سوال خلسه

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
درود استاد من تکنیک ها خلسه ها انجام میدهم هر قدر تلاش میکنم به حالت خلسه نمیروم قبلا خود هینوتیزم را انجام دادم ولی هیج به حالت خلسه نمیروم خواب میروم و قتی بیذار میشوم که صبح شده
در حالت درازکشیدن خیلی راحت تمرین میکنم ولی خواب میروم. اگر نیشسته انجام دهیم مدت تمرین نهایتا 25 است از تمرین لذت نمیبرم اذیت میشوم اگر نیشسته انجام دهیم فکر چی وقت تمرین تمام میشه چون واقعا لذت نمیبرم از محیط هیج جدا نمیشوم وقتی شما میگوید به بدن فکر کن من همنطور از اول تمرین بودم تا اخر به همان حالت باقی می مانم هیج از محیط جدا نمیشوم مثال تکینک منظره هر قدر تلاش کردم ولی چون از محیط جدا شده نمی توانم به حالت خلسه نمی روم نمیتوانم واقعا همان منطره تحربه کنم
چی راه حل برای مشکل من وجود دارد استاد

Dr.Aram

تیم مدیریت
معنای خلسه این نیست که شما به طور کلی از محیط جدا شوید
بلکه معنای خلسه به این صورت است که نسبت به یط عادی کمی ذهنتان متمرکزتر گردد یا احساس سبکی یا سنگینی در اندام‌هایتان داشته باشید که این از علائم خلسه یا هیپنوتیزم می‌باشد.
تمرین را مرتب انجام دهید بدون اینکه بخواهید وارد خلسه عمیق شوید یا اینکه یه چیز ایده آل دست پیدا کنید.
بر روی اهداف تان متمرکز شوید یعنی اینکه استفاده که می خواهید از خلسه داشته باشید را بر روی خودتان تلقی می کنید.
به صورت نیمه نشسته تمرین را انجام دهید که خوابتان نبرد شرایط را جوری مهیا کنید که از تمرین لذت ببرید اینگونه سریعتر نتیجه میگیری.
شما زمانی که خلسه امیر میروید از محیط آن جدا می شوید به خواب عمیق می روید پس بهتر هست که نشسته یا نیمه نشسته انجام دهید تا به خلسه خیلی عمیق نروید تا بتوانید آن را کنترل کنید

سحر آقاحسینی

کاربر ویژه
درود استاد
من دو بار امروز تکنیک خلسه را انجام دادم قبلش ۱ ساعت ورزش هم کرده بودم و خیلی عالی بود واقعا به خلسه رفتم ولی بعدش پشت سرم خواب رفته و همچنان گیجم

Dr.Aram

تیم مدیریت
یکی از نشانه‌های خلسه عمیق سنگینی هست که در بدن ایجاد می‌گردد
بعد از چند روز کاملاً روی این حالت تسلط پیدا می‌کنید
ممکن هست پشت سرتان بر روی چیز سفتی بوده به همین دلیل درد گرفته است.
موقع بیدار شدن بهتر هست که آرام آرام از خواب و خلسه بیرون بیاییدموقع بیدار شدن بهتر هست که آرام آرام از خواب و خلسه بیرون بیایید

زکریا زکاوت

کاربر ویژه
یکی از نشانه‌های خلسه عمیق سنگینی هست که در بدن ایجاد می‌گردد
بعد از چند روز کاملاً روی این حالت تسلط پیدا می‌کنید
ممکن هست پشت سرتان بر روی چیز سفتی بوده به همین دلیل درد گرفته است.
موقع بیدار شدن بهتر هست که آرام آرام از خواب و خلسه بیرون بیاییدموقع بیدار شدن بهتر هست که آرام آرام از خواب و خلسه بیرون بیایید
درود بر شما آقای دکتر
امروز استوری انستاگرام خواندم بعد اش داخل سایت تان شدم تله هیبنوتیزم از راه دور کدام دوره بیگزرانم تا در تله هیبنوتیزم از راه دور طبحر پیدا کنم؟

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا