ديابت

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

ناهيد نوروزيان

کاربر ویژه
سلام،پسر عموم در اثر داشتن قند بالا دچار زخم هاى زيادى در قسمت پا شدند
براشون درمان ديابتبر اثر ناتوانى بدن در استفاده از انسولين رو بايد انجام بدم؟در ضمن روى و كف پاشونزخم هاى بدى ايجاد شده
لطفأ راهنمايى كنيد

ناهيد نوروزيان

کاربر ویژه
سلام،پسر عموم در اثر داشتن قند بالا دچار زخم هاى زيادى در قسمت پا شدند
براشون درمان ديابتبر اثر ناتوانى بدن در استفاده از انسولين رو بايد انجام بدم؟در ضمن روى و كف پاشونزخم هاى بدى ايجاد شده
لطفأ راهنمايى كنيد
آیا دیابت نوع یک دارند یا دیابت نوع دو ؟
سلام ،ديابت نوع دو

ناهيد نوروزيان

کاربر ویژه
استاد عزيز من عكس زخم پاى پسر عموم كه در اثر ديابت ايجاد شده را براى خانم ميرى فرستادم چون عكسها دلخراش است اينجا نفرستادم ،درمان عفونت و التهاب رو بايد براشون انجام بدم؟

ناهيد نوروزيان

کاربر ویژه
استاد عزيز من عكس زخم پاى پسر عموم كه در اثر ديابت ايجاد شده را براى خانم ميرى فرستادم چون عكسها دلخراش است اينجا نفرستادم ،درمان عفونت و التهاب رو بايد براشون انجام بدم؟
سوالتون را کامل و با جزینان بپرسید . جای در مورد درمان زخم سوال نکردید
برای زخم ها ابتدا باید درمان دیابت و بعد التهاب زخم ها را انجام داد
سلام استاد عزيز،در درمان ديابت بر اثر لوزالمعده پاكسازى كبد و چاكراه خورشيدى و لوزالمعده وقاعده اى و ناف نوشته جارو موضعى انجام دهيد منطور بدون هيچ رنگى بايد جارو شود؟واينكه چاكراى شبكه خورشيدى گفته شده از پشت انرژى سبز و قرمز داده شود،سوالم اينجاست شبكه خورشيدى از پشت مىتوان قرمز داد؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
در کتاب پیشرفته زمانی که در مورد پاکسازی یک اندام یا چاکرا صحبت می شود رنگی را عنوان می‌کند بر اساس حساس یا غیر حساس آن را پاکسازی و انرژی می دهیم
جاهایی که در بالا نام بردید جزئ حساس هست و با سبز و بنفش می شود
اگر در کتاب گفته است که به پشتی شبکه خورشیدی قرمز بدهی مشکلی ندارد.

ناهيد نوروزيان

کاربر ویژه
سلام استاد.استاد ميشه جداگانه توضيح دهيد در درمان ديابت بر اثر لوزالمعده، كبد و لوزالمعده و ناف و قاعده ايى هر كدام جزو حساس هستند يا غير حساس؟
چون من اينطور متوجه شده بودم كه ناف و قاعده ايى غير حساس هستند و زير شبكه خورشيدى غير حساس هستند

Dr.Aram

تیم مدیریت
چاکرای ناف و چاکرای قاعده‌ی جزء غیر حساس هستند و شبکه خورشیدی بستگی به شرایط آن و نوع بیماری و شدت آسیبی به آن وارد می شود و برخی مواقع حساس و برخی مواقع غیر حساس محسوب می شود.
بقیه مواردی که فرمود های غیر حساس هستند

ناهيد نوروزيان

کاربر ویژه
سلام براى پاكسازى كبد نوشته شده كبد پاكسازى شود كه من با سبز و بنفش پاكسازى ميكنم .سوالم اينه آيا كبد را در يك مرحله پاكسازى كنم ؟يا بايد به دو قسمت تقسيم كنم و پاكسازى كنم؟ و انرژى بعد پاكسازى نياز دارد ؟اگر نياز دارد با چه رنگهايى؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
بر اساس آموزش هایی که در کلاس به شما داده شده است انجام دهید.
اگر اندامی که کار میکنید بزرگ است آن را به دو قسمت از سه قسمت تقسیم کنید که کبد باید اینجا به سه قسمت تقسیم می شود.
بر اساس پروتکل کتاب انجام دهید پروتکل هپاتیت را برای انجام دهید

ناهيد نوروزيان

کاربر ویژه
بر اساس آموزش هایی که در کلاس به شما داده شده است انجام دهید.
اگر اندامی که کار میکنید بزرگ است آن را به دو قسمت از سه قسمت تقسیم کنید که کبد باید اینجا به سه قسمت تقسیم می شود.
بر اساس پروتکل کتاب انجام دهید پروتکل هپاتیت را برای انجام دهید
استاد عزيز من هيچ كجا نخوندم كه آيا كبد نياز به انرژى دارد يا نه؟و اگر دارد از چه رنگهايى استفاده كنم؟

Dr.Aram

تیم مدیریت
به طور کلی معمولا در اکثر مواقع بعد از پاکسازی هر اندام یا چاکرایی آن را انرژی می دهی مگر اینکه به صورت واضح و روشن بگوید که انرژی ندهید.
نوع انرژی که باید به اندام یا چاکرا داده شود بستگی به فعالیت ها و نوع اسکن شما می باشد.
در اکثر مواقع بر اساس حساس و غیر حساس بودن می توانید از انرژی های سبز و بنفش و یا سبز و نارنجی استفاده کنید

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا