درمان یائسگی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

فاطمه عباسی

کاربر جدید
فاطمه عباسی هستم ازدوره انرژی درمانی مردادماه ۱۴۰۰
من درمانهایی ازقبیل کیست تخمدان ،سردرد،آنفلونزا،فشارخون،شکستگی ،تیروئیدپرکار،لاغری،پانیک،پارکینسون،ترمیم کلیه ،.دیابت ،......داشتم وتقریبادرهمه انهاموفق بودم بجزچندتایی که هنوزدوره درمانم تموم نشده ..
درمان یائسگی برای خودم بودکه ۴ماه کامل انجام دادم وباوجودی که دکترزنان طبق آزمایشات وسونوگرافی منونامیدکرده بود ولی با راهنمایی استادآرام بازدرمان روادامه دادم وخداروشکرنتیجه عالی گرفتم وسونوگرافی ۳روزپیش هم نشان دادرحم وتخمدانهانرمال هستن

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود
برای استفاده بهتر
تجربیات را بر اساس نمونه ای که گذاشته ایم بنویسید
ممنون

فاطمه عباسی

کاربر جدید
درود خانون عباسی لطفا مراحل درمان لاغری رو توضیح میدید که چجوری انجام دادید.ممنون
سلام من دوموردطبق پروتکل پیکرتراشی وروی شکم خودم هم باسبزونارنجی پاکسازی وبا ابی وسبزونارنجی انرژی میدادم وخودم درعرض یکماه دورشکمم ۱۱۵بود تقریبا ۹۰رسید.

فاطمه عباسی

کاربر جدید
سلام خانم عباسی عزیز اگر امکانش هست ترمیم کلیه هم توضیح بدهید لطفا.سپاس
سلام بیمارمن بعلت دیابت بالا کلیه هاشوازدست داده بودمن تقریبا ۶ماه هست دارم درمانش میکنم الان تقریبا خیلی بهتره ،،ویکروزدرمان دیابت صعحه ۲۷۳ ویکروز هم درمان ترمیم کلیه صفحه ۲۴۷کتاب انرژی درمانی پیشرفته براش انجام میدم وبعضی وقتها هم روان درمانی انجام میدم مخصوصا روی خشم واسترس شبکه خورشیدی ،،

hashemi

کاربر ویژه
باری کلا به خانم عباسی بزرگوار شش ماه پیگیر درمان است
محمد عزیز، ترمیم کلیه یعنی بخشیدن دوباره زندگی به فرد، نجاتش از دیالیز از نوبتهای پیوند کلیه که معلوم نیست وقتش.
خیلی از درمان‌های اساسی هست که زمانبره.درمانگری عشق و صبر می‌طلبه.و البته خدا با صابرینه🥰

آفرین و ماشاالله به فاطمه عزیز

باری کلا به خانم عباسی بزرگوار شش ماه پیگیر درمان است
ممنون اقای مظاهری
محمد عزیز، ترمیم کلیه یعنی بخشیدن دوباره زندگی به فرد، نجاتش از دیالیز از نوبتهای پیوند کلیه که معلوم نیست وقتش.
خیلی از درمان‌های اساسی هست که زمانبره.درمانگری عشق و صبر می‌طلبه.و البته خدا با صابرینه🥰

آفرین و ماشاالله به فاطمه عزیز
سپاس خانم هاشمی عزیز🙏🙏

استاد عزیز مخلصیم و عاشق خواستم بدونم برای لاغری شکم و همچنین پهلوها می‌بایستی ملا شکم رو به چند قسمت تقسیم کنیم انجام بدیم یا اینکه میشه دو دستی کل ناحیه شکم رو پاکسازی و انرژی بدیم ایا

هرچقدر ناحیه ای که میخواهید کار کنید را به بخش های مختلف تقسیم کنید و مجزا روی آنها کار کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت.
درود بیکران برشما
فقط یه سوال می‌ مونه اونم اینکه برای لاغری که فرمودید پروتکل سنگ کلیه رو انجام بدیم میبایست مثل
همون پروتکل سنگ کلیه تمام چاکراها رو انجام بدیم برای لاغری که درجاهای مختلف است یا فقط بروی شکم درمان لاغری رو انجام بدیم
منظورم دقیقا پروتکل سنگ کلیه رو انجام بدیم به نیت لاغری شکم

هرچقدر ناحیه ای که میخواهید کار کنید را به بخش های مختلف تقسیم کنید و مجزا روی آنها کار کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت.
درود بیکران برشما
فقط یه سوال می‌ مونه اونم اینکه برای لاغری که فرمودید پروتکل سنگ کلیه رو انجام بدیم میبایست مثل
همون پروتکل سنگ کلیه تمام چاکراها رو انجام بدیم برای لاغری که درجاهای مختلف است یا فقط بروی شکم درمان لاغری رو انجام بدیم
منظورم دقیقا پروتکل سنگ کلیه رو انجام بدیم به نیت

S

SaeeD2344

کاربر جدید
سلام بیمارمن بعلت دیابت بالا کلیه هاشوازدست داده بودمن تقریبا ۶ماه هست دارم درمانش میکنم الان تقریبا خیلی بهتره ،،ویکروزدرمان دیابت صعحه ۲۷۳ ویکروز هم درمان ترمیم کلیه صفحه ۲۴۷کتاب انرژی درمانی پیشرفته براش انجام میدم وبعضی وقتها هم روان درمانی انجام میدم مخصوصا روی خشم واسترس شبکه خورشیدی ،،
سلام و عرض ادب ، خانم عباسی شما درمان ام . اس هم انجام میدین ؟ بیماری هستش که خیلی راه های مختلف رو تست کرده ولی نتیجه نگرفته ، میخواستم اگه براتون مقدوره براشون درمان انجام بدین . هزینه اش رو هم بفرمایید خدمتتون تقدیم میکنم

مژده مساوات

کاربر ویژه
فاطمه عباسی هستم ازدوره انرژی درمانی مردادماه ۱۴۰۰
من درمانهایی ازقبیل کیست تخمدان ،سردرد،آنفلونزا،فشارخون،شکستگی ،تیروئیدپرکار،لاغری،پانیک،پارکینسون،ترمیم کلیه ،.دیابت ،......داشتم وتقریبادرهمه انهاموفق بودم بجزچندتایی که هنوزدوره درمانم تموم نشده ..
درمان یائسگی برای خودم بودکه ۴ماه کامل انجام دادم وباوجودی که دکترزنان طبق آزمایشات وسونوگرافی منونامیدکرده بود ولی با راهنمایی استادآرام بازدرمان روادامه دادم وخداروشکرنتیجه عالی گرفتم وسونوگرافی ۳روزپیش هم نشان دادرحم وتخمدانهانرمال هستن
ممکن است به من کمک کنید یائسگی پورتوکول را از کجا پیدا کنم. تشکر دوست عزیز
در کدام کتاب یا کدام صفحه؟

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا