سوالات تله پاتی

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

نسرین گندمی

کاربر ویژه
سلام و درود استاد بزرگوار، من در مقابل یه نفری که هر روز از صبح تا عصر غر میزنه و حال بقیه رو خراب می کنه و خشم زیادی داره و روی دیگران تخلیه می کنه، سعی کردم با تکنیک های مختلف که یاد گرفتیم از انرژی منفی این آدم دور بمانم. اما یه بار با تله پاتی سعی کردم بهش بگم آروم بگیره و انقدر غر نزنه و اثر کرد و یه روز کامل ساکت بود و همه از دستش توی محل کار راحت بودیم اما فقط همان یه روز بود و از روز بعد ادامه داد. آیا باید توی تله پاتی، زمان داد؟ یعنی بگم به مدت یک هفته؟

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
سلام خدمت شما بانو نسرین
خدمت تان عرض شود با کدام تکنیک این کار کردی که نتیجه داده ایا با تکنیک القا ذهنی در تله پاتی موجود اس این کار کردید یا کدام تکنیک دیگر خیلی عالس
میشه کمی توضیح دهید درباره

نسرین گندمی

کاربر ویژه
سلام جناب زکاوت،
درباره تله پاتی، استاد یه مبحثی در سایت گذاشته اند پیشنهاد می کنم آن را مطالعه بفرمایید مطالب جالبی با جزئیات نوشته اند.
اما کاری که من انجام دادم به شخص القا کردم که انقدر خشمگین نشود آرامشش را حفظ کند و .... این جملات را با آرامش و جملات مناسب با روحیه آن شخص می گفتم. انگار که دارم همدلی می کنم و او را درک می کنم و در عین حال می گفتم صبور باشد و... .
انشالله که منظورم را رسانده باشم.

Dr.Aram

تیم مدیریت
با درود کجا می‌توان مطلب استاد راجع به تله پانی را مطالعه کرد‌
درود بر خانم شهیدی عزیز خیلی خوش آمدید
الان روی بخش انرژی درمانی متمرکز شوید و تکنیک‌های آن را کار کنید فرصت برای کار کردن روی بخش تله پاتی وجود دارد نگران نباشید.

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا