درمان همولیتیک

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
سپاس از پروردگار و استاد عزیزم بابت موهبت سلامتی و آموختن هنر و دانش انرژی درمانی🌹

استاد بزرگوار طبق فرمایش شما برای درمان همولیتیک، درمان کم خونی و بهبود سیستم ایمنی بدن رو طبق پروتکل انجام دادم و الان ۱۱ روز هست که درمان رو هرروز برای خودم انجام میدم
خوشبختانه جواب آزمایش خونم حاکی از ثبات تعداد RBC در دوهفته ی اخیر بود🤩

چند سوال ازحضورتون دارم که ممنون میشم مثل همیشه راهنمایی بفرمایید:
●تا چه مدت درمان رو هرروزه انجام بدم؟
● برای تثبیت درمان تا چه مدت و با چه فاصله زمانی درمان رو ادامه بدم؟
●اگر بعنوان مثال بعد از ۲ماه ثبات تعداد گلوبولها تداوم داشت میتونم مطمئن بشم که بیماری کاملا درمان شده؟

آخرین ویرایش:

Dr.Aram

تیم مدیریت
بسیار از شما سپاسگزارم
مطالبی که به دنبال همدیگر هستند را در همان پست قبلی درج کنید تا متوجه شویم که قبلاً به شما چه گفته‌ایم و از شما چه کاری را خواستیم انجام بدهید

معمولا درمان مدت زمان آن در کتاب درج شده است ولی معمولاً بین یک ماه تا دو ماه و در موارد خیلی شدید ممکن هست که سه ماه درمان زمان ببرد که می‌توانیم آن را به صورت هر روز یا یک روز در میان انجام دهیم
الان که شرایط بیمار بهبودی پیدا کرده است می‌توانید درمان‌ها را یک روز در میان کنید

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
سپاس از لطفتون🙏🏻🌹
ببخشید من سوالم رو درمورد درمان در کلاس آنلاین پرسیده بودم و لطف کردید پاسخ دادید.
حواسم نبود در تاپیک هم کامل بنویسم

آخرین ویرایش:

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بر استاد آرام عزیز🌹
من از اواسط مهرماه خوددرمانی همولیتیک رو شروع کردم حدود ۲۰ روز هروز و بعد از آن یک روز درمیان درمان کمخونی و تقویت سیستم ایمنی رو طبق پروتکل کتاب انجام میدم
به لطف آموزه های ناب شما و با یاری پروردگار، برای دومین ماه متوالی RBC ثابت بوده و تعدادش رو به افزایش هست😍
استاد من ماه قبل و این ماه آمپول اریتروپویتین که پزشک برام تجویز میکرد رو تزریق نکردم یعنی نیاز به تزریق نبود
با انرژی درمانی واقعا معجزه در دستان ماست

یک دنیا سپاس بابت آموزشهای بینظیرتون🌹

فاطمه هراتیان

کاربر ویژه
درود بر استاد دکتر آرام بزرگوار🌹
استادجان این سومین ماه متوالی هست که آزمایش خونم خوب بوده و RBC کاهش نداشته و نیاز به تزریق نداشتم😍
امروز پزشک معالجم گفتن اگر تا ماه آینده به همین روال پیش برم موضوع همولیتیک حل شده و نیازی به تزریق دارو نیست
استاد خیییییلی خوشحالم! هم برای درمان بیماری هم بخاطر اینکه از وقتی انرژی درمانی رو یاد گرفتم و انجام میدم و تجربه کسب میکنم احساس خیلی بهتری نسبت به خودم، دنیای درونم و جهان بیرون دارم
یک دنیا سپاس از شما بابت آموزش های عالی و راهنمایی های بی دریغتون🌹🙏

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا