درمان فلج بل

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بر استاد بزرگوارم🌹

یکی از دوستان حدود ۱ ماه هست به فلج بل مبتلا شدن و سمت چپ صورت و دهان کمی کج شده، البته طی جلسات فیزیوتراپی بهتر شده اما پلک چشم چپ دچار آسیب شده و چشم دائما باز هست و دچار خشکی شده و ناگزیر از اشک مصنوعی و شیلد چشم استفاده میکنند
از دیروز درمان فلج بل رو طبق پروتکل کتاب شروع کردیم و درمانجو امروز نیم ساعت بعد از پایان جلسه گفتن در پلک و عضلات اطراف چشمشون احساس مورمور داشتن و پلکشون حرکت خیلی جزئی داشته
به لطف آموزش های استاد و با یاری پروردگار به امید بهبودی کامل درمان رو ادامه میدیم...🥰

آخرین ویرایش:

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درمان به این ترتیب انجام شد:

●ابتدا بیمار رو اسکن کردم، موقع اسکن چاکرای آجنا و شبکه خورشیدی احساس سنگینی و درد در دستم داشتم
●جارو کردن عمومی رو ۳بار انجام دادم
●جاروی موضعی رو برای چاکرای پشت و جلوی قلب و پشت و جلوی خورشیدی ابتدا با پرانای ترکیبی سبزروشن_ آبی و سپس با بنفش روشن مایل به سفید انجام دادم
●انرژی دهی به چاکرای پشت و حدوی تورشیدی و چاکرای پشت قلب ابتدا با پرانای سبز روشن و سپس با بنفش روشن انجام و تثبیت کردم
●جارو كردن موضعی با پرانای سبز روشن و سپس بنفش روشن برای چاكرای آجنا، پيشانی، تاج،
پشت سر، چاكرای گيجگاه سمت چپ، چاكرای فرعی گوش سمت چپ و چاكرای فک سمت چپ(سمت آسیب دیده صورت درمانجو) انجام دادم
● انرژی دهی به چاکراهای بند قبل با پرانای سبز روشن و سپس بنفش و تثبیت با آبی روشن
●ناحیه پلک و گونه را با سبز روشن و سپس بنفش پاکسازی کردم و با پرانای سبزروشن و بنفش خیلی روشن انرژی دادم و تثبیت کردم
●جاروی موضعی و انرژی دهی چاکرای گلو هم با پرانای سبز روشن و بنفش انجام دادم و تثبیت انرژی با آبی روشن
●چاکرای ناف و قاعده ای هم پاکسازی کردم و با پرانای سفید انرژی دهی انجام شد و تثبیت شد
●انرژی تثبیت شده رو رها کردم

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
سپاس از استاد بزرگوار و پروردگار مهربان

دکتر آرام عزیز به لطف آموزشهای شما و با یاری خداوند امروز که برای هفتمین بار درمان فلج بل را انجام دادم در آخرین مراحل پروتکل زمانیکه به چاکرای ریشه انرژی میدادم درمانجو چند مرتبه خیلی آهسته پلک زدن و الان هم میتونن پلک بزنن و هم ارادی چشمشون رو باز و بسته کنن 😍
استادجان خیلی خوشحالم از اینکه درمانهایی که در حال انجام هستن همه دارن به نتیجه میرسن
همیشه در دعاهایم جا دارید

🌹یک دنیا سپااااس🌹

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بر دکتر آرام عزیز🌹
استادجان با یاری پروردگار و به لطف آموزش ها و رهنمودهای شما، امروز درمانجو توانست با تسلط و کاملا ارادی تمام عضلات صورتش رو حرکت بده😍
مشکل باز ماندن پلک، افتادگی گوشه لب و کج شدن دهان هم طی این ۲۵ روز کاملا رفع شده.

یک دنیا سپاس🙏🏻

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا