عناصر_غیر ارگانیک کره ای

7 شب با معجزه مدیتیشن دوقلب از شنبه 16 دی ماه تا جمعه 22 دی ماه هر شب ساعت 22:00 (10 شب) در اینستاگرام دکتر آرام لایو داریم  

مهین جواهری

کاربر ویژه
به نام خدا

من هنگام پاکسازی خورشیدی خودم از طریق سینه کف دست ارگانیک عنصر کره ای دیدم چون من زیاد فیلم کره ای میبینم و علاقه زیادی به این فیلم ها دارم معلوم نیست چندین سال بود این ارگانیک کره ای وجود داشت من فکر میکنم نصف ایرانیها بخاطر جومونگ و یا هر فیلم کره ای الوده شده باشند😂

_ارگانیکها ممکن هست از هرجای وارد چاکراها بشوند مجازی تلوزیون نت کارتون ،رمان ،کتابهای خاص فیلم بنرهای تبلیغاتی حتی مکانهای وحود دارد بازار امکان تفریحی و هر جای که به ذهن شما میرسد روی چاکراهی که اسیب دیده و یا محلی مناسبی برای عناصر ارگانیک باشدبخاطر همین هست که قبل خواب باید نااوداگاهمون رو خودمون پاکسازی و برنامه بدهیم برای همین هست باید هر موقع استفاده از تلوزیون اخبار، مجازی ویا تبلیغات باید اگاهانه توجه کنیم تا روی ماهیت فکری ما و چاکرهامون تاثیر نگدارند

Dr.Aram

تیم مدیریت
در بسیاری از مواقع غیر ارگانیک‌ها را ما خودمان می‌سازیم و زمانی که به یک موضوعی علاقه خیلی زیادی داشته باشیم خود به خود اون موجود و غیر ارگانیک ساخته می‌شود و با فکر کردن مجدد به اون غذا به آن داده می‌شود و این گونه در کنار ما همیشه قرار دارد

مهین جواهری

کاربر ویژه
در بسیاری از مواقع غیر ارگانیک‌ها را ما خودمان می‌سازیم و زمانی که به یک موضوعی علاقه خیلی زیادی داشته باشیم خود به خود اون موجود و غیر ارگانیک ساخته می‌شود و با فکر کردن مجدد به اون غذا به آن داده می‌شود و این گونه در کنار ما همیشه قرار دارد
خورشیدی که به احساسات ما مربوط میشود چون عنصرقیافه خندان و بانمکی داشت و ترسناک نبود
استاد دراین مورد علاقه داشت باید لینک ها را قطع کنیم تا وابستگی ها قطع بشه

Dr.Aram

تیم مدیریت
معمولا هر چقدر بتوانیم لینک‌ها را قطع کنیم تاثیرات بهتری در زندگی و تصمیمگیری‌هایمان دارد

دوستان عزیز سوالات را در بخش سوالات بپرسید در بخش تجربیات یا بخش دیگری نپرسید. فقط سوالاتی که در بخش سوالات پرسیده می شود جواب داده می شود
بالا