه چهار روز از راه دور پاکسازی عمومی انجام دادم چاکرای شبکه خورشیدی رو با سبز و بنفش پاکسازی کردم و سبز و آبی دادم تا کوچیک بشه ،چاکرای قلب جلو و پشت رو پاکسازی کردم از طریق چاکرای پشت قلب سبز و بنفش دادم ،ناحیه ملتهب رو چند بار سبز و بنفش دادم و فقط پاکسازی کردم ،آجنا و گلو و ثانویه گلو رو هم با سبز و بنفش پاکسازی و سبز و آبی و بنفش دادم . که از هفته پیش تا الان با سونوگرافی چند میلیمتر از التهاب کم شده و نمونه گیری هم انجام داده و منتظر جوابش هست ،اگر لطف کنید پروتکل درمان رو بفرمایین ممنون میشم چون فقط کتاب به سیستم لنفی اشاره کرده ولی چیزی نگفته و اینکه لطف بفرمایین بگین چقدر مدت درمانش هست

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود
در کتاب پیشرفته در بخش بیماری‌های سیستم ایمنی درمان و پروتکل تقویت سیستم ایمنی را برای او انجام دهید.
از درمان بیماری ایدز برای او نیز میتوانید استفاده کنید

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا