عفونت به مغز استخوان (( عفونت زده به استخوانها ))

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

ahmad.moradian

کاربر ویژه
با سلام
دکتر جان مرادیان هستم شاگرد دوره انرژی درمانی ،
ببخشيديه بيمار دارم كه قبلا به دليل زندگی در روستا و دکتر نرفتن به علت عفونت کلیه و بدن حالا معلوم شده که عفونت رفته تو استخوانهاش (( عفونت زده به مغز استخوانهاش )) خواستم بپرسم که دکتر جان از چه پروتوکلی استفاده کنم . ممنونم

Dr.Aram

تیم مدیریت
درود
پروتکلی برای عفونت استخوانی نداریم ولی از آنجایی که می توانیم بر روی سیستم ایمنی کار کنیم درمان تقویت سیستم ایمنی را در بخش دستگاه دفاعی و ایمنی بدن در کتاب پیشرفته انجام دهید.
علاوه بر این ناحیه ای که دچار عفونت شده است را با سبز و نارنجی پاکسازی کنیم و سبز و نارنجی دهید.

اگر درد و التهاب در ناحیه خیلی زیاد است با سبز و نارنجی پاکسازی کنید و به آن سبز و آبی و بنفش بدهید.

ahmad.moradian

کاربر ویژه
درود
پروتکلی برای عفونت استخوانی نداریم ولی از آنجایی که می توانیم بر روی سیستم ایمنی کار کنیم درمان تقویت سیستم ایمنی را در بخش دستگاه دفاعی و ایمنی بدن در کتاب پیشرفته انجام دهید.
علاوه بر این ناحیه ای که دچار عفونت شده است را با سبز و نارنجی پاکسازی کنیم و سبز و نارنجی دهید.

اگر درد و التهاب در ناحیه خیلی زیاد است با سبز و نارنجی پاکسازی کنید و به آن سبز و آبی و بنفش بدهید.
ممنونم دکتر جون . خدا خیر و برکت بهتون بده

ahmad.moradian

کاربر ویژه
سلام دکتر
ممنونم دکتر جون . ببخشید یه سوال اینکه این عفونت که وجود داشته و زده به استخوانها کلیه مفاصل و اسکلت بدن دچار درد شده ، الان کل اسکلت با این پروتوکل انجام بدم (( چون‌همه جای دچار درده ))
[/QUOTE]

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا