زمان حال

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
سلام خدمت دکتر ارام وهمه عزیران تجربه بنده هر چند که کوچک است اما خواستم تجربه شریک بسازم
من از وقتی خلق اینده انجام میدهم خصوصنا تکنیک مدیتشن دوقلب احساس میکنم مدتشن دوقلب برعلاوه که چاکرا پاکسازی میکند ما در زماندحال می اورد من یک هفته هست که انجام میدهم اکنون احساس میکنم که در زمان حال هستم تکنیک پاک کردن خاطره خیلی عالی است خیلی خوشحال از این تکینک ها انجام میدهم واقعا لذت میبرم ممنون دکتر ارام عزیز و تیم پشتبانی قوی شان همچنان تشکر خاص از خانم هاشمی 🙏🙏

hashemi

کاربر ویژه
سلام خدمت دکتر ارام وهمه عزیران تجربه بنده هر چند که کوچک است اما خواستم تجربه شریک بسازم
من از وقتی خلق اینده انجام میدهم خصوصنا تکنیک مدیتشن دوقلب احساس میکنم مدتشن دوقلب برعلاوه که چاکرا پاکسازی میکند ما در زماندحال می اورد من یک هفته هست که انجام میدهم اکنون احساس میکنم که در زمان حال هستم تکنیک پاک کردن خاطره خیلی عالی است خیلی خوشحال از این تکینک ها انجام میدهم واقعا لذت میبرم ممنون دکتر ارام عزیز و تیم پشتبانی قوی شان همچنان تشکر خاص از خانم هاشمی 🙏🙏
درود زکریای عزیز
خیلی به یادت بودم و خبری ازتون نبود تا چند روز پیش که در کانال تلگرام عمومی استاد، کامنت شما رو دیدم و خوشحال شدم.
از من تشکر کردی باید متعجب می‌شدم که برای خلق‌آینده، گفتگویی نداشتیم؛اما تعجب نکردم.
چون قلب‌ها محل الفت است و هیچ‌وقت به ما دروغ نمی‌گه.
از نتایج درخشانت، کلی خوشحالم و سپاسگزار قلب پر مهرت هستم.
مثل همیشه تابانی

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود بر آقای ذکاوت عزیز‌
بسیار خوشحال هستم که تکنیک ها توانسته به شما کمک کند.
🌹🌹🌹❤️❤️❤️

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
مرسی خانم هاشمی لطف دارین از شما هم سپاسگزارم در صحت سلامت باشین❤❤
درود زکریای عزیز
خیلی به یادت بودم و خبری ازتون نبود تا چند روز پیش که در کانال تلگرام عمومی استاد، کامنت شما رو دیدم و خوشحال شدم.
از من تشکر کردی باید متعجب می‌شدم که برای خلق‌آینده، گفتگویی نداشتیم؛اما تعجب نکردم.
چون قلب‌ها محل الفت است و هیچ‌وقت به ما دروغ نمی‌گه.
از نتایج درخشانت، کلی خوشحالم و سپاسگزار قلب پر مهرت هستم.
مثل همیشه تابانی

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا